Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Dziś
 3. Jestem na NIE, to jest gra gdzie czasami trzeba zaskoczyć przeciwnika i czasami można zraszować. Też nie toleruję tego, że CT co chwilę raszuje, ale antyrasz często utrudnia, ani tu sie schować jakby przeciwnik szedł z innej strony, ani go z kosy walnąć bo antyrasz nas zatrzyma.. swoją drogą miałem taki przypadek w pistoletówce, tt był na pochylni na inferno i skończyło mi się amo i mu też, ja biegne na niego z kosą a tutaj antyrasz mnie odpycha.. on przeładował i mnie zabił, takie coś jest wkurwiające.
 4. Można spróbować
 5. Jestem za. Uzasadnienie: Nie którzy gracze ledwo co zaczęła się runda i już nie żyją bo raszują i ni grają zespołowo. Cs1.6 to gra zespołowa i trzeba tak grać. Uwaga: Dodać anty rush na pierwsze 30 sekund a później mozba rashowac ile się da
 6. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 7. Utwór 8/10 a teledysk 6.5/10
 8. Tak sobie pomyślałem, żeby wgrać anty rush na serwerku, żeby ludzie też pograli bardziej zespołowo. Co wy na to?
 9. Fajne, lubię takie rytmy
 10. Ok, to nie komentuje a zamykam na prośbę autora.
 11. Jako, że stawiasz na prostotę, postanowiłem postawić jedynie na lekką fotomanipulację. Mam nadzieję, że trafię w gust. Miłego dnia wszystkim czytającym! Skrr!
 12. A rzeczywiście, mój błąd. Tu nowy link: http://www62.zippyshare.com/v/Wpe6Ch27/file.html
 13. Dodany przez @`Burdavsky
 14. Dodany przez @`Burdavsky
 15. Za krótko z nami jesteś. Posiedź trochę więcej z nami, a będę na tak.
 16. Zdecydowanie za szybko. Nie.
 17. A ja dałbym mu okres próbny. Jestem na tak. +znam go +wiek +doświadczenie +Nie był banowany -staż na forum
 18. Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head. Forum - http://www.multi-head.pl Sklep CS - http://aquax.hekko24.pl/smsshop2/ AMXBans - http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php Nasz FanPage - https://www.facebook.com/multihead/ Nasza grupa Steam - http://www.steamcommunity.com/groups/cs-MH b_350_20_121f2_121f2_FFFFFF_121f2.png aVgODDM.jpg Nazwa Serwera: CS:GO MOD #1 Typ Serwera: Steam/Nonsteam Ilość Slotów: 32 IP Serwera: 80.72.34.125:27235 Fast Download: Tak
 19. Zdecydowanie na nie! Za krótko z nami jesteś
 20. Tak jak koledzy wyzej napisali, nie znamy Cie i nie do konca wiemy czy mozna Ci zaufac. Werdykt nalezy i tak do administracji, ale ja niestety jestem na nie.
 21. Wczoraj
 1. Pokaż więcej aktywności