Bunny

Przyjaciel
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Bunny w Rankingu w dniu 11 Październik 2016

Bunny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

274

3 obserwujących

O Bunny

 • Inne grupy
  Donator, Użytkownik
 • Tytuł
  PopcornoŻERCA!!!! <3
 • Urodziny 01.05.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wronki
 • Hobby:
  POPCORN
 • Profil Steam
  76561197968841632

Ostatnie wizyty

987 wyświetleń profilu
 1. Miałem coś napisać żeby Heniu mógł coś napisać? Chyba tak. Prace też spoko nawet. Ujdzie.
 2. Nie łączmy obowiązków moderatora z członkiem ekipy BL (ale takim malutkim członeczkiem). To, że dał dupy podczas pełnienia funkcji moderatora nie znaczy, że dawał dupy podaczas "be-el-o-wania". Wiem, że nikt go nie lubi ale spójrzcie teraz na dział BL. Najczęstszą osobą ktora aktualnie się tam wypowiada jest Damian(fuuuj jakie brzydkie imię!!) . Ogarnij swój umysł, weź stoperan na rok żeby znowu Cię nie posrało i wracaj na swoje miejsce. Daj dupy jeszcze raz a bd już zawsze na nie w każdym podaniu jakie napiszesz, nawet w podaniu na opiekuna Kosza na którego nadajesz się najbardziej medno!!!! Pozdrawiam ..!..,
 3. Może zrobię offtopic ale nawiązując do sytuacji. Skoro macie wybór ilości screenów to może nadać adminom obowiązek nagrywania momentu robienia screenów? Wtedy będzie wiadmo ile poszło itp. Nie będzie takich sytuacji jak teraz. Mozecie dać warna ale przemyslcie to albo poprawcie plugin.
 4. legendy

  Aż mi wstyd, że tego wcześniej nie widziałem! Doprawdy zacne milordzie! Takie Legendy Polskie mogłyby być w szkole Cytat:::>>><<!!;;l;;; "Chujnia z grzybnią". "":...""::...."""::>...>"
 5. Nope. Damazy??
 6. Sorry ale jestem na nie. Jesteś z nami za krótko żeby powierzyć Ci opiekę nad serwerem. Wszystko ładnie ale poczekaj jakiś czas.
 7. Źle to ująłem w słowa. Powieniem demko nagrac i tyle. http://www13.zippyshare.com/v/COudbKJC/file.html Tak wygląda gra na modelach z serwera. Na domyślnych wszystko gra. Jest to GOMOD więc jakbym chciał na klasycznych modelach popykać poszedłbym na dd2 albo 4mapsa. Jeżeli to tylko u mnie to pech.
 8. To nie propka ale odzew na bugi! - Grając z AK nic praktycznie nie widać. "Ciało" zakrywa nam pole widzenia. Trochę lepiej jak się kucnie ale też dupy nie urywa. - Mając deagla trzymamy w ręce granat i nie widać ile mamy ammo itp. - Chcąc podłożyc pakę mam deagla! i nie wiem o co kaman! Prosiłbym i jak najszybsze naprawienie błędów. Wbiłem sobie zobaczyć jak się to je ale bugi mnie odrzuciły.
 9. Kosz.
 10. @WooLV zostajesz przyjęty. Podeślij mi SID na pw.
 11. na piertole
 12. A ja jestem niestety na nie. Jesteś z nami od czwartku. Krótko nie sądzisz? Fakt, podanie glanc malina ale stylem podania jak dla mnie nic się nie osiągnie. Posiedź z nami jakiś czas i wtedy staraj się o posadę. Pokaż, że Ci zależy.
 13. Właścicielka sieci. Stara się jak może ogarniac forum i daje rade.
 14. To jest deathmatch każdy na każdego więc zostaje tak jak jest. Może w przyszłości się zmieni ale aktualnie zostaje tak jak jest. Co do respów. Nie będzie zmiany. Respy są rozstawione tak żeby rozgrywka była płynna a nie kampienie na respie przeciwnika.
 15. Jestem na tak. Sądzę, iż Tomuś wniesie powiew świeżości na FP. Ostatnio na FP była bieeedaaaaa! Praktycznie mało co się pojawiało.