PREMIUM

Bunny

[Urlop]Urlop
 • Zawartość

  237
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Bunny w Rankingu w dniu 11 Październik 2016

Bunny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

265

3 obserwujących

O Bunny

 • Inne grupy
  Opiekun Serwera, Premium, Użytkownik
 • Tytuł
  PopcornoŻERCA!!!! <3
 • Urodziny 01.05.1995

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  28402523

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wronki
 • Hobby:
  POPCORN
 • Profil Steam
  76561197968841632

Ostatnie wizyty

892 wyświetleń profilu
 1. Kosz.
 2. @WooLV zostajesz przyjęty. Podeślij mi SID na pw.
 3. na piertole
 4. A ja jestem niestety na nie. Jesteś z nami od czwartku. Krótko nie sądzisz? Fakt, podanie glanc malina ale stylem podania jak dla mnie nic się nie osiągnie. Posiedź z nami jakiś czas i wtedy staraj się o posadę. Pokaż, że Ci zależy.
 5. Właścicielka sieci. Stara się jak może ogarniac forum i daje rade.
 6. To jest deathmatch każdy na każdego więc zostaje tak jak jest. Może w przyszłości się zmieni ale aktualnie zostaje tak jak jest. Co do respów. Nie będzie zmiany. Respy są rozstawione tak żeby rozgrywka była płynna a nie kampienie na respie przeciwnika.
 7. Jestem na tak. Sądzę, iż Tomuś wniesie powiew świeżości na FP. Ostatnio na FP była bieeedaaaaa! Praktycznie mało co się pojawiało.
 8. UB
 9. Oglądając to znowu zrobiło mi się żal porażki ...
 10. Bez spin pany. Wrócę do domu to przeanalizuje za i przeciw. Przepraszam, że tak długo trwał ten powrót ale ostatnimi czasy miałem mało czasu @aRR jakby nie patrzeć on dał propozycję dodania punktu do regulaminu więc o co ten ból? Co do reszty komentarzy. Nie mówimy to o 2 czy 3 razach banowania poprzez ssy. Tutaj już mowa o 5 w górę. Czasem się zdarzy, że komuś się powinie noga ale ile razy? Mało. Wiadomo, admin też człowiek i też chce pograć. Ale po co na litość boską karać każdego dnia tego samego gracza tonami ss'ów skoro nic nie wykryją? Wtedy najlepiej nagrać demko, dać bana "Demko u admina" czy coś w ten deseń. Warto czasem bardziej się natrudzić i mieć owoce swojej pracy niż banować i mieć wszystko w dupie. Od dnia dzisiejszego każdy admin który da bana z powodem wstaw ssy osobie która miała już tego bana więcej jak 5 razy dostaje punkt ostrzeżenia w dziale dla adminów. Propozycję przyjmuję. W razie jakichś wątpliwości zapraszam na PW.
 11. - spadochron zostaje - asysty zostają, przecież to nie przeszkadza - popracujemy nad tym - odpada, tylko VIP to ma - bęzdie kampmeter - będzie - i tak średnio to działa więc nie będzie, masz bansa i możesz sprawdzić zawsze. Chwila dłużej i jesteś pewny. - inferno zostaje takie jakie jest. Wystarczy monitorować sytuację i poinformować graczy na początku rundy o tym punkcie w regulaminie.
 12. Sorry, miałem wtedy zły dzień i mnie poniosło. Z góry przepraszam za swoje zachowanie. Teraz na trzezwo analizując znam może 1 max 2 takie serwery. Moznaby spróbować skoro chęci są i fundusze. Jeżeli Cię urazilem jeszcze raz przepraszam
 13. Kim ty jesteś? Rzucasz pomysł z dupy i tyle. Napisz do h@ jakoś z sensem. Twoja wypowiedz nie jest jakaś przekonująca . Rzucasz 70 ziko i chcesz serwer postawić?
 14. Wymagania: * Wchodzenie na forum minimum raz dziennie w celu sprawdzenia działu swojego serwera/BL. *Ukończone minimum 16 lat. *Przegrane na serwerze minimum 10h (aktualnie nie sprawdzane). *Kultura i bezkonfliktowość wymagana! *Dawać przykład graczom oraz nieść pomoc w razie jakichś problemów na serwerze. *Przestrzeganie regulaminów serwera, forum oraz admina! **Składka: 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące. Zanim złożysz podanie zastanów się czy spełniasz wymagania.
 15. 76 http://cssetti.pl/serwer/91.237.52.189:27015