Skocz do zawartości

StaryBunny

Admin TS3
 • Zawartość

  501
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez StaryBunny

 1. Ale czemu? Ale po co? Każdy pisze o tym, że druga szansa itp. Nie widać Cię na forum, poza kilkoma wpisami na SB, a nie można patrzeć przez jego pryzmat. Lubię Cię i szanuję, ale mam wątpliowści. Zrezygnowałeś bardzo dawno temu i próbowałeś znowu jakoś w marcu. Nie dostałeś się. Teraz po pół roku znowu próbujesz i to jest plus. Ale czy Cię widać na forum? Udzielasz się? Nie widać tego (może coś przeoczyłem). Wróć i daj coś od siebie. Pokaż, że chcesz tą rangę i ją zdobędziesz (i będziesz ZWCIENZCOM! ). Reasumując. Fajny gostek z Ciebie, ale z przykrością stwierdzam, że nie. Pozdrawiam czule i serdecznie. Bunny aka Nindża. PS. Znając życie pojawią się głosy, że ja też tak miałem itp. Dostałem znowu okazje się wykazać jako modek i znowu zrezygnowałem Mówta co tam chcecie, ale praktycznie poza jedną osobą nikt nie wie co tak naprawdę kierowało mną przy rezygnacji
 2. Pokaż się z dobrej strony jako moderator, potem staraj się o coś więcej. Pokaż, że umiesz i chcesz. Teraz trochę za szybko wyleciałeś z kolejną rangą. To się ceni; zaangażowanie itp, ale czasem warto mierzyć siły na zamiary. Imo, niech zostanie narazie jak jest i najwyżej później można pomyśleć Przykro mi, ale jestem na nie.
 3. Chyba jestem na tak. Mimo, że grasz na serwerze kilka dni to masz już przegrane ponad 23h, a to się chwali. Wiek na plus. Nie jesteś konfliktowy. Mam nadzieję, że zostaniesz przyjęty, bo mało adminów gra. GL.
 4. Ja tam jestem za daniem szansy. Trzeba próbować nowych rzeczy (to wcale nie jest aluzja :X) Dajcie mu jakieś demo do rozpiski i się zobaczy jak to ogranie. Mimo krótkiego stażu na forum, można dać szansę (o ile się sprwadzi).
 5. Urodziny Splacika!

  Oj splaciu, splaciu Salami moje kochane <3 Najlepszego, zdrówka i piniondzów!!!! Zmiana kodu na dwa z przodu!
 6. Awesome Circle

  Siemka! Mój kumpel napisał gierke na telefoniki! Można ją pobrać z google playa! Linkacz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devkomarek.awesomecircle Byłbym wdzięczny gdybyście zagrali, nawet chwilkę i ocenili ją. Dajcie jakiś komentarz czy cuś. Każdy kto napisze pod postem, że coś tam zrobił dam plusika. Z góry dzięki!
 7. Urodziny Elliot

  Mój Ci on, mój! Oj Tyśko, Tyśko, czy tam Eljot. Najlepszego czerwonuszku Zmień haxy, bo te już widać Przemko!
 8. Jak już to na redaktora. OP fanpage'a jest tutaj zbyteczny. Nie mamy jakiegoś gigantycznego tego fanpage'a. Jednak i tak jestem na nie. Jesteś z nami zaledwie od paru dni i to przemawia na twoja niekorzyść.
 9. Urodziny Dzika:3!

  Nie wiem co to za dzik, ale 100 lat!
 10. Serwer auto-mix

  Były już takie serwery u nas. Jak widać już nie ma. Masz chęć i kasę żeby go postawić? Będziesz się nim zajmował? Droga wolna. Ja osobiście jestem na nie.
 11. Reputacja

  Ja jestem za wprowadzeniem tego. Czy reputki są przedłużeniem przyrodzenia, że każdy tak o nie walczy? To zwykły znaczek w necie. Dzięki minusom można wyrazić swoją opinię nic nie pisząc. Ktoś tam wcześniej pisał o tym, żeby rangi specjalne mogły tylko przydzielać. To też jest nie głupi pomysł.
 12. Każdy kto przyjedzie na zlot dostaje ode mnie popcorn! :popcorn:

  1. Kapi0988
  2. PluszaQ

   PluszaQ

   Więc popcornu kupować nie musisz, bo chętnych jak widać brak...

 13. Urodziny Bota Tomka!

  Najlepszego!
 14. Zadziwię Was pewnie swoją wypowiedzią! Z przykrością muszę powiedzieć, że jestem na nie. Dlaczego pewnie zapytacie. Po lekturze, którą pewnie większość z Was przeczytała, Dominik idealnie pasuje na to stanowisko. Być może, ale ja nie czytałem hyh. Przejdę do konkretów. Pod reklame sieci. Taaaaa. Aktywny tak naprawdę od kilku dni. Nie byłeś, bo nie grasz na Naszych serwerach ot co. Tak naprawdę nie znamy Cię. Nie wiemy jaką jesteś osobą i czy można Ci zaufać, żeby dać dostęp do bansów. Pokaż, że Ci zależy i za jakiś czas, jak Cię lepiej poznamy złóż podanie ponownie, wtedy można pomyśleć. Teraz jest zdecydowanie za wcześnie. Sorry, ale jestem na nie.
 15. Pokaż swój pulpit!

 16. Starasz się o posadę grafika, a złożyłeś zlecenie na sygnę? Serio? Twoje prace nie powalają. Zdjęcie z napisami, to wszystko. Udzielaj się w zleceniach, jest kilka otwartych. Poćwicz i spróbuj za jakiś czas. Jestem na nie
 17. "Kolega ocipiał" i stąd te bany. Wszystko wkrótce wróci do normy.
 18. Urodzinki .::Ania:3::. I AngusBcn

  Stówa! W prezencie przyjmijcie ode mnie
 19. @Antrzej Metin zapraszam do rozpisania demka. Masz na to 24h. Nie zrobisz tego, dostajesz nagrodę od opiekuna.
 20. Sygna dla Nindży

  Typ pracy: sygna Napis: Nindża Wymiary: forumowe! Tematyka: Acnologia z FairyTail Kolorystyka: ciemna Dodatkowe informacje: brak
×