Bunny

Przyjaciel
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Bunny

 1. Miałem coś napisać żeby Heniu mógł coś napisać? Chyba tak. Prace też spoko nawet. Ujdzie.
 2. Nie łączmy obowiązków moderatora z członkiem ekipy BL (ale takim malutkim członeczkiem). To, że dał dupy podczas pełnienia funkcji moderatora nie znaczy, że dawał dupy podaczas "be-el-o-wania". Wiem, że nikt go nie lubi ale spójrzcie teraz na dział BL. Najczęstszą osobą ktora aktualnie się tam wypowiada jest Damian(fuuuj jakie brzydkie imię!!) . Ogarnij swój umysł, weź stoperan na rok żeby znowu Cię nie posrało i wracaj na swoje miejsce. Daj dupy jeszcze raz a bd już zawsze na nie w każdym podaniu jakie napiszesz, nawet w podaniu na opiekuna Kosza na którego nadajesz się najbardziej medno!!!! Pozdrawiam ..!..,
 3. Może zrobię offtopic ale nawiązując do sytuacji. Skoro macie wybór ilości screenów to może nadać adminom obowiązek nagrywania momentu robienia screenów? Wtedy będzie wiadmo ile poszło itp. Nie będzie takich sytuacji jak teraz. Mozecie dać warna ale przemyslcie to albo poprawcie plugin.
 4. legendy

  Aż mi wstyd, że tego wcześniej nie widziałem! Doprawdy zacne milordzie! Takie Legendy Polskie mogłyby być w szkole Cytat:::>>><<!!;;l;;; "Chujnia z grzybnią". "":...""::...."""::>...>"
 5. Nope. Damazy??
 6. Sorry ale jestem na nie. Jesteś z nami za krótko żeby powierzyć Ci opiekę nad serwerem. Wszystko ładnie ale poczekaj jakiś czas.
 7. To nie propka ale odzew na bugi! - Grając z AK nic praktycznie nie widać. "Ciało" zakrywa nam pole widzenia. Trochę lepiej jak się kucnie ale też dupy nie urywa. - Mając deagla trzymamy w ręce granat i nie widać ile mamy ammo itp. - Chcąc podłożyc pakę mam deagla! i nie wiem o co kaman! Prosiłbym i jak najszybsze naprawienie błędów. Wbiłem sobie zobaczyć jak się to je ale bugi mnie odrzuciły.
 8. Źle to ująłem w słowa. Powieniem demko nagrac i tyle. http://www13.zippyshare.com/v/COudbKJC/file.html Tak wygląda gra na modelach z serwera. Na domyślnych wszystko gra. Jest to GOMOD więc jakbym chciał na klasycznych modelach popykać poszedłbym na dd2 albo 4mapsa. Jeżeli to tylko u mnie to pech.
 9. Kosz.
 10. @WooLV zostajesz przyjęty. Podeślij mi SID na pw.
 11. Szybka Rekrutacja: Imię: Nick na serwerze: Wiek: Link GT: Steam: Link banid: SkładKa (TAK/NIE): Podania na admina składamy pod tematem.
 12. na piertole
 13. A ja jestem niestety na nie. Jesteś z nami od czwartku. Krótko nie sądzisz? Fakt, podanie glanc malina ale stylem podania jak dla mnie nic się nie osiągnie. Posiedź z nami jakiś czas i wtedy staraj się o posadę. Pokaż, że Ci zależy.
 14. Właścicielka sieci. Stara się jak może ogarniac forum i daje rade.
 15. To jest deathmatch każdy na każdego więc zostaje tak jak jest. Może w przyszłości się zmieni ale aktualnie zostaje tak jak jest. Co do respów. Nie będzie zmiany. Respy są rozstawione tak żeby rozgrywka była płynna a nie kampienie na respie przeciwnika.
 16. Żeby nie spamować wieloma tematami zakładam jeden w którym każdy może się wypowiedzieć co można jeszcze zmienić/naprawić na serwerze. TYLKO TUTAJ!
 17. Jestem na tak. Sądzę, iż Tomuś wniesie powiew świeżości na FP. Ostatnio na FP była bieeedaaaaa! Praktycznie mało co się pojawiało.
 18. UB
 19. Oglądając to znowu zrobiło mi się żal porażki ...
 20. Bez spin pany. Wrócę do domu to przeanalizuje za i przeciw. Przepraszam, że tak długo trwał ten powrót ale ostatnimi czasy miałem mało czasu @aRR jakby nie patrzeć on dał propozycję dodania punktu do regulaminu więc o co ten ból? Co do reszty komentarzy. Nie mówimy to o 2 czy 3 razach banowania poprzez ssy. Tutaj już mowa o 5 w górę. Czasem się zdarzy, że komuś się powinie noga ale ile razy? Mało. Wiadomo, admin też człowiek i też chce pograć. Ale po co na litość boską karać każdego dnia tego samego gracza tonami ss'ów skoro nic nie wykryją? Wtedy najlepiej nagrać demko, dać bana "Demko u admina" czy coś w ten deseń. Warto czasem bardziej się natrudzić i mieć owoce swojej pracy niż banować i mieć wszystko w dupie. Od dnia dzisiejszego każdy admin który da bana z powodem wstaw ssy osobie która miała już tego bana więcej jak 5 razy dostaje punkt ostrzeżenia w dziale dla adminów. Propozycję przyjmuję. W razie jakichś wątpliwości zapraszam na PW.
 21. - spadochron zostaje - asysty zostają, przecież to nie przeszkadza - popracujemy nad tym - odpada, tylko VIP to ma - bęzdie kampmeter - będzie - i tak średnio to działa więc nie będzie, masz bansa i możesz sprawdzić zawsze. Chwila dłużej i jesteś pewny. - inferno zostaje takie jakie jest. Wystarczy monitorować sytuację i poinformować graczy na początku rundy o tym punkcie w regulaminie.
 22. Sorry, miałem wtedy zły dzień i mnie poniosło. Z góry przepraszam za swoje zachowanie. Teraz na trzezwo analizując znam może 1 max 2 takie serwery. Moznaby spróbować skoro chęci są i fundusze. Jeżeli Cię urazilem jeszcze raz przepraszam
 23. Kim ty jesteś? Rzucasz pomysł z dupy i tyle. Napisz do h@ jakoś z sensem. Twoja wypowiedz nie jest jakaś przekonująca . Rzucasz 70 ziko i chcesz serwer postawić?
 24. Wymagania: * Wchodzenie na forum minimum raz dziennie w celu sprawdzenia działu swojego serwera/BL. *Ukończone minimum 16 lat. *Przegrane na serwerze minimum 10h (aktualnie nie sprawdzane). *Kultura i bezkonfliktowość wymagana! *Dawać przykład graczom oraz nieść pomoc w razie jakichś problemów na serwerze. *Przestrzeganie regulaminów serwera, forum oraz admina! **Składka: 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące. Zanim złożysz podanie zastanów się czy spełniasz wymagania.
 25. 76 http://cssetti.pl/serwer/91.237.52.189:27015