PREMIUM

Bunny

[Urlop]Urlop
 • Zawartość

  237
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Bunny

 1. Kosz.
 2. @WooLV zostajesz przyjęty. Podeślij mi SID na pw.
 3. Szybka Rekrutacja: Imię: Nick na serwerze: Wiek: Link GT: Steam: Link banid: SkładKa (TAK/NIE): Podania na admina składamy pod tematem.
 4. na piertole
 5. A ja jestem niestety na nie. Jesteś z nami od czwartku. Krótko nie sądzisz? Fakt, podanie glanc malina ale stylem podania jak dla mnie nic się nie osiągnie. Posiedź z nami jakiś czas i wtedy staraj się o posadę. Pokaż, że Ci zależy.
 6. Właścicielka sieci. Stara się jak może ogarniac forum i daje rade.
 7. To jest deathmatch każdy na każdego więc zostaje tak jak jest. Może w przyszłości się zmieni ale aktualnie zostaje tak jak jest. Co do respów. Nie będzie zmiany. Respy są rozstawione tak żeby rozgrywka była płynna a nie kampienie na respie przeciwnika.
 8. Żeby nie spamować wieloma tematami zakładam jeden w którym każdy może się wypowiedzieć co można jeszcze zmienić/naprawić na serwerze. TYLKO TUTAJ!
 9. Jestem na tak. Sądzę, iż Tomuś wniesie powiew świeżości na FP. Ostatnio na FP była bieeedaaaaa! Praktycznie mało co się pojawiało.
 10. UB
 11. Oglądając to znowu zrobiło mi się żal porażki ...
 12. Bez spin pany. Wrócę do domu to przeanalizuje za i przeciw. Przepraszam, że tak długo trwał ten powrót ale ostatnimi czasy miałem mało czasu @aRR jakby nie patrzeć on dał propozycję dodania punktu do regulaminu więc o co ten ból? Co do reszty komentarzy. Nie mówimy to o 2 czy 3 razach banowania poprzez ssy. Tutaj już mowa o 5 w górę. Czasem się zdarzy, że komuś się powinie noga ale ile razy? Mało. Wiadomo, admin też człowiek i też chce pograć. Ale po co na litość boską karać każdego dnia tego samego gracza tonami ss'ów skoro nic nie wykryją? Wtedy najlepiej nagrać demko, dać bana "Demko u admina" czy coś w ten deseń. Warto czasem bardziej się natrudzić i mieć owoce swojej pracy niż banować i mieć wszystko w dupie. Od dnia dzisiejszego każdy admin który da bana z powodem wstaw ssy osobie która miała już tego bana więcej jak 5 razy dostaje punkt ostrzeżenia w dziale dla adminów. Propozycję przyjmuję. W razie jakichś wątpliwości zapraszam na PW.
 13. - spadochron zostaje - asysty zostają, przecież to nie przeszkadza - popracujemy nad tym - odpada, tylko VIP to ma - bęzdie kampmeter - będzie - i tak średnio to działa więc nie będzie, masz bansa i możesz sprawdzić zawsze. Chwila dłużej i jesteś pewny. - inferno zostaje takie jakie jest. Wystarczy monitorować sytuację i poinformować graczy na początku rundy o tym punkcie w regulaminie.
 14. Sorry, miałem wtedy zły dzień i mnie poniosło. Z góry przepraszam za swoje zachowanie. Teraz na trzezwo analizując znam może 1 max 2 takie serwery. Moznaby spróbować skoro chęci są i fundusze. Jeżeli Cię urazilem jeszcze raz przepraszam
 15. Kim ty jesteś? Rzucasz pomysł z dupy i tyle. Napisz do h@ jakoś z sensem. Twoja wypowiedz nie jest jakaś przekonująca . Rzucasz 70 ziko i chcesz serwer postawić?
 16. Wymagania: * Wchodzenie na forum minimum raz dziennie w celu sprawdzenia działu swojego serwera/BL. *Ukończone minimum 16 lat. *Przegrane na serwerze minimum 10h (aktualnie nie sprawdzane). *Kultura i bezkonfliktowość wymagana! *Dawać przykład graczom oraz nieść pomoc w razie jakichś problemów na serwerze. *Przestrzeganie regulaminów serwera, forum oraz admina! **Składka: 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące. Zanim złożysz podanie zastanów się czy spełniasz wymagania.
 17. 76 http://cssetti.pl/serwer/91.237.52.189:27015
 18. 392 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395
 19. 383 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.67:27155
 20. 380 http://cssetti.pl/serwer/193.33.177.21:27075
 21. 263 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.83:27165
 22. Ciulik przyjmuje Cie Znasz sie cos wiec witam na pokladzie. Sid na steam mi podeslij.
 23. Admin na formapsie. Tylko tyle wiem o nim :< Chcesz się lepiej poznać??
 24. Twój nick na serwerze: Nick osoby oskarżonej: IP/SID osoby oskarżonej: Opis/wyjaśnienie sytuacji: Dowody: Składając skargę musisz mieć niepodważalne dowody na winę oskarżonego! Pisząc skargę wiedząc, że nic nie wskórasz wstrzymaj się. Każdy kto nie przedstawi dowodów będzie karany ostrzeżeniem słownym bądź warnem!! jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, żeby nie siać zamętu!