Skocz do zawartości
ONLY DD2 91.224.117.74:27395 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
CSGO MOD 91.224.117.81:27060 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
ONLY AWP 91.224.117.58:27080 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
MIX 145.239.236.192:27115 HTLV BANY DZIAŁ
ONLY DD2 (2) 145.239.236.192:27115 HTLV BANY DZIAŁ
ONLY DD2 185.40.196.238:30066 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
TEAMSPEAK3 31.133.6.148:6410 DZIAŁ

James

[Urlop] Urlop
 • Zawartość

  466
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Time Online

  14h 12m 49s

Zawartość dodana przez James

 1. Jak jest ktoś chętny do ogarnięcia tego to niech napisze na pw albo steam. Dostanie rcona i admina na serwerze. Może być więcej niż jedna osoba.
 2. Witam! Chciałbym wszystkich zaprosić na konkurs na serwerze mixowym dla graczy steam oraz non-steam. =================================================================================================================================================================== INFORMACJE OGÓLNE Konkurs będzie polegał na rozgrywaniu mixów w losowych składach i zdobywaniu punktów za wygraną oraz za inne osiągnięcia zdobyte podczas meczów. Aby konkurs doszedł do skutku musi uczestniczyć minimum 12 graczy. Zachęcam do wspólnej zabawy nawet jeżeli nie czujesz się bogiem tej gry. Dla najlepszych są przewidziane nagrody. =================================================================================================================================================================== REGULAMIN 1. Każdy grający mixa musi mieć w nazwie swój nick. Dopiski dozwolone. 2. Zakaz używania wspomagaczy. 3. Zakaz zastraszania innych graczy, obrażania oraz innej tego typu przemocy. 4. Platforma obowiązująca w turnieju to STEAM / NONSTEAM. 5. Dobieranie przeciwników będzie losowe - w każdym meczu zostaną wybrani 2 kapitanowie, którzy na zmianę będą dobierać graczy do swoich teamów. 6. Mecze będą rozgrywane na mapach de_dust2 / de_nuke / de_inferno / de_mirage / de_cbble / de_train / de_tuscan. 7. Mixy mogą być organizowane tylko przez osoby mające dostęp do serwera. 8. Osoba organizująca mixa ma prawo wyrzucić gracza jeżeli uzna, że sytuacja tego wymaga. 9. Mixy organizowane będą co tydzień. Przy dużym zainteresowaniu może to ulec zmianie. 10. Seria mixów będzie rozliczona po 2 miesiącach rozgrywek. Punkty dostaje się według ustaleń podanych niżej. 11. Osoby, które będą pierwsze po zakończeniu serii, dostaną nagrody. 12. Aby zagrać mixa gracz musi posiadać konto na forum – CS-Maliver.pl 13. Aby zagrać mixa trzeba stawić się na forumowy serwer TeamSpeak3. =================================================================================================================================================================== PUNKTACJA Wygrany mix - 1 punkt Ace - 2 punkty Zabicie nożem - 1 punkt Ninja defuse - x punktów ( x oznacza liczbę żywych graczy drużyny przeciwnej ) Podwójne zabicie z AWP/Scout - 1 punkt Zabicie 2 przeciwników z granata - 3 punkty Zabicie 3+ przeciwników z granata - 5 punktów =================================================================================================================================================================== ZAPISY Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o napisanie postu według wzoru w tym temacie. Nick: Platforma: Steam ID: Kontakt: Spośród osób, które się zgłoszą wybiorę kilka ( w zależności od zainteresowania ), które będą miały dostęp do hasła rcon i rozpoczną mecze, a potem będą zliczały punkty.
 3. Mikołaj odpada. Ewentualnie jakieś czapki świąteczne wchodzą w grę. Zimowy dust będzie.
 4. Zrob screena, bedzie latwiej ocenić o co chodzi.
 5. Skoro jest 1 screenshot to reszta też jest albo nie chcesz jej nam pokazać.
 6. podejrzenie

  1. Demko załączone do zgłoszenia musi posiadać przynajmniej 5 podejrzanych akcji z podanymi czasami. Bez tego zgłoszenie zostaje z automatu odrzucone. //edit. Obejrzałem to jakże długie i obfite w spalone akcje demo ... Dosłownie nic ciekawego. -b
 7. Moim zdaniem wprowadzi to tylko więcej zamętu na serwerze. Propozycję odrzucam.
 8. Zainteresowanych zapraszam do dołączania do grupy na steam - http://steamcommunity.com/groups/mixcsmaliver
 9. - VIP Dodany- free VIP

  Hasło do VIP'a zostało wysłane w wiadomości prywatnej.
 10. Nie znam Cię Jak sama napisałaś jesteś już adminką na 2 serwerach. Po co kolejny? Propozycje możesz dać nie będąc adminką. Na nie.
×