Skocz do zawartości

Informacje

 • Nowy styl!

  W dniu 2017-09-28 (tj. czwartek) został wgrany nowy styl na forum! Widzisz błąd/masz pomysł co zmienić lub dodać? Kliknij w Czytaj więcej!

 • Darmowy VIP!

  Chcesz otrzymać darmowego VIPa? Kliknij w Czytaj więcej i dowiedz się jak to zrobić!

FaFa -M-

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

64

O FaFa -M-

 • Tytuł
  #cheater

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

851 wyświetleń profilu
 1. Jestem tego samego zadania co mój przedmówca. Również jestem na nie, pokazałeś na co Cie stać. Haha elokwentny typ
 2. Na spokojnie - niech da chwilę spokoju dzisiaj cały świat
  Na spokojnie - uwolnić swoje ja od tych najgorszych wad

 3. Maliverska drużyna mixowa

  Jeżeli mielibyśmy takie plany to nie mogą być przypadkowe osoby. To musi być opór, a nie gra pod typowy mod serwera FFA. W dodatku musi być osoba, która weźmie na bary prowadzenie drużyny. Bez tego ani rusz.
 4. Urodziny Miśki

  stooooooooo laaaaaatek
 5. @BrX & @`Burdavsky panowie proszę o zapoznanie się z tematem, ponieważ trzeba wyjaśnić pewien kłopot. W tym celu proszę o dodanie przez was krótkiej notatki z logów serwera, która ukażą nam faktyczna ilość wykonanych przez admina screenshotów. Na chwile obecną proszę o nie wypowiadanie się w temacie.
 6. Życie jest ciężkie, ale czasami warto jest zapomnieć o problemie niż go rozwiązać.

 7. Screenshoty są czyste, jednakże nie mogę dostać się znowu do amxbansa naszego cs:go moda. W takim wypadku musisz poczekać, na kogoś z naszej sekcji.
 8. Dejw - PETARDA !

  Ona jest taka słodka, wybuchowa i twarda, ta dziewczyna to jest petarda! Takie duże ma oczy, i potrafi zaskoczyć, ta dziewczyna jest grzechu warta!
 9. Również jestem na tak. Moja aktywność na serwerze ostatnimi czasy spadła, ale często widywałem jak pogrywał. Kulturalny nikogo nie prowokował, przynajmniej nie u mnie. Steam posiadamy, składka jest. Dlaczego by nie spróbować.
 10. Jak dla mnie propozycja trafna. Zdecydowanie brakuje tego pluginy na klasycznym DD2. Spotkałem się z pytaniami od ludzi na serwerze, dlaczego nie ma tutaj leczenia. Mi również owego pluginu brakuje na serwerze. A jeżeli ktoś Ci przeszkadza w grze, oczywistym jest, że zwrócisz mi uwagę, raz - drugi - trzeci i chłopak zrozumie. Zawsze jeżeli to nie poskutkuje można sięgnąć po radykalne kroki w tym kierunku.
 11. Damian to osoba, która poświęca coś więcej niż tylko swój cenny czas dla forum. Staż na stronie wyjaśnia każdemu wszelakie wątpliwości. Zaangażowanie mówi więcej niż 1000 słów. Jeżeli chodzi o to czy pogodzi wszystkie sekcje, które będzie prowadził o to bym się nie martwił, nie jest to pierwszy lepszy człowiek, który nie ma pojęcia o tym czym będzie się zajmował. Po za tym, gdyby sobie nie poradził, to sam doszedłby do takiego wniosku i pewnie by sobie odpuścił. Skoro ma chęci i ma zamiar działać, działać i jeszcze raz działać to nie bądźmy temu przeciwni. Damianek na pewno sobie poradzi, jestem na zdecydowanie mocne tak. Powodzenia
×