FaFa -M-

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

64

O FaFa -M-

 • Tytuł
  #cheater
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

599 wyświetleń profilu
 1. Jestem tego samego zadania co mój przedmówca. Również jestem na nie, pokazałeś na co Cie stać. Haha elokwentny typ
 2. A ja kocham mojego skarba
 3. Jeżeli mielibyśmy takie plany to nie mogą być przypadkowe osoby. To musi być opór, a nie gra pod typowy mod serwera FFA. W dodatku musi być osoba, która weźmie na bary prowadzenie drużyny. Bez tego ani rusz.
 4. @BrX & @`Burdavsky panowie proszę o zapoznanie się z tematem, ponieważ trzeba wyjaśnić pewien kłopot. W tym celu proszę o dodanie przez was krótkiej notatki z logów serwera, która ukażą nam faktyczna ilość wykonanych przez admina screenshotów. Na chwile obecną proszę o nie wypowiadanie się w temacie.
 5. Screenshoty są czyste, jednakże nie mogę dostać się znowu do amxbansa naszego cs:go moda. W takim wypadku musisz poczekać, na kogoś z naszej sekcji.
 6. Ona jest taka słodka, wybuchowa i twarda, ta dziewczyna to jest petarda! Takie duże ma oczy, i potrafi zaskoczyć, ta dziewczyna jest grzechu warta!
 7. Również jestem na tak. Moja aktywność na serwerze ostatnimi czasy spadła, ale często widywałem jak pogrywał. Kulturalny nikogo nie prowokował, przynajmniej nie u mnie. Steam posiadamy, składka jest. Dlaczego by nie spróbować.
 8. Pomysł wygląda zachęcająco, jednakże czy przyjmie się na serwerze, trzeba to sprawdzić. Co do samej propozycji nie widzę przeciwwskazań można spróbować bo na niczym nie stracimy.
 9. Jak dla mnie propozycja trafna. Zdecydowanie brakuje tego pluginy na klasycznym DD2. Spotkałem się z pytaniami od ludzi na serwerze, dlaczego nie ma tutaj leczenia. Mi również owego pluginu brakuje na serwerze. A jeżeli ktoś Ci przeszkadza w grze, oczywistym jest, że zwrócisz mi uwagę, raz - drugi - trzeci i chłopak zrozumie. Zawsze jeżeli to nie poskutkuje można sięgnąć po radykalne kroki w tym kierunku.
 10. Damian to osoba, która poświęca coś więcej niż tylko swój cenny czas dla forum. Staż na stronie wyjaśnia każdemu wszelakie wątpliwości. Zaangażowanie mówi więcej niż 1000 słów. Jeżeli chodzi o to czy pogodzi wszystkie sekcje, które będzie prowadził o to bym się nie martwił, nie jest to pierwszy lepszy człowiek, który nie ma pojęcia o tym czym będzie się zajmował. Po za tym, gdyby sobie nie poradził, to sam doszedłby do takiego wniosku i pewnie by sobie odpuścił. Skoro ma chęci i ma zamiar działać, działać i jeszcze raz działać to nie bądźmy temu przeciwni. Damianek na pewno sobie poradzi, jestem na zdecydowanie mocne tak. Powodzenia
 11. Na waszym miejscu czytałbym ze zrozumieniem. Skoro wprowadzacie admina w błąd to w tym momencie jest to tylko i wyłącznie wasza wina. Wkręcasz admina, że posiadasz info od kolegi, z którym grasz na serwerze. Prosta i logiczna sprawa, ja bym to potraktował jako wallhack, więc zachowałbym się w tej sytuacji bardzo podobnie. A skoro was to śmieszy to żarty macie bardzo słabe, a za głupotę się w płaci w postaci bana permanentnego. W tym wypadku @GoLdi nie miał podstaw do tego, aby Ci nie wierzyć, skoro jesteś jajcarzem to popracuj nad sucharami. Proste jak budowa cepa, dla mnie admin w tej sytuacji jest niewinny, wykonując swoje obowiązki jak należy. Brawo @GoLdi