Nasze serwery
#1 ONLY DD2 91.224.117.74:27395 Bany HTLV Połącz
#2 4MAPS 91.224.117.67:27155 Bany HTLV Połącz
#3 FFA 193.33.177.21:27075 Bany HTLV Połącz
#4 SPEEDRUN 91.224.117.83:27165 Bany HTLV Połącz
#5 TS3 31.133.6.8:6420 Połącz

Sativa

Admin Only DD2
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Inne grupy

  Donator

Reputacja

8
Odznaki użytkownika Sativa

Brak odznak użytkownika Sativa

O Sativa

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 25.06.1997

Kontakt

 • Steam
  doli1982

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Opolskie
 • Imię
  Fafa

Ostatnie wizyty

111 wyświetleń profilu
 1. Ładne fragmovie, jednakże jakość filmiku takie 4/10
 2. Kolega składający na moją osobę skargę nie panuje nad słówkami, o czym świadczy nazwa tematu. Wiedziałem, że napiszesz skargę, ponieważ Twoje ego jest bardzo ale to bardzo wysokie. Tak otrzymałeś ode mnie kicka, po tym jak napisałem Ci informację "specty do gry". Skoro nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej od Twojej osoby, jest to jednoznaczne z tym, że afkujesz. Każda osoba poleciała za spędzanie czasu w drużynie Spectators. W tym przypadku była to jeszcze druga osoba Husaria, który wszedł na serwer i nie miała żadnych problemów o to, że został wyrzucony. W Twoim przypadku jest zupełnie odwrotnie czyli tak jak wcześniej wspomniałem masz zbyt wysokie ego. Kolejny fakt uzupełniający Twoją jakże "rzetelną" skargę jest taki, że zaraz po wejściu na serwer otrzymałem od Ciebie kicka z powodem "coś Ci się nie pomyliło". Nie rozumiem w czym masz problem jeżeli zapraszam graczy do korzystania z naszych usług na serwerze i forum. Nie rozumiem w czym masz problem jeżeli zachęcam graczy do rejestrowania się na naszym forum. Nie rozumiem, w którym momencie odebrałeś to za spam, skoro zbindowany przeze mnie klawisz został użyty 3 razy w obu przypadkach. Brak jakichkolwiek dowodów w skardze, także uważam, że jest ona złożona bezpodstawnie. Przyznaje otrzymał ode mnie kicka z powodem specty do gry. Ban również został nadany przeze mnie.
 3. Prace oceniam fifty fifty A skoro posiadasz doświadczenie to warto przypomnieć sobie co nieco w temacie. Wiek + Staż + Jestem za okresem próbnym.
 4. Trzeba pomagac ludziom, kiedys bedziemy potrzebowali pomocy! Ja w pracy przeznaczylem odpowiednią ilosc pieniędzy za co otrzymałem serduszko i koszulke z logiem wospu! Warto pomagac, klip sprawdzony
 5. Bardzo, ale to bardzo słabe podanie. Nie odbierz mnie za degenerata, jednakże z podania nie idzie wyciągnąć żadnych sensownych informacji. Za kolorowo, to ma być schludne i "oficjalne" pismo, w którym przedstawiasz swoje preferencje. Ale to wiadomo zawsze trzeba się przyczepić. Na serwerze średnio na jeża Cię widuję, oczywiście nie mówię tego bezpodstawnie. Ostatnie 4 dni z Gametrackera mówią wszystko. Nie wiem co mam myśleć o Twoim podaniu. Brak mikrofonu, jedynie składka na plus. Amx wg mojej osoby do sprawdzenia. Jestem za okresem próbnym.
 6. Imię: Fafa Wiek: 19 Link GT: Steam: Link banid: Składa (17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące.): Składka zostanie opłacona z miejsca, sposób PSC.
 7. Byłem świadkiem sytuacji, w której nasz admin lorajt został wyklaczowany przez gracza w sytuacji jeden na jeden + bomba. Sytuacja była jasna, paka z plantowana na bombiste B. Zostaje dwóch żywych oczywiście, którzy ze sobą rywalizują. Niestety nasz admin został pokonany. Po chwili kiedy zawodnik z mojej drużyny, w tym przypadku CT, zaczyna rozbrajać bombę, zostaje slapnięty raz co było powodem przerwania defusowania bomby i wygranie rundy przez naszego nie potrafiącego przegrywać admina. Uważam, że kolega nie potrafi panować nad emocjami i w pewnym stopniu wykorzystuje możliwości admina dla własnego pożytku i dobra.
 8. Podobny klimat
 9. Dobra płyta
 10. Nick OSKARŻONEGO : okok Steam ID / IP: #8 okok VALVE_0:4:1464040437 83.21.218.7 Nonsteam Neostrada Nazwa serwera: ONLY DD2 Link do demka : Rodzaj wspomagacza: Aimbot Rozpiska dema: Dwie szybkie akcje ujawniające używanie wspomagacza przez gracza. Demko również zostało nagrane przeze mnie. Bez podawania czasów. Proszę o nie nadawanie mi warna za użycie koloru czerwonego dostępnego dla administracji. Kolor został użyty umyślnie, aby podkreślić fakt, że kolega posiada Neostradę.
 11. Nick OSKARŻONEGO : Virusek27 Steam ID / IP: #7 Virusek27 VALVE_0:4:1835019453 195.187.156.115 Nonsteam Nazwa serwera: ONLY DD2 Link do demka : Rodzaj wspomagacza: wallhack & aimbot & antyflash Rozpiska dema: Demko jest nagrane przeze mnie trwa może około półtorej minuty także czasu rozpisywać nie będę. Ewidentnie widać jak kolega w odpowiednich sytuacjach kolega zachowuje spokój, wyczekuje. Kiedy model ujawnia się u kolegi na ekranie automatycznie celownik przenoszony jest na głowę w momencie oddania strzału.
 12. Mam blokadę na tego typu usługi w telefonie, aczkolwiek przelew został zaksięgowany.
 13. Mała zmiana, ale uważam ją za istotną. Dodać do sidebaru top x donatorów. Może być to zbędne lub nie, ale wydaje mi się, że fajnie jest być wyróżnionym na forum Nie muszę opisywać działania hooka bo wszystkim jest znany. Można go usadowić zaraz nad hookiem, który odpowiada za wyświetlanie naszych partnerów. Post został z edytowany i ankieta została dodana do tematu.
 14. no to tym sposobem mamy 284
 15. A ja na to tak W klimacie Cheeby nic nie zginie