Skocz do zawartości

Malinaa.

Właściciel
 • Zawartość

  2.776
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  153
 • Czas Online

  9g 2m 34s

Zawartość dodana przez Malinaa.

 1. Hejcia, aby nie dodawać teraz w głosowaniach nowych linków postanowiłam zrobić to w nowym temacie. Głosowanie jest dobrowolne oraz całkiem za free czyt. nie ma za to ani vipa, ani innej nagrody, więc dobrze się zastanów... Linki: ONLY DD2 Oddaje swój głos CSGO MOD Oddaje swój głos Ja już zagłosowałam, nie bądź żyła, oddaj i swój głos.
 2. Hejcia, kolejna strona z głosowaniem na serwery znaleziona! Dodatkowo również na forum. Głosujemy co 24h na każdy serwer! Linki: Głos na forum: CS-Maliver.pl DD2: Głosuj CO GO MOD: Głosuj! Dlaczego nie ma wszystkich serwerów? Niestety nie można ich dodać, są jakieś błędy. Dziękujemy za głosy!
 3. Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395 Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz VIP'a na okres 3 DNI! Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 4. Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: https://cssetti.pl/serwer/91.224.117.58:27080
 5. Kto napisze po Tobie?

  Prosta zabawa, typujemy kto napiszę posta pod Nami! Jeżeli ktoś zgadnie, że to będziesz akurat Ty, dajemy mu łapkę w górę! Myślę, że po mnie napiszę
 6. Kto napisze po Tobie?

  Już jest. Nie PluszaQ?
 7. Skojarzenia

  Myślę, że każdy wie o co chodzi ale... piszemy skojarzenie do słowa osoby nad Nami. Miłej zabawy. Moje słowo to serce
 8. Skojarzenia

  Buty
 9. Kto napisze po Tobie?

  Tak. Kapi?
 10. Skojarzenia

  Bieg.
 11. Kto napisze po Tobie?

  Nie PluszaQ?
 12. Skojarzenia

  Pierogi
 13. Z @Elliot dajemy szanse. Podaj mi wszystko do zrobiena dzialów na pw i w nocy je wykonam. Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
 14. Serwer musi być przepisany. Jest nierozkrecony, więc nie chce takich sytuacji, ze po rozkreceniu znikasz. Tym bardziej, ze masz inne serwery na innej sieci.
 15. Dla mnie osobiście na nie. W ostatnim czasie niczym się nie wykazales, abym mogła dac Ci taka szanse. Zerowa aktywność, ostatnie logowania to co parę dni, odchodzenie z różnych funkcji. Ile razy można dawać szanse? Potem znowu szkoła czy treningi się zaczną i kolejne pozegnania/rezygnację.
 16. Chwilowo podanie muszę odrzucić. Tak jak sam wiesz, musisz przypomniec sobie rozpisywanie demek. Złóż podanie ponownie jak nadrobisz to.
 17. AntyVirus spalony

  Widzę, ze nie wiesz jak to u nas działa. My również demko sprawdzamy. Czekamy na rozpiske, na bl też będziesz musiał ja dac, więc i tutaj podrzuc.
 18. AntyVirus spalony

  Rozpiska demka przez gracza zglaszajace ma być. 24h masz na to.
×