Skocz do zawartości

Malinaa.

Właściciel
 • Zawartość

  2.612
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  141

Zawartość dodana przez Malinaa.

 1. Kto napisze po Tobie?

  Prosta zabawa, typujemy kto napiszę posta pod Nami! Jeżeli ktoś zgadnie, że to będziesz akurat Ty, dajemy mu łapkę w górę! Myślę, że po mnie napiszę
 2. Kto napisze po Tobie?

  Nie Rozyk?
 3. Serwer auto-mix

  Jeżeli chcesz postawić proszę, dla mnie bez problemu aby zrobić dział. A jak nic nie powstanie to trzymam za słowo @James'a i czekamy na serwer.
 4. Hejcia, aby nie dodawać teraz w głosowaniach nowych linków postanowiłam zrobić to w nowym temacie. Głosowanie jest dobrowolne oraz całkiem za free czyt. nie ma za to ani vipa, ani innej nagrody, więc dobrze się zastanów... Linki: ONLY DD2 Oddaje swój głos 3MAPS Oddaje swój głos CSGO MOD Oddaje swój głos Ja już zagłosowałam, nie bądź żyła, oddaj i swój głos.
 5. Hejcia, kolejna strona z głosowaniem na serwery znaleziona! Dodatkowo również na forum. Głosujemy co 24h na każdy serwer! Linki: Głos na forum: CS-Maliver.pl DD2: Głosuj 3MAPS: Głosuj CO GO MOD: Głosuj! Dlaczego nie ma wszystkich serwerów? Niestety nie można ich dodać, są jakieś błędy. Dziękujemy za głosy!
 6. Głosowanie na serwer 3maps! Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.67:27155 Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz Free Vip'a na 3 dni. Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 7. Głosowanie na serwer ONLY AWP_INDIA Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: https://cssetti.pl/serwer/91.224.117.58:27080
 8. Głosowanie na serwer Only DD2! Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395 Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz VIP'a na okres 3 DNI! Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 9. Reputacja

  Ludzie limity reputacji dodatniej są ustawione to i ujemnej będą.
 10. Reputacja

  Cześć, witam! Dzisiaj napisałam do @Elliot w sprawie ujemnej reputacji i obydwoje nie wiem czy ją dodawać czy nie. Dlaczego nie wiemy? Kiedyś ona już była i często było więcej tzw "płaczu" jak pożytku. Co Wy uważacie na ten temat? Odpowiedzi proszę zaznaczać w ankiecie oraz jakieś swoje większe uwagi w postach oczywiście.
 11. ub

  Na podany nick oraz ip nie ma bana. Możliwe, że serwer był pełny i serwer dodał Cie do spamu, poprzez ciągłe próbowanie dostania na się na serwer.
 12. Urodziny Radziu

  Dzisiaj swoje urodziny obchodzi @Radziu Najserdeczniejsze życzenia składa cała ekipa Cs-Maliver! "Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń."
 13. The Him ft. Sorana - Oasis

 14. 26 sierpnia od godziny 23:00 rozpoczyna się noc serwera! Co można wygrać? Co mapę rozdawane będą VIPY! Zapraszamy! Udanej zabawy!
 15. Reklama na setti (lekko mówiąc kupa) ale ludzie bywają! Oto Nasze efekty Wchodzimy i gramy! Dodawajcie ss.
 16. Znasz ten utwór?

  Pewnie!
×