Skocz do zawartości

URLOP-Malinaa.

Właściciel
 • Zawartość

  2,351
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  129

Zawartość dodana przez URLOP-Malinaa.

 1. Cześć! Planuje zorganizować na naszym ts mały konkurs, który będzie bazował na zgadywaniu poprzez puszczane piosenki jaka to bajka. Tworze ten temat aby każda chętna osoba na taki konkurs wpisała się pod postem. Gdy uzbieramy chociaż 6 osób, napiszę mały regulamin oraz ustalimy termin. Więc do dzieła, każda chętna osoba jest proszona o wpisanie się pod tym temat.
 2. Kto napisze po Tobie?

  Prosta zabawa, typujemy kto napiszę posta pod Nami! Jeżeli ktoś zgadnie, że to będziesz akurat Ty, dajemy mu łapkę w górę! Myślę, że po mnie napiszę
 3. Przyjmuje Cię na okres próbny. Jesteś osobą, która lubi się kłócić i trzymać tylko swoją rację nie słuchając innych. Mam nadzieję, ze sie to zmieni. Dodatkowo pamiętaj, ze bycie opiekunem to praca w zespole i podejmowanie wspólnych decyzji. Co do obowiązków dogadamy się wieczorem.
 4. Free Vip dla Pyskola.

  Aha nikt nie dodał. Załóż konto w: http://cs-maliver.pl/forum/257-3maps-sklepsms/ i wtedy zgłoś sie do mnie.
 5. Free Vip

  Załóż konto w: http://cs-maliver.pl/forum/257-3maps-sklepsms/ A nastepnie zgłoś się do @TafiT, który przydzieli Ci vipa na 3 dni.
 6. Skojarzenia

  Myślę, że każdy wie o co chodzi ale... piszemy skojarzenie do słowa osoby nad Nami. Miłej zabawy. Moje słowo to serce
 7. Składka obowiązkowa, każdy płaci z adminów i nie będę dawać nikomu taryfy ulgowej. Jeżeli rezygnujesz zgłoś temat do zamknięcia.
 8. Kupisz reklamę, zobaczymy jak poleci serwer i wtedy można myśleć o przyłączeniu. Podanie zostawiam otwarte do następnego tygodnia, do tego czasu powinieneś wykupić reklamę.
 9. Hejcia, kolejna strona z głosowaniem na serwery znaleziona! Dodatkowo również na forum. Głosujemy co 24h na każdy serwer! Linki: Głos na forum: CS-Maliver.pl DD2: Głosuj 3MAPS: Głosuj Dlaczego nie ma wszystkich serwerów? Niestety nie można ich dodać, są jakieś błędy. Dziękujemy za głosy!
 10. Hejcia, aby nie dodawać teraz w głosowaniach nowych linków postanowiłam zrobić to w nowym temacie. Głosowanie jest dobrowolne oraz całkiem za free czyt. nie ma za to ani vipa, ani innej nagrody, więc dobrze się zastanów... Linki: ONLY DD2 Oddaje swój głos 3MAPS Oddaje swój głos CSGO MOD Oddaje swój głos Ja już zagłosowałam, nie bądź żyła, oddaj i swój głos.
 11. Głosowanie na serwer Only DD2! Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395 Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz VIP'a na okres 3 DNI! Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 12. Głosowanie na serwer 3maps! Aby Nasz serwer był często odwiedzany przez graczy potrzebujemy głosów! Proszę o oddawanie ich tutaj: http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.67:27155 Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz Free Vip'a na 3 dni. Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 13. Widzę brak zainteresowania już ze strony @Striker. Admini macie pomagać sobie wzajemnie! Przez takie głupoty tracimy graczy jak i serwer renome, a ja nie bede na to obijetna i jak w końcu będzie odpowiednia skarga z dowodami to konsekwencje poniesie dana osoba. Skargę na ten moment muszę odrzucić.
 14. Wtedy każdy będzie wolał zrobić parę reklam, a za serwer kto będzie płacił? Sam będziesz wykładał wtedy przynajmniej 60-100 zł? Jeżeli tak to dla mnie spoko.
 15. Kto napisze po Tobie?

  Tak Bunny?!
 16. Skojarzenia

  Ogród
 17. Kto napisze po Tobie?

  Nie Fuksi?
 18. http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.81:27060 199
×