Skocz do zawartości

Tysiek

Właściciel
 • Zawartość

  557
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Tysiek

 1. Brak możliwości wejścia na forum?!?

  @216Yoo, nie wiem co wczoraj wieczorem było, bo wtedy byłem niedostępny na forum/pc, lecz spróbuj zrobić tak: Odinstaluj wszystkie przeglądarki, na których masz owy błąd. Zrób kopie folderu profilu użytkownika np. na pulpit, a następnie usuń ten folder (ścieżka: C:\Użytkownicy\Nazwa (np. Przemysław)\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default. Jak dostać się do AppData, jeżeli masz ukryty? Wejdź w Start, a następnie wpisz w wyszukiwarce: %appdata% Dopiero teraz możesz usunąć przeglądarkę (najlepiej poprzez Panel sterowania -> Programy i funkcje, szukasz swojej przeglądarki, a następnie klikasz prawym i Odinstaluj). Jak usuwanie przebiegnie pomyślnie, usuń folder w ...\AppData\Local\Google. Po poprawnym wykonaniu tego co ja tutaj napisałem przeskanuj komputer. Myślę, że to pomoże rozwiązać Wasz problem. Ja mam wszystko dobrze u siebie, więc to u Was jest coś nie tak. Jeżeli się uda to dajcie znać.
 2. Dobry pomysł?

  Do 5 dni będzie wgrane na każdym serwerze. //cls.
 3. Było już i myślisz, że ktoś z tego korzystał? A po drugie wątpię, że ktoś będzie aktualizował to jak jakiś serwer dojdzie do sieci. //Cls.
 4. Odbiór grupy!

  Witam! Twoje podanie zostało przyjęte? Chcesz otrzymać grupę? Napisz post w tym temacie! Wzór: Nick: Grupa: Link do przyjętego podania:
 5. Avek dla Nindży

 6. Bana za mikro dostałeś z powodu: 1) Zepsutego mikrofonu (spróbuj docisnąć kabel od mikrofonu), 2) modulator głosu Dostajesz UB, lecz ogarnij mikrofon następnym razem.
 7. Witam, Aplikacja dot. nagród została wyłączona i nie wiem kiedy wróci ponownie na forum, bo muszę zrobić ją od nowa. Ale zapewniam, że jak wróci to będzie lepsza!
 8. Sygnatura FryTa^^ #3

  Pliki użyte do robienia sygny:
 9. Miasto bez litery.

  Czernichów bez litery: Z, T, H
 10. Miasto bez litery.

  Żywiec bez litery: G, L, P
 11. Liczymy do nieskończoności

  463
 12. Kto napisze po Tobie?

  Nie, Faqer?
 13. Kto napisze po Tobie?

  Nieee, Malina?
 14. Sygnatura

  #1pracaod2lat
 15. Vip FaQeR

  Dodane, hasło wysłałem na PW.
 16. Nagordy.

  @Bunny dodane
 17. Nagroda

  @Ogoki dodane
 18. odajcie moje nagrody pls

  @hanq6 dodane (posty, reputacja oraz staż)
 19. Nagrody :)

  @Mrs.Fuksiara dodane
×