Skocz do zawartości

pumA

Właściciel
 • Zawartość

  602
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Czas Online

  3g 53m 46s

Zawartość dodana przez pumA

 1. Odbiór grupy!

  Witam! Twoje podanie zostało przyjęte? Chcesz otrzymać grupę? Napisz post w tym temacie! Wzór: Nick: Grupa: Link do przyjętego podania:
 2. Witam! Dziś zainstalowałem bota muzycznego na Naszego TeamSpeak'a! Bot będzie tylko w poczekalni, aktualnie lecą losowe .mp3 za jakiś czas się zmieni. Zapraszamy!
 3. Zlecenie

 4. Od 1 sierpnia do 1 września będzie trwać konkurs KRÓL DD2! Co miesiąc pierwsza osoba z TOP15 otrzyma VIPA za free na miesiąc! Zasady: 1. Udział może wziąć każdy gracz CS-MALIVER.PL. 2. Konkurs trwa jedynie na serwerze DD2. 3. Osoba używająca wspomagaczy będzie dyskwalifikowana, a nagrodę otrzyma osoba z kolejnego miejsca. 4. Zakaz używania komunikatorów dzięki, którym masz ułatwienie w grze, bo ktoś daje Ci tzw. info. 5. Osoba, która wygrała miesiąc wcześniej nie jest brana w kolejnym miesiącu pod uwagę nawet jeżeli wygra, to nagrodę otrzymuje osoba z 2 miejsca. Powodzenia!
 5. Niestety plugin odpada, medale się zapisują, lecz po jakimś czasie same z siebie się usuwają, prawdopodobnie jest to spowodowane inną wersją (czy czymś, nie znam się tak dokładnie na tego typu sprawach) //cls.
 6. Konto założone dzisiaj, brak postów, nikt Cię tutaj nie zna. Graj na serwerze, udzielaj się na forum i wtedy coś możesz zrobić w tym kierunku. Na czas aktualny nie masz szans. //cls.
 7. Urodziny Elliot

  Dziękuję wszystkim!
 8. Reputacja

  Niestety ten plan nie wypali, bo w tej wersji nie ma takiej możliwości, aby wyłączyć daną reakcję grupie. Każdy musiałby mieć reakcję minusową. Temat zamykam.
 9. Free vip

  VIP został dodany oraz hasło poszło na PW! //cls.
 10. Dodam, że wgrałem już na serwer plugin odnośnie blokowania reconnecta + wymuszanie poprawnych ustawień gracza
×