PREMIUM

hanq6

Opiekun Blacklisted
 • Zawartość

  757
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana hanq6 w Rankingu w dniu 22 Luty

hanq6 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

403

4 obserwujących

O hanq6

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  47671694

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Hobby:
  strzelanie z ucha
 • Imię
  Damian
 • Profil Steam
  hanq6damian

Ostatnie wizyty

1,852 wyświetleń profilu
 1. ''Powody wyżej'', ale przecież ja już edytowałem i dopisałem tam MALIVER @BrX @PluszaQ; @wujek_fafa zmodyfikowałem avatar
 2. Nick: hanq6 Wiek: 19 Jak długo zajmujesz się grafiką: Ponad rok. Cały czas się uczę. Jakich programów do edycji grafiki używasz: Głównie to sam gimp, mam w planach przejść na photoshop'a i uczę się c4d Trzy twoje prace (link): Większość jest tutaj KLIKNIJ Nie miałem zamiaru składać podania na grafika, jak już wcześniej pisałem, ale pomyślałem, że mogę spróbować swoich sił i przy okazji ranga by mnie zmusiła do dalszej nauki w różnych programach graficznych. 1. Dobra znajomość programów do edycji grafiki 2. Minimum 2 tyg. na forum Cs-Maliver.pl 3. Wiek minimum 16 lat 4. Chęci i czas na pracę nad grafiką 5. Kandydat nie może posiadać warna na forum - odrobione!
 3. Tego ze steamem nie oddałem, bo w ogóle nie będzie pasować, a ja pod czymś takim się nie podpiszę. Wiem praca jest izi, ale nie mam sił, aby coś lepszego wymyślić.
 4. Proponuję ustawienie avatara dla osób bez avatarów, na taki: może taka wersja lepsza? na avku nie będzie za bardzo widoczne ''aliver'', ale wiadomo będzie, że avatar jest nasz. Mniej więcej tak by to wyglądało, jakby ktoś nie miał avatara. Jeżeli nie chcecie, bo avatar wygląda chu.. ym.. słabo, to piszcie nie obrażam się o takie głupoty. Ten drugi chyba lepszy. i ogólnie proponowałbym zmianę na kwadratową, a nie okrągłą widoczność avatarów. Chyba zrozumiale to napisałem.
 5. https://csowicze.pl/topic/45425-cs-maliverpl/ http://cs-soplica.com/topic/206023-cs-maliverpl/ http://ganjaskill.eu/topic/51899-cs-maliverpl/ http://katujemy.eu/index.php?/topic/21917-cs-maliverpl/ http://odpaleni.pl/index.php?/topic/12585-cs-maliverpl/ http://www.cs-naplusie.pl/showthread.php?tid=6783 http://pobyku.com/topic/73170-cs-maliverpl/ http://5maps.pl/showthread.php?tid=1545 http://cs-harnas.pl/index.php?/topic/7031-cs-maliverpl/ http://arenaskilla.pl/showthread.php?tid=13154 Na szybkości 10 reklam, Was też zachęcam do ich robienia!
 6. Uaktualniłem kod reklamowy, dodając CS:GO MODA oraz ONLY AWP (CS:GO), zmieniając przy tym cały wygląd reklamy. Starałem się zrobić, aby to jakoś wyglądało, jeżeli przypasuje Wam takie coś to można przypiąć temat. A teraz reklamujemy!
 7. Jak już wspomniano lucia się buguje, rozpisz spalone akcje bez użycia lucii, która mogła się bugować.
 8. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 9. Czasówki czyste.
 10. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 11. Co prawda to prawda, te pierwsze tło było pierwszym i najdłużej robionym tłem i go dopracowałem najbardziej, pozostałe były robione na szybko, zmieniane kilka rzeczy już z tego ''gotowca''. Dzięki za konstruktywną krytykę. 3 tło zostało zmodyfikowane i myślę, że wygląda o wiele lepiej. @Nana Masz rację za szybko chciałem dać inne motywy tego tła. Dzięki za opinię! Ale jak mówiłem, ja tylko się bawię grafiką, jako grafik bym nie dopuścił do czegoś takiego ^^