Skocz do zawartości
ONLY DD2 91.224.117.74:27395 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
CSGO MOD 91.224.117.81:27060 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
ONLY AWP 91.224.117.58:27080 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
MIX 145.239.236.192:27115 HTLV BANY DZIAŁ
ONLY DD2 185.40.196.238:30066 HTLV BANY DZIAŁ GŁOSOWANIE
TEAMSPEAK3 31.133.6.148:6410 DZIAŁ

logout

Donator
 • Zawartość

  1.015
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19
 • Time Online

  1h 49m 58s

Zawartość dodana przez logout

 1. @PluszaQ to, że się nie udziela to mało znaczne. James też dużo sie nie udzielał, ale wchodził na forum. Czysto teoretycznie, hunuś nie ma rangi admina, ani bl więc w działach z ub/bl nie może się wypowiadać więc na to nie liczcie, że będzie aktywny właśnie w tych tematach. Jeżeli zacznie bawić się w jakichś ''kto napisze po tobie'' to już stwierdzisz, że się nadaje na bl bo jest aktywny na forum? Co do samego podania, to pierw się nie zaczyna od takich funkcji, jak pluszaq napisal nawet nie jesteś adminem u nas, a chcesz się pokazać już jako bl. Jak dla mnie co najwyżej możesz napisać podanie na admina, a w przyszłości startuj z takim podaniem.
 2. Bazgroły hanq'a

  (TRZEBA KLIKNĄĆ W GRAFIKĘ, ABY SIĘ POWIĘKSZYŁA!) @Różyk
 3. oj dzieci dzieci, niech zostanie tak jak jest. Skiny dla większości podstawowych broni już są i niech tak zostanie. Jak dla mnie kiepski pomysł.
 4. Jestem na NIE. Osobnik (?) nawet nie potrafi pisać dobrze w naszym języku (wieDZie, zamiast wiecie). Interpunkcja też leży, tak samo składnia. Nikogo nie obchodzi ile razy byłeś adminem, miałeś napisać coś o sobie, a nie o swoim doświadczeniu, bo nie byłeś o to proszony w tym podpunkcie. Nie chciałbym aby ktoś taki reprezentował sieć Maliver.
 5. sygna logout

  Typ pracy: sygnatura Napis: logout Wymiary: 500x200 Tematyka: -- Kolorystyka: -- Dodatkowe informacje: fajnie jakby wykorzystać te zdjęcie
 6. sygna logout

  propsuje dziena
 7. Pokazujesz, że nawet na zrobienie tych reklam nie masz czasu. Co będzie na stanowisku moderatora? Chyba, że jest inny powód. Ale tak czy siak, jestem na nie. Bez urazy
 8. Urodziny DeeJeePallaside

  Jeszcze raz naj naj DJ Pałkerson!
 9. Kto napisze po Tobie?

  Pudło marlin jaco?
 10. @Mody [t] stuknij się w ten pusty caban lepiej. Naucz się nawiązywać do tematu, a nie dajesz głupie i puste porady, rozumiem jakbyś grał 24/7, a grasz 2,5h +/-, więc po co piszesz, że tam Cie znajdzie, skoro w tej chwili możesz być w szkole, bądź wszędzie tylko nie na serwerze. Od razu niech szuka Ciebie po wszystkich serwerach counter-strike, a jak tam Cie nie znajdzie to niech odpali minecrafta to może tam będziesz. 1. Często masz wyjebane na u@, więc po kiego... dajesz takie rady. 2. Zacznij myśleć. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ @Malinaa. nie ty jesteś od tego, żeby szukać dowodów, domyślam się, że masz ważniejsze sprawy od tego. Oskarżyciel powinien wyłożyć wszystko na tacy, więc jego obowiązkiem jest ukazanie screenshotów z dowodami, bądź demko z podanymi czasówkami. Jak dla mnie temat powinien być zamknięty bądź zwrócenie się do osoby tworzącej skargę, o podanie konkretnych dowodów. Bo to jak szukać igły w stogu siana.
 11. Prace w Paincie :D

  Hmmm, dla mnie prace na niskim poziomie, chociaż minimalny progres można zauważyć, wracając do twoich starych prac. Za dużo używasz podstawowych efektów programu, co wygląda naprawdę bardzo słabo (to jest tylko moja opinia, którą nikt nie musi się sugerować). Podoba mi się u Ciebie zapał, bo widać, że lubisz to robić i to robisz - tylko myślę, że cały czas depczesz po tej samej ścieżce i bardzo, ale to bardzo powoli idziesz do przodu. Polecam Ci, pooglądać trochę tutoriali, spróbować czegoś nowego, żeby rzeczywiście ten progres był zauważalny. Napisałem to co uważam na temat twój i twoich prac, jest to również napisane z myślą, że zmotywuję Cię do zagłębiania trochę głębiej, a nie dłubania cały czas przy tym samym.
 12. Co to ma za znaczenie, cheater i tak u nas na dłuższą metę nie pogra. Jeżeli jakaś kaleka będzie czitować to szybko wpadnie, a jak ktoś chce się dowiedzieć kto jest adminem to się albo dowie od innych osób na serwerze, bądź wejdzie na forum i spojrzy chociażby w bansa. Podsumowując - nie jest to ciężkie, sugerując się samym faktem, że admin ma vipa, będzie szedł tym tokiem myślenia, że vip to prawdopodobnie admin. z ch**em na mózgi się pozamieniałeś? Jeżeli na serwerze będzie więcej niż jeden admin, to nic ci-po tym, że będziesz wiedział kto jest adminem, skoro nikt Ci się nie przyzna, że to on coś pisał. A później tylko problemy z tego powodu są na forum, tj. skargi na nie wiadomo kogo, bądź co gorsza oskarżenia wobec innego admina = gównoburza, co łączy się dodatkową pracą dla opiekunów, bo będą musieli przeglądać logi, kto to pisał. Jedyne co może zrobić to napisać skargę, bo jak już wspomniałem na stanowiskach administrator serwera jest kilku wypierdków, a nie chciałbym aby mnie karał ktoś kto ma wielkie ego i widzi tylko swoją rację.
 13. Ostatnio zauważyłem, że kilku adminów mentalnie jest jeszcze nieogarniętym wypierdkiem. Dlatego chciałbym, aby przy używaniu admin say, był widoczny nick admina, który coś wyskrobał na tym admin say'u. Bo co nie zapytam, który takie pierdoły pisze, to nikt mi nie odpisuje.
 14. Ja się w Tobie zakochałeeem

  Wpadło mi w ucho może komuś też wpadnie ;]
 15. abh, zostawiam do rozpatrzenia bl -> @James 4:05 4:53 6:50-6:58 tutaj doskonale widać edit: odp, na posta niżej - ja napisałem tylko akcje gdzie widać abh, więc co ma związek, że ty mnie słyszałeś?
 16. "Religia jest dla ludzi bez rozumu."

   

  J. Piłsudski 

 17. 1. Zabrania się używania wspomagaczy tj. SH, WH, AIM itp. 16. Zakaz używania modeli ESL.
 18. Wjezdzam na bit

  mistrz
×