'''

Donator
 • Zawartość

  846
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez '''

 1. Jestem również za dd2/inferno bądź dd2/inf/mirage
 2. PEŁNY ROZMIAR [KLIKNIJ TUTAJ] Tło dla pewnej osoby na yt, ale nie przyjęła tego tła, smuteczeg PS trza kliknąć w obrazek, żeby się powiększył
 3. Nie jestem żadnym grafikiem, czasami jak mi się nudzi to się pobawię i coś tam zrobię ;p Krytyka mile widziana. To chyba na tyle.
 4. Wzór: Nick: hanq6 Wiek: 19 Data rejestracji na forum: 29.03.2016 Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Wystarczająco, aby być cały czas na bieżąco ciężko określić Doświadczenie w ocenianiu: wcześniejszy BL/op. BL na tej sieci (8/9 miesięcy) Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Jak najbardziej Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Miałem bany ze screenami. Dlaczego Ty?: Ponieważ lubię analizować grę innych i mam jakieś tam doświadczenie i rozeznanie na temat wspomagaczy. Na pewno nie siedziałbym na tej randze z przymusu, bądź dla koloru. Coś od siebie: Traktuję każdego sprawiedliwie i nigdy się nie wywyższam z jakichś powodów np., że posiadam jakąś rangę. Chciałbym wrócić na BL ponieważ źle mi się bez tej rangi żyje Wcześniej upadłem, ale chcę pokazać, że mogę wstać na nogi i dalej pełnić funkcję, jaką pełniłem już od bardzo sporego czasu.
 5. 28 dni później (2002) Młody chłopak wybudza się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Odkrywa, że większość mieszkańców miasta została zarażona śmiertelnie niebezpiecznym wirusem, który powoduje u ludzi niekontrolowaną agresję. Zwiastun: Niestety nie mogłem znaleźć dobrego zwiastuna, więc nie zniechęcajcie się nim, bo film jest dobry Groźny wirus wydostał się z brytyjskiego laboratorium. Aby się zarazić wystarczy jedna kropla krwi, zainfekowana osoba w ciągu 12 sekund traci władzę nad umysłem i ciałem i staje się agresywną istotą żądną krwi. W ciągu 28 dni cały kraj zostaje ogarnięty zarazą, a zdrowych pozostaje zaledwie garstka ludzi. Starają się przetrwać, ale życie pokaże im, że to nie wirusa powinni bać się najbardziej, ale samych ludzi... Jest jeszcze druga część, kontynuacja tej części, jedynie mogę powiedzieć, że nawiązuje do tej samej historii epidemii, ale jest to historia już innych ludzi, DRUGA CZĘŚĆ CHCESZ OBEJRZEĆ? KLIKNIJ TUTAJ
 6. 28 tygodni później (2007) Śmiercionośny wirus atakujący Wielką Brytanię zostaje pokonany. Kiedy ludzie odbudowują kraj, na ich terytorium wkracza zakażony człowiek. Zwiastun: Kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo. Ja oglądałem obie części i obie są fajne, w drugiej może ciekawsza fabuła i ''nowocześniej'' jest nagrany. Jeżeli ktoś chce obejrzeć pierw pierwszą to zapraszam PIERWSZA CZĘŚĆ. CHCESZ OBEJRZEĆ? KLIKNIJ TUTAJ!
 7. m. in za podyktowanie tego karnego Joseph Odartei Lamptey nie poprowadzi już żadnego meczu pod egidą FIFA. Arbiter został dożywotnio zawieszony za ustawianie meczów. Komisja Dyscyplinarna FIFA wykluczyła go nie tylko z sędziowania, ale z jakiejkolwiek działalności w świecie futbolu. Powód? Skandal przy okazji meczu RPA z Senegalem. Było to spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018, rozegrane 12 listopada 2016 roku. Arbitra uznano winnym złamania art. 69 ust. 1 Kodeksu Dyscyplinarnego, czyli nielegalnego wpływania na wynik meczu. Lamptey we wspomnianym spotkaniu popełniał gigantyczne błędy, podyktował między innymi rzut karny dla RPA za... trafienie piłką w kolano.
 8. Napiszę Swoje zdanie, ponieważ ostatnio zrobiono coś co mnie zdziwiło. (Ktoś wrzucił za mało screenów i potwierdzeniem, że dostał ich więcej było tylko słowo admina banującego ile dał screenów [bo jest wybór od 1 do 9 screenów w menu admina], w logach nie macie zapisane więc wasz problem, ale bana zostawiliście zamiast spojrzeć na demko). 1. Macie wybór ilości screenów. 2. Nie macie zapisane tego w logach - jeden z opiekunów to pisał. = Nie macie konkretnego dowodu ile admin zrobił screenów więc waszą koniecznością jest sprawdzenie demka. Jeżeli admin będzie trzymał się wersji, że zrobił więcej screenów to trzeba przeanalizować demko. Tyle z mojej strony.
 9. Niestety nie zapisałem tego pliku i nic nie zmienię, a od nowa mi się nie chce robić.
 10. C4D + lekka korekta w GIMPIE
 11. http://www.gametracker.com/player/wojak szwejk/91.237.52.189:27015/ Przegrałeś 25 minut i już twierdzisz, że nie ma adminów na tym serwerze. Swoim GT już Siebie skreśliłeś. Grasz od dwóch dni.. z czego wczoraj 20 minut i dzisiaj aż 5 minut Wielkie NIE.
 12. Myślę, że przekłamane trochę GT ma całkiem niezłe, osobnika nie znam więc jestem za okresem próbnym.
 13. trochę takie słabe i na amatorskim poziomie, ale nie miałem pomysłu. @KiboL hmm?
 14. Sorreczka, że nie ma nic związanego z cs'em, ale miałem inną wizję tego co zacząłem robić @Miśka hmm?
 15. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 16. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 17. Miej na uwadze, że admin może każdemu zrobić kontrolne screeny jeżeli nie jest pewny gracza. Nikt Ciebie kolego na siłę nie trzyma. Są różne wspomagacze, dla przykładu - modele ESL, mogłeś je mieć, screeny nie ujawniają tylko wh. UB.
 18. Ja to nie rozumiem tego.. jesteś opiekunem więc Ty decydujesz czy kogoś przyjmujecie do Swojej ekipy czy też nie, więc jak się wypowiadasz to oddaj decydujący głos, a nie dajesz swoją sugestie i temat zostawiasz. @BrX dlatego też powinieneś czekać i się nie udzielać i wydać końcowy werdykt, napisałeś swoje i będziesz się sugerować innymi.. hmm Żeby nie było, że się wypowiadam nie na temat to jestem na nie, powodem jest to, że osoba za mało gra na serwerze i jest nieogarnięta - nie wie co to gt, nawet chyba nie wie czym jest IP, bo coś nie widać aby dała swoje IP.
 19. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 20. coś tam zmajstrowałem all banners
 21. Demko sprawdziłem i jest czyste, kierujemy się zasadą, że gdy ktoś nie ma screenów to sprawdzamy demko więc jestem za tym, aby dostał UB. Może rzeczywiście nie miał miejsca, a na demku zupełnie nic nie widać, nie wiem czemu dostał screeny. DEMKO
 22. @Opa. hmm?