PREMIUM

banned

Opiekun Blacklisted
 • Zawartość

  725
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez banned

 1. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 2. Logo robiłem już jakiś czas temu i tak wiem, nie jest zbyt dobrej jakości O rangę nigdy się nie starałem i obecnie nie mam takiego zamiaru, bo robię tylko coś jak mi się nudzi i uważam, że nie jestem w tym najlepszy więc nawet siebie nie widzę na tym stanowisku. Mam zamiar jeszcze się trochę nauczyć i wtedy może spróbuję. Dzięki za opinie! edit: dodaje coś świeżego
 3. Nie jestem żadnym grafikiem, czasami jak mi się nudzi to się pobawię i coś tam zrobię ;p Krytyka mile widziana. To chyba na tyle.
 4. można a nawet niektóre rzeczy trzeba wgrać: amx_ip amx_mute ostatnia runda lucia brak możliwości wyboru ilości ss'ów zmiana koloru u@, na zielony bądź inny.
 5. Wiem, że nie jest to na jakimś wysokim poziomie, ale coś tam z nudów robię KRYTYKA MILE WIDZIANA.
 6. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 7. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 8. Zostałeś zbanowany! (Chcesz dostać drugą szansę? Kliknij tutaj!)
 9. modyfikacja się nie zgadza, brak ub.
 10. OpenGL32 Detected ten powód to nie zła grafika, tylko wykrycie pliku z czitem. Pisałem nawet już wam to na u@ to się przypruliście do mnie, że to ja banuje tak graczy na tydzień i jestem nienormalny.. porażka.
 11. taks! Malinka?
 12. Podanie takie 2/10, dupy nie urywa. O ile płacisz składkę to jestem za okresem próbnym.
 13. Wrzuć tutaj wycinek z konsoli
 14. Lista graczy WOT (Każda grająca osoba niech wpiszę swój nick, ja będę ją dopisywać do tego postu) Gracze: @owljaN - GerbisS @Mirorr:D - rudzielec21 @vequu - OliZet @Scoobydoo - emil2904
 15. Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Bo widze jak niektore osoby cierpia że na serwerze jest cziter a admini z tego co widze zadko sa to składaj podanie na admina, nie opiekuna.. ale wątpię aby, ktoś chciał Ciebie na admina.
 16. 1. tak 2. tak 3. nie wchodzę na ts'a, więc nie mam zdania ;p 4. chyba jest coś takiego 5. no można
 17. Zostałeś zbanowany! (Chcesz dostać drugą szansę? Kliknij tutaj!)
 18. Nikt nie powiedział, że będziesz odbanowany, co wyjdzie to wyjdzie. Sprawdzę demko i napiszę tutaj, może dzisiaj, może jutro. Zobaczymy. Nie odpisuj już. EDIT: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1702102154-de_dust2.dem.zip 00:33 do 00:48 - cały czas kontrolujesz czy przeciwnicy nie wychylają z piachu, wyszedłeś z anarchii, spojrzałeś na piach, później strzelałeś się z przeciwnikiem na reklamie na którego wychyliłeś modelowo i znowu odwróciłeś się spojrzeć czy przeciwnicy z piachu nie wychodzą, później po zabiciu przeciwnika na reklamie, ponownie odwracasz się w stronę piachu i wychylasz modelowo. http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1702112055-de_dust2.dem.zip 15:18 - Biegniesz na gale, widzisz przez ścianę lecącego FB i biegnącego przeciwnika w twoim kierunku więc szybko się odwracasz i próbujesz uciec. 17:42 - kontrola modeli +/- 14:49 - Stałeś patrząc przez okno na B, środkiem biegł przeciwnik, w którego nie trafiłeś i biegł on już na B, w kierunku bramy, ty zamiast zareagować to zobaczyłeś, że zaraz wychyli z respa CT drugi przeciwnik i tam ustawiłeś celownik. Podsumowując - cały czas patrzysz na ściany i kontrolujesz modele.