Skocz do zawartości

logout

Premium
 • Zawartość

  990
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Zawartość dodana przez logout

 1. AntyVirus spalony

  Wersja ns'owa również posiada możliwość używania tej komendy. Zainstaluj inną wersje, jak na twojej Ci nie działa. @[Saiyan]Goku osobiście demko obejrzałem i żadnego wh, ani skryptu na abh nie zauważyłem. Dobry movement, oraz gra na słuch. Nikt Ci nie broni wstawiać demka na bl.pl, ale tam też demko musisz rozpisać. Ignorantia iuris nocet
 2. Jestem na tak. Nie miał czasu to zrezygnował, nie tak jak niektórzy - wiecznie na urlopie, który nie ma końca. Każdemu należy się druga szansa(może przesadzam, nie każdemu, ale niektórym), może posiedzi na tej randze miesiąc, ale co to ma za znaczenie? Przez miesiąc będzie dodatkowa para rąk. Poprzednio jako modek sprawował się wzorowo, więc nic do zarzucenia mu nie mam, poza tym nie ma co rozdrapywać starych ran. Tyle ode mnie.
 3. Oczywiście, że nie. Ten serwer miał być od początku klasycznym dd2. Przenikanie przez Siebie tylko utrudnia, bo nie można grać taktycznie.
 4. Nie ma bata, to nie przyciągnie ludzi tylko wręcz przeciwnie. To klasyczny serwer i niech taki zostanie.
 5. Grafika do Typera

  coś na szybko, a teraz ide z psem //a to logo miało być, to jednak nie robię
 6. UB. Dla wyjaśnienia, żeby hejtu nie było - gracz dostał screeny w chwili gdy już nie żył, screeny są czarne bo najprawdopodobniej zminimalizował sobie grę.
 7. Z tego co mi wiadomo osoba zostanie przetestowana, każdy może napisać na swój temat wiele dobrego, nie zawsze coś co jest prawdą, więc podaniem za bardzo się nie sugeruję. Jeżeli zdasz ten tzw. test, to proponuję administracji, aby dać Szaq'owi okres próbny - 2 tyg. //Po wglądzie w jego rozpiski jestem na wielkie NIE.
 8. Lista graczy LOL'a

  Lista graczy LOL'a (Każda grająca osoba niech wpiszę swój nick, ja będę ją dopisywać do tego postu) Gracze: @hanq6 - hanq6 @Malinaa. - Tylko Miłość @AngusBcn - AngusBcn @PluszaQ - TheGenerat @Biedny - MrBiedny @F4RC!4RZ - Budzyn1337 @daqu. - AziR1337 @Jakobinek ♥ - Jakobinuś @DeMoLee - Bar0n N4sh0r @.Bye.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ - Leagoue is pro @Manius94 - Man1ek @Patka. - Paciaciowata @SzRaMa. - Szrama13 @Kazaru - Yoshimurai
 9. hujhujhuj jestem na tak - wiek jest, znajomość amxx, ogarnięty jest, tylko czas do poprawy, bo coś słabo w tym tygodniu. /przejęzyczyłem się tylko i już warn..
 10. Niepotrzebne. To zwykłe bieganie na oślep i zabijanie się. Jak już zaczynam nową mapę to wolę grać na punkty niż czekać, aż dopiero zaczniemy już grać. Jak ktoś ma ochotę się rozgrzać, to niech idzie pierw na dm a pozniej na nasze dd2.
 11. Nick oskarżyciela: logout Nick oskarżonego: @Mody [t] Powód skargi: Wszedłem na dd2, zauważyłem, że pewien gracz o nicku killer klatkuje - biegał z pingiem 200, klatkuje to mało powiedziane, on się teleportował co 2 metry. Napisałem na u@ raz, później zapytałem się na u@ ile razy mam pisać, żeby zrozumiał. Postawa admina mnie zdziwiła bo odesłał mnie od razu na forum, abym pisał skargę. Brzydko zapytam, to po chuja ten admin? żeby pilnował tylko coś co sie dzieje w okół jego dupy? Raczej jest po to aby trzymać porządek na serwerze i żeby każdemu dobrze się grało. Jak chciał tak robię, skarga jest. Dowody (Screeny/Demko z HLTV): dowody dam, jeżeli Mody będzie się upierał. Proponowana kara: Jestem człowiekiem, który nie trzyma w swoim gronie debili jednym słowiem więc byłbym za degradacją, ale ja stosuję rygor, więc pewnie z waszej strony skończy się upomnieniem. Wyjaśnienia: Dziękuje, dobranoc. Już wolę pograć na innym dd2, niż wśród osób, których nie da się zabić, bo są niewidzialni co 2sekundy. A admin ma wyjebane jajca. Tak liczę się z ostrzeżeniem, pisząc to, ale nie będę szczędzić słów. @Malinaa. //załączam dowody
 12. te emotki i serduszka sobie oszczędź bo czuję się jakbym pisał z dzieckiem, które dopiero rozpoczęło naukę w gimnazjum. A jesteś tylko rok młodszy. Tak zbanowałeś go, po tym jak napisałem do Jamsa na u@ jak wszedł żeby się go pozbył to od razu go wyprzedziłeś, może dlatego, że ktoś patrzył - tego nie wiem. Proszę o zamknięcie tematu, a Ciebie mody o okazywanie większej dojrzałości, bo niejeden 15 latek jest dojrzalszy. Nie odpisuj, to nie jest dział do przepros / Odpowiedź do posta niżej. Zacznij składać poprawnie i rozumnie zdania, bo ciężko to ogarnąć. Bez odbioru. @Mody [t]
 13. Już swoje pokazałem więc nie cwaniakuj teraz. Było odpisać, że nie zauważyłeś co pisałem, bym napisał to samo, a nie żebym skargę pisał i ty dopiero teraz tutaj w tym temacie piszesz, że przeoczyłeś te zgłoszenie. Bądźmy dorośli (tak może sam tego nie pokazuję, ale byłoby prościej).
 14. Bazgroły hanq'a

  (TRZEBA KLIKNĄĆ W GRAFIKĘ, ABY SIĘ POWIĘKSZYŁA!) @Różyk
 15. Bazgroły hanq'a

  tak z nudów
 16. Zamiast napisać w propozycjach, aby wgrać anty rc(mimo, że już były pisane, ale jakiś czas temu, gdzie serwer mógł być robiony na nowo i nie było to wgrane) to piszesz skargę, bo ktoś wykorzystuje niedoskonałości serwera. Świadkowie to nie dowód, jak już go chcesz dać to daj demko, określony czas. Do tego IP/SID, bo bez tego nikt Ci gracza nawet by nie miał jak ukarać.
 17. Nie mam zamiaru się rozpisywać, więc napiszę dosyć krótko Byłbym gotów dać Ci szansę gdybym widział jakiekolwiek starania, piszesz same ''śmieciowe'' posty. Jest wiele dobrych graczy, a gdy przychodzi co do czego to gówno potrafią, przykładem jest pewien BL, który miał kilkuletnie ''doświadczenie'', a robił błąd za błędem. Więc sugerując się, że potrafisz rozpoznać czita od dobrego gracza bo jesteś dobrym grajkiem jest chujowym porównaniem. Tyś chyba innych czitów poza typowym aim'em czy wh nie widzioł. Tyle ode mnie. Podanie mnie nijak nie przekonało. Nie.
 18. Super prace jestem na nie
 19. Czego słuchasz w danej chwili :)

  a fajnie siadło
 20. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to napisz mi wiadomość prywatną, pewnie ktoś sobie taką zabawę znalazł. Myślę, że to jednorazowy wybryk.
×