hanq6

Użytkownik Miesiąca
 • Zawartość

  937
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane w rankingu

  16

Zawartość dodana przez hanq6

 1. Głosowanie na serwer DD2 + BF1 KLIKNIJ TUTAJ! Za oddany głos dostajesz +1 reputacji oraz Free Vip'a na 3 dni. Po odbiór proszę pisać: http://cs-maliver.pl/forum/302-free-vip/
 2. (TRZEBA KLIKNĄĆ W GRAFIKĘ, ABY SIĘ POWIĘKSZYŁA!) @Różyk
 3. Zróbcie swój własny serwer i rozdawajcie adminów za free. Serwer utrzymuje się między innymi ze składek adminów, jakby admini nie płacili to serwer by ledwo stał na nogach, o ile by stał.. W cenę admina również wchodzi VIP. Może jeszcze niech oczekują administratorzy, żeby im płacono.. Wykazują chęci, zgadzają się na zasady jakie panują to piszą podanie i tyle, nikt nikogo nie zmusza do płacenia jak i pisania podania. Przepraszam za lekki spam.
 4. fragi może nie są najlepsze, ale filmik jest dobrze zmontowany, bardzo fajnie się oglądało - tylko te w 0:50 wg. mnie zbędne.
 5. Nie ma równych i równiejszych, więc jestem na nie. @Sedol` to że go znasz daje mu jeszcze mniejsze szanse, że go przyjmą więc lepiej tym się nie chwal.
 6. zawsze i wszędzie Masz sowe?
 7. Jestem na nie, mimo, że chodzi o redakcję na fp to i tak jak dla mnie dyskwalifikuje Cię używanie wspomagaczy na naszych serwerach. Dla niedoinformowanych -> KLIKNIJ!
 8. Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
 9. Słaby ten konkurs :< ja np. większość była już z miejsca skreślona, bo nie było ich na forum, np. ja byłem w pracy. Zrobiłabyś coś co dałoby każdemu równe szanse!

  1. Annomalia

   Annomalia

   Chcialam zrobic szybki & maly konkursik. Niestety malo przemyslany, ale w nastepnym tygodniu mozliwe (choc nie obiecuje, bo zalezy czy wymysle cos konkretnego) pojawi sie kolejny ;) 

  2. hanq6

   hanq6

   mam nadzieje! bo jak nie... to się policzymy :banan:

 10. Zostałeś zbanowany! (Chcesz dostać drugą szansę? Kliknij tutaj!)
 11. Dostałeś bana ponieważ antycheat wykrył u Ciebie plik open32.dll, który odpowiada za wh bądź też aima, zależnie od rodzaju wspomagacza. Komentować nie będę, bo po co mam obrażać twoją osobę, jedynie powiem, że pluję na takich. Bez pozdrowień. @Sedol`
 12. Do Ciebie jako opiekuna należy ostateczny werdykt, więc naszymi opiniami możesz się jedynie sugerować, więc nie pisz ''o ile reszta na tak''. Ja osobiście jestem na nie.. chłopak nie potrafi nawet składać poprawnie zdań, jest niedojrzały i nie chciałbym aby ktoś taki na serwerze reprezentował CS-Maliver.pl __ odpowiedź na post niżej. Johny nawet tego nie skomentuje. @Johny Nawalony poza tym ja wypowiadam się na temat podania, to jest moja opinia więc czemu ją negujesz i bronisz kandydata?
 13. Już Cię skreśla nieznajomość regulaminu. Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat. Gdyby to było podanie na admina, to wiek można zawsze darować, ale to BL i jak dla mnie nie ma tutaj wyjątków co do wymagań. Proszę o zamknięcie i odrzucenie podania.
 14. pfff Tysiek?
 15. Jestem na NIE. Powodem jest twój wiek, co prawda wiek to tylko liczba, ale nie dałeś się nikomu jeszcze poznać, więc tak na prawdę nie wiemy czy jesteś ogarnięty, czy jak większość dzieciaków zaczniesz odwalać jakieś cyrki. Daj się poznać i ewentualnie później składaj podanie na jakąkolwiek rangę.
 16. @PluszaQ daj już spokój, dzieciarnia posty nabija Na TS'ie nie siedzę, ale słyszałem, że bunny często tam przebywa. Zaufana, ogarnięta osoba - jestem na tak. Lepiej o jednego za dużo, niż o jednego za mało.
 17. Elfik lubię Cie i szanuję, ale podanie wcale mnie nie przekonało, do tego twoja aktywność jest znikoma. Wiem, że się nadajesz na te stanowisko, ale prawię Ciebie nie widać (nawet w cs 1.6 masz 3godziny przegrane w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, ale tu nie tylko o cs chodzi [bo można siedzieć i nie grać]). Nie potrzebujemy osoby, która będzie tylko przypisana pod działem BL, a osoby, która będzie coś robiła. Ja sam ostatnio mam mało czasu, ale staram się coś robić, zwykle nie ma co bo vequ czuwa. Sorry, ale jestem na nie.
 18. Zostałeś zbanowany! (Chcesz dostać drugą szansę? Kliknij tutaj!)
 19. Masz bana na blacklisted.pl, w regulaminie jest jasno napisane, że osoby z banem na bl.pl, banujemy u siebie na serwerze. Nie wiem kogo to był wcześniej steam, ale teraz jest twój i ty grając na nim, bierzesz za to odpowiedzialność. Ban zostaje.
 20. krótkie bo pewnie zrobiłaś tak jak jedna z tych np. jak ta pierwsza z filmiku
 21. Jakoś tego nie widzę. Może jest nas mało, ale raczej chcielibyśmy aby do naszej ekipy dołączyła ogarnięta osoba, a wydaje mi się, że taką nie jesteś. Nawet poprawnie pisać nie potrafisz, a jak na twój wiek to wstyd - cytuję ''siedzę po 12 godzin nawet i więcej na kąpie albo na telefonie'', ja nie wiem czy ty się kąpiesz czy nie, mało mnie to obchodzi. Odkąd tutaj jestem to zawsze chciałem, aby w dziale BL były osoby, które będą coś sobą reprezentować i dalej się tego trzymam. Jest nas obecnie trzech, gdzie ja ostatnio mam mniej czasu niż kiedyś, ale i tak wchodzę i sprawdzam czy niczego nie trzeba ogarnąć, więcej czasu ma vequ, który na bieżąco rozpatruje prośby o UB, sam narzeka, że dużo tutaj się nie dzieje więc natłoku roboty nie ma i nie ma potrzeby przyjmowania, bez zastanowienia. Jestem na nie, już samo podanie mnie mało co przekonało.
 22. Jestem na nie. Prace na niskim poziomie, tyle mi wystarcza Ale ćwicz.
 23. GIMP 10.05.2017 hanq6 (kliknij na obrazek, aby się powiększył) Pierwszy raz coś takiego robiłem więc może wydawać się amatorskie
 24. Nope :> rurzyk?
 25. Proponuję wgranie bs limter i komendy /me; /hp