Nasze serwery
#1 ONLY DD2 91.224.117.74:27395 Bany HTLV Połącz
#2 4MAPS 91.224.117.67:27155 Bany HTLV Połącz
#3 FFA 193.33.177.21:27075 Bany HTLV Połącz
#4 SPEEDRUN 91.224.117.83:27165 Bany HTLV Połącz
#5 TS3 31.133.6.8:6420 Połącz
JUNIOR ADMIN

Różyk

Junior Administrator
 • Zawartość

  374
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Inne grupy

  Opiekun Serwera, Redaktor FanPage, Użytkownik

Reputacja

243
Odznaki użytkownika Różyk

Brak odznak użytkownika Różyk

3 obserwujących

O Różyk

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  719717
 • Twoja strona
  http://cs-maliver.pl

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Hobby:
  Legiunia <3

Ostatnie wizyty

824 wyświetleń profilu
 1. Dodany
 2. Biorę na PW.
 3. *** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE *** Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany! Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja CS-Maliver.PL
 4. Gracz miał laga przy robieniu SSów. Sprawdzenie tego zajęło mi 5 minut...
 5. W tym pośredniaku to by mu fuszkę znaleźli na jakiejś wielkiej estradzie!
 6. Jakby na tą sytuacje nie patrzyć to skarga słuszna ale myślę, że proponowana kara jest mocno przesadzona! @Sativa Jeżeli na serwerze nie ma zajętych ~20 slotów to wyrzucanie ludzi ze specta nie ma większego sensu biorąc pod uwagę fakt, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że gracz siedzący na spekcie trafił do nas przez zakładkę internet, a nie ulubione. Na przyszłość próbuj rozgraniczyć te dwie opcje. @Non-SteamPower Myślę, że Twój kick zwrotny był przesadzony zwłaszcza, że on grał, więc Twój kick był czysto złośliwy, a nie o to chodzi w byciu administratorem na serwerze. Generalnie nie jesteście dziećmi panowie, więc zamiast się "szczypać" polecam formę rozmowy i zawiązania jakichś czysto partnerskich relacji żeby wasza współpraca przynosiła nam pożytek, a nie tego typu akcje. Póki co ograniczymy się tylko do reprymendy słownej dla jednego i drugiego z naciskiem na admina banującego.
 7. Tylko czemu one takie w złowieszczych klimatach?! Plusik leci bo ładne, szacuneczek za dobrze ułożoną rękę
 8. Kolejny grafik dobra sprawa... tylko, może czas poszerzać nasze zasięgi? Obecnie graficy zajmują się tylko tym żeby zrobić zlecenie w dziale grafika i na tym się kończy ich "grafikowanie". Jak mnie zaskoczysz czymś co będzie odbiegało od tego schematu(może jakiś film na YT albo grafika której będziemy mogli użyć na FP) to będę na tak.
 9. Eldo! Wiem, że nie każdy może się zgadzać z polityką działania Owsiaka itp. itd. ale jeśli są tutaj jednak jacyś zwolennicy to zapraszam do obejrzenia przygotowanej przez Play akcji-piosenki. Zależnie od ilości wyświetleń tego teledysku Play dołoży się do zbiórki. W tym roku WOŚP zbiera na "staruszków"! Tak tak, niektórzy są zgorzkniali i w ogóle ale pomagają wszystkim, więc chyba warto!
 10. Z tym się trzeba urodzić ten sweterek mam akurat na sobie <3
 11. 297
 12. @Kreatywny W adminie jest również zawarty VIP, więc myślę, że jest to uczciwe podejście do sprawy-> płacisz, pilnujesz i korzystasz przy tym z VIPa. Jak się zdecydujesz na standardowe opłacanie to zapraszam na PW. @Sativa Zapraszam PW.
 13. *** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE *** Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany! Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja CS-Maliver.PL