Skocz do zawartości

Informacje

 • Nowy styl!

  W dniu 2017-09-28 (tj. czwartek) został wgrany nowy styl na forum! Widzisz błąd/masz pomysł co zmienić lub dodać? Kliknij w Czytaj więcej!

 • Darmowy VIP!

  Chcesz otrzymać darmowego VIPa? Kliknij w Czytaj więcej i dowiedz się jak to zrobić!

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.09.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Zacznijmy od tego @Spr!Nt^^, że mamy tutaj rozmowę dwóch adminów którzy mają szary kolor, więc nasuwa się pytanie- Dlaczego nie zgłosiłeś nikomu, że trzeba nadać im rangę?(Nie będziemy się domyślać sami kto jest kim na Twoim serwerze). @FNAFFox... Twoje tłumaczenie sytuacji jest tak idiotyczne, że zastanawiam się czy masz w głowie coś poza pustką. Zasłanianie się "znajomością właściciela" i tym, że gracze chcieli to zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki i nie ma na takie rzeczy miejsca na naszej sieci. Wnioskuję zatem o natychmiastowe zabranie Twoich uprawnień. @&YOLO& Nie ma możliwości żebyś banował drugiego admina w sytuacji innej niż pewność, że używa on wspomagaczy. Wszystkie pozostałe kwestie są rozwiązywane na forum przez właściciela serwera lub osoby które są wyższe rangą od niego. Bierność w działaniu właściciela serwera skutkuje tym, że na serwerze nie ma żadnej organizacji i panuje straszny syf. W dziale stoją 3 idiotyczne skargi, bez żadnego ładu i składu, poziom adminowania jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, a właściciel serwera nie robi nic żeby poprawić wizerunek swojej działalności. @Spr!Nt^^ Dajemy Ci czas do niedzieli na ogarnięcie tego bałaganu albo będziemy zmuszeni zakończyć naszą współpracę o ile tak to można nazwać w momencie gdzie Ty nie dajesz od siebie nic.
 2. 1 punkt
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Przepraszam że tutaj to pisze ale PROSZE ogarnij ortografie bo aż boli x.x Ja rozumiem pomyłkę ale u ciebie to... Może lepiej pouczyć sie troche zamiast pograć ? WYBACZCIE MUSIAŁAM!
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
×