Nelisse

Skarga na 'Sysia.'

5 postów w tym temacie

"Korzystanie z Shoutbox zostało zablokowane na 48h."

To chyba kpina jest jakas. Piszemy sobie normalnie na SB. wchodzi kpina pod tytulem 'moderator' o nicku Sysia. I rzuca banami na prawo i lewo. Nie pierwszy incydent z udzialem tej osoby. Na ogol obraza uzytkownikow SB wokol, do kazdego spina i banuje bez powodu. Poprosze punkt regulaminu ktory zostal zlamany smieszny moderatorze :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Korzystanie z Shoutbox zostało zablokowane na 48h."[/size]

To chyba kpina jest jakas. Piszemy sobie normalnie na SB. wchodzi kpina pod tytulem 'moderator' o nicku Sysia. I rzuca banami na prawo i lewo. Nie pierwszy incydent z udzialem tej osoby. Na ogol obraza uzytkownikow SB wokol, do kazdego spina i banuje bez powodu. Poprosze punkt regulaminu ktory zostal zlamany smieszny moderatorze :D [/size]

Takiego samego bana dostałem ja.

Podpisuje sie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałam to samo... ale na 24h za nic.

Podpisuję się pod tym...

Może mam ub ale było to śmieszne krótko mówiąc spina jakaś! 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ja was nie czaje!  Ty vredna jaja se robisz wbijasz tu ! Podobno odeszłaś ? jejku i skargi na prawo i lewo sylwia się zachowała tak jak powinna ! 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny Wy to lubicie robić szum koło siebie. Tak samo te podania i wbicie na sb.

Niestety u Nas szumu nie zrobicie, Nelisse ban zostaje za prowokowanie. Weszła Sylwia, która nawet nic do Was nie napisała, a Ty z tekstem, żeby iść i wbijecie jak będą normalni ludzie czy coś takiego. Nikt nie jest głupi.

Wyzywanie? powiedz mi gdzie są wyzwiska, może to kryje się pod tą emotką "  :policjant: " co Sylwia wysłała?

Fryta ban przez przypadek dostał UB, Sandra UB ponieważ nic nie robiła, prowokacji nie było.

#zamek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.