Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Pyskata.

Skarga na Johnny™.

6 postów w tym temacie

Twój Nick:
Nick Oskarżyciela:
Powód Skargi:  Piszę na w/w moderatora shoutbox skargę, siedzi z nami od 14 maja, a ma więcej godzin online niż Ci, którzy są z nami od początku sam się przyznał, że ma auto-refresh, więc proszę coś z tym zrobić cofnąć mu czas czy cokolwiek, bo prośby o wyłączenie nie działają. Następna sprawa jako moderator shoutbox, boi się zareagować czy zadziałać jak jest potrzeba, siedzi niby tyle na forum a tak naprawdę nic nie robi, tylko jeszcze krytykuje.

8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daleko szukać nie trzeba. Pisałem do niego o coś na SB. Jedna wiadomość, po chyba 20 minutach druga. Mija godzina, dwie, zero odzewu. A wg forum jest cały czas online, wchodzi co 5 minut. Tu już nie chodzi o to, ile on tego czasu ma. Chodzi o fakt, że teoretycznie jest cały czas na forum, ale jak przychodzi co do czego, to odpisuje/reaguje sporo po fakcie. Były spiny z Vredną, teoretycznie siedział, w praktyce, go nie było. 

I druga sprawa, jest moderatorem SB, jego obowiązkiem jest pilnowanie porządku. A kolega, kolokwialnie mówiąc, tyka się swojej roboty jak pies jeża. Czyli boi się zrobić cokolwiek, byle by nie poszła skarga. Wiem, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale jak dochodzisz do wniosku, że ban na SB to za dużo, to jaki jest problem zgłosić użytkownika i napisać w uzasadnieniu za co warn się należy? Teoretycznie żaden, w praktyce, no cóż, bariera nie do przejścia, jak widać na pokazanym przykładzie

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha, Sysia, nie bądź śmieszna, regulamin mi nie zarbania mieć auto refa więc mogę siedzieć 24/7 i nic za to nie będę miał :) A od rozmowy z Maliną używam go tylko podczas siedzenia przy laptopie lub gdy jestem w pokoju i gram sobie na konsoli, laptop blisko to spojrzę co jakiś czas na forum. Co do rangi, boje się? Proszę cię, było 3 modków + 2 modów SB [ja creating], i co? Ja jestem winien temu, że wtedy ogarniałem rangę? PluszaQ chyba też może reagować, tym bardziej, że miał wtedy Modka i modka SB.

 

Co do ciebie PluszaQ, to do czasu to samo co pisałem do Sysi. Co do Vrednej, skoro taki idealny jesteś, to czemu ty nie zareagowałeś? Wtedy reagowała tylko Malina, więc nie mów że ja nic nie robię. Od dłuższego czasu nic na SB się nie dzieje, a w regulaminie wyraźnie pisze, że można przeklinać z umiarem, a jak widać nikt nie przekracza tego, a ty i tak masz swoje 3 grosze że musi być ban za słowo np. "kurwa".

 

Więc jeszcze raz, nic mi nie grozi za nabijanie czasu, bo regulamin mi tego nie zabrania :) Jakbym chciał, to miałbym ponad 40 dni już, tylko po prostu powiedziałem Malinie że będe go używał przy tym, gdy będę siedział/grał na lapku.

Boli was to, że mam więcej czasu? Ogarnijcie się, to jest tylko internet.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że tu nie chodzi o to, ile tego czasu masz, a o to ile faktycznie na forum spędzasz. Bo czas leci, a Ciebie nie ma po kilka godzin, ale auto-refresh jest i to wprowadza ludzi w błąd. Pisałem raz jakoś o admina na PB, widzę, że siedzisz, to liczyłem, że wejdziesz. Ostatecznie serwer sprzątała Malina, a Ty po 20- kilku minutach odpisałeś zbulwersowany jak Ci pocisnąłem, że w chuja lecisz. Bo śmiałem Ci zwrócić uwagę, że nie reagujesz. Ale jak masz reagować, jak zajmujesz się 150-cioma rzeczami w domu i nie tylko, a forum jest odpalone tylko po to, by godziny leciały.

Piszesz, że przy akcji z Vredną siedziało nas 3 modków i 2 modków SB. Tak się niefortunnie składa, że mnie wtedy nie było. Ale pomijając ten fakt, wychodzisz z założenia, że jeśli jest ktoś szczebel wyżej, to Ty umywasz ręce. Otóż się mylisz. Ludzie patrzą na to, jak reagujecie przy "przełożonych". Czy potraficie zrobić swoje, czy jednak czekacie aż oni coś zrobią. O to mi chodzi. Pożary gasi się w zalążku, a nie pozwala na rozprzestrzenienie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie umywam rąk, tylko wtedy akurat nawet nie wiedziałem czy banować, czy nie, bo była bywalcem na forum, więc zostawiłem to od 3 rangi do 1. Raz zdarzyło się, że nie było mnie na forum jak to pisałeś, i Malina ogarnęła wszystko. Potem jak pisałeś o SiSi, to wbiłem i miałeś problem że nie zbanowałem, a na słowach się nie mogę opierać jako admin i skoro nie grał/a to wywaliłem za AFK. Potem grał/a, wbiłem i poszły ss'y.

Jakimi rzeczami się zajmuje? Były żniwa to nawet na forum mnie nie było, a potem mieliście do mnie problemy że godzine w tygodniu gram. Nie żyję tylko internetem, a to, że czasem mam odpalone AR to co w tym złego? I tak co 10-15 minut wchodzę zobaczyć co się dzieje. Nie odpisuje na forum to wystarczy steam, a każdy z sieci ma mojego steam'a. Gdy miałem jakieś 10-14 dni na forum, to fakt, nie było mnie w domu i czas sobie leciał, ale po rozmowie za Maliną, używam tego tylko gdy jestem w pokoju. Odpisze po paru minutach to co w tym złego? Z roli admina się wywiązuje, z modka SB raczej też, tym bardziej, że teraz nic się nie dzieje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oceniać adminowania nie będę, bo widzę i to zostało tutaj poruszone. 

Co do auto refreshu chyba się nie zrozumieliśmy. Gdy do Ciebie pisałam chodziło mi, że masz mieć na tyle odpalone forum ile siedzisz a nie grasz w gre a forum zostawione w tle... siedzisz i ogarniasz forum spoko ale tak nie zostawiaj go włączonego na cały dzień.

Jeżeli doszukujesz się pkt. w regulaminie to go nie mam ale widać dodam, ze nikt nie mam jakiegoś "ale".

Usuń najlepiej auto refresh i będzie po problemie.

Czasu cofać nie będę ale mam nadzieje, że upomnienie pomoże, jezeli nie to wtedy cofniemy czas lub go całkowicie usuniemy aby nikomu to nie wadziło. :)

 

Co do wchodzenie w swoje obowiązki to i Ty PluszaQ nie jesteś bez winy, bo nie raz widzialam jak pisales aby mody sb się nie "wpwierniczały" bo Ty jesteś modem i masz większe prawa, więc potem się nie dziw, że nie reagują bo prawa na sb macie takie same. 

 

 

#zamykam.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0