Malinaa.

[REKRUTACJA] Redaktor Fanpage

11 postów w tym temacie

Obowiązki Opiekuna FanPage:

♣ zapraszanie nowych osób,

♣ dodawanie memów,

♣ dodawanie ważnych wydarzeń z życia forum,

♣ odpowiadanie na wiadomości na pw/tablicy,

pilnowanie porządku.

Redaktor FanPage otrzyma na forum specjalną rangę.

Wymagania:

1. Dobra znajomość ortografii i interpunkcji,
2. Kulturalny język, porozumiewanie się bez wulgaryzmów i przekleństw,
3. Kreatywność,
4. Umiejętność przekazania informacji krótko zwięźle i na temat,
5. Minimum 17 lat

Wzór:

Imię:

Doświadczenie:
Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a:

Podania składamy pod tym tematem.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Dominik

Staż na forum: Od 30 marca o ile się nie myle.

Doświadczenie: Na poprzednich forach pisałem liczne ilości poradników i nawet starałem się o posadę redaktora, ale niestety zostałem odrzucony w powodu wieku. :(

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Do końca wakacji będę cały czas w domu, więc czasu będę miał jak lodu! W czasie szkoły mój czas będzie raczej do godziny 19 i w późnych godzinach wieczornych. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Jacob

Staż na forum: od 14 maja

Doświadczenie: memy to moja specjalność, czasem sam nawet coś stworzę, więc memy będą co jakiś czas. Ortografia, interpunkcja jest na swoim miejscu. Kiedyś w dalekiej przeszłości byłem redaktorem, ale wiadomo, forum padło i po zabawie.

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: zazwyczaj wieczorami bym coś dodawał, bo w dzień trochę roboty jest i słabo z aktywnością nawet na forum, w wolnych chwilach zaglądam i napisze coś na SB. Wieczorkiem usiąść, popisać, wstawić coś na FP, napić się herbatki xd

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Łukasz

Staż na forum: Od samego początku!

Doświadczenie: Nie mam ale widzę, że chętnych nie ma, a FP jest dobrym narzędziem do rozbudowy więc spróbuję!

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Zależy od zmiany w pracy oczywiście, mogą zdarzyć się takie dni, że nie będę miał czasu w ogóle ale wtedy będę się starał nadrabiać w inne dni!

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Maciek

Staż na forum: od czerwca z przerwą. Jakies 2miesiace

Doświadczenie: jakieś posiadam prowadziłem kilka stron własnych. Oraz dawałem sobie radę jako redaktor

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: powiem tak do konca tyg mam 3 zmianę czyli od 22/6 tak wiec jakoś od 16 godz jak sie wyspie

..---------

Dość często i gesto ;) sami widzicie mnie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Damian

Staż na forum: Około 3.5 tygodnia

Doświadczenie: Jako redaktor fanpage doświadczenie mam dobre. Jako że sam miałem kilka sieci to kilkakrotnie sam go prowadziłem. Facebooka posiadam juz od ponad 7 lat.

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Myślę że okolo 4-5 godzin bez problemu.

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Karol

Staż na forum: Krótko, ale nadrobię :)
Doświadczenie: Byłem już redaktorem gdzieś indziej, wiem jak to wszystko powinno wyglądać wiec dam sobie radę :)
Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Dziennie 4-6h :)
-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Jakub

Staż na forum: 10 lipiec
Doświadczenie: Mam nadzieję, że podołam zadaniu. Na fb jestem non stop więc chwila na dodanie postów na tablicy nie będzie stać na przeszkodzie ;)
Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: 4/5h
-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.