Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Avast

<span class="ipsBadge" style="background:#008000; font-weight: bold; font-size: 8pt;">PRZYJĘTE</span> Podanie Bye

9 postów w tym temacie

Nick: Bye
Jak długo zajmujesz się grafiką: od paru lat lecz robie to tylko dla przyjemnosci
Jakich programów do edycji grafiki używasz: paint  photoshop cs6
Trzy twoje prace (link):

Ot4pEmu.jpg

Hrouxci.jpg

T3IJ6gi.jpg

Moje prace nie są wybitne, nie posiadam dużych zasobów praktyki w grafice. Robie to tylko jako hobby w wolnym zasie. Mam nadzieję, żę taki grafik też wam sięprzyda. Zauważyłem, że grafika leży od pewnego czasu. Mam nadzięje, że pomoge :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na przyjęciem go na posadę grafika, lecz żebyś się nie urwał z robotą tak jak było w wakacje, ale mam nadzieję, że tak już nie będzie. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie

Slabe prace

Tak sb aktywny

Przez ostatni miesiąc byłem w delegacji i nie miałem czasu dla sieci
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy Ci na tym, by rozruszać dział zlecenia, co jest dostatecznym argumentem na danie Ci szansy oraz możliwości ponownego wykazania się. Jestem na tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grafików nie widać, chociaż jest ich dwóch mają to w poważaniu, więc ja osobiście jestem na tak, prace w miarę ładne, przejrzyste, wiek odpowiedni - powodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się na tym nie znam od strony technicznej, a od strony wizualnej prace mi się podobają. Pozostali graficy jakoś nieaktywni, więc jak najbardziej świeża krew jest na potrzebna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0