Skocz do zawartości
Bye

[PRZYJĘTE] Maybe...

Promowane odpowiedzi

Bye    212

Nick: Bye
Data rejestracji na forum:   10 lipiec 
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Każda wolną chwilę. od 5h do 20h dziennie
Doświadczenie w ocenianiu: Jestem w stanie odróżnić cheatera.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Jestem asertywną osobą mająca 1000 pomysłów na minute.  Przesiaduję non stop na forum. Mimo tego, że nie posiadam rangi BL często patrzę ssy innych graczy.
Coś od siebie: Mam na imię Jakub. Lat 18. Instersuję się grafiką komputerową oraz kulturystyką. Pogrywam w Cs'a i w lola. Reszte dowiecie się w moim wywiadzie

Ps. Tak wiem, że zamknięta rekrutacja, ale może przychylicie na to oko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pyskata.    1,191

Tak jak moi poprzednicy, jest najwidoczniej full skład jak jest OFF rekrutacja, więc musisz poczekać, aż będzie ON wtedy będziesz miał nasze poparcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Różyk    606

Ale czy ten skład jest na pewno taki pełny ;) Sky w przeciągu całego tygodnia była na forum w poniedziałek i wczoraj, Daqu w przeciągu 20 dni zamknął w dziale SSów 4 tematy, więc nie jest to jakiś wybitny wyczyn. Ja jestem na tak, bo ludzie na stanowiskach już są, a zaangażowania brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanq6    615

Hmmm.. byłbym za okresem próbnym, jakby był mało aktywny, albo by robił błąd za błędem to wtedy można byłoby mu odebrać rangę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
URLOP-Malinaa.    2,200

Podanie przyjmuję że względu na aktywność na serwerze + możliwe,  ze beda zmiany w składzie BL,  bo coś ostatnio się niektórzy obijaja. :)

Zapraszam na pw po reszte instrukcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
URLOP-Malinaa.    2,200

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

pn.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.