4Mega

CSGO Mod

4 posty w tym temacie

Coś o Tobie:  Mam na  imię Robert 19lat mieszkam w mieście  Łódź inni  może  mnie  już  znają a inni nie,  specjalizuje  się programowaniem w  wielu  językach programistycznych :)

Inni Opiekunowie: nie

Typ Serwera: CS:GO Mod (Cs 1.6)

Ilość Slotów: 20

Link GameTracker: brak

Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć: hmmm...  gdyż  bardziej do  tej  sieci  jestem  przywiązany,  zawsze  Tu  wracałem i  wydaje  się  mi  że  ta  sieć  jest  dla  mnie  jak  najlepsza :)

Dalsze plany na serwer:  plany  są  konkretne  jeśli  się  na  taki  serwer byście się zgodzili by  był w  naszej  sieci,  stawiam go odrazu wraz z reklamą, na serwerze  postaram  się o niektóre unikatowe  pluginy pisane  przez mnię :) a  żeby  taki  serwer  mógł  założyć  to  najpierw  potrzebuje  mieć  jakieś  do  niego  forum  i  chciał  bym  żeby  serwer  był  tylko w  tej  sieci :)

Rozkręcony:  będzie

Kontakt: forum lub  steam podany w sygnaturce

Przepisanie serwera na konto sieci (tak/nie): tak

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowieku, czy Ty umiesz czytać?! Ten dział ma nazwe "Chcesz dojść do sieci? Pisz tutaj!" Czyli serwer już musisz mieć postawiony, a nie że jak Przyjmiemy to zrobisz serwer... 

Zrób serwer, rozkręć wtedy zmienie zdanie na  razie: 

GIGANTYCZNE NIE!!!!!!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na nie, CsGO mod fajna sprawa chętnie pogram ale ty tego serwera nie masz zrobionego nawet !!! BIERZ SIĘ DO ROBOTY !!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.