Avast

Świątecznie? ^_^

12 postów w tym temacie

No fajnie :P czekam na więcej i inne propozycje co na forum na święta :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie by było na święta dodać mapę de_dust2 snow, a zamiast paki choinke. Admini mogli by mieć modele mikołaja :D To propozycja do serwera DD2. A na Forum owe banery są Ok, i spiszą się :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Snaxica napisał:

Fajnie by było na święta dodać mapę de_dust2 snow, a zamiast paki choinke. Admini mogli by mieć modele mikołaja :D To propozycja do serwera DD2. A na Forum owe banery są Ok, i spiszą się :D

Jestem za lecz paka choinka zły pomysł. Nigdy mi sie nie podobało że było widać pake z 2kilometrow. Można dodać też zamiast HE śnieżki.

@down

Oczywiście jestem, za ciekawy pomysł. Lecz nie tylko dla adminow, ale dla VIP-ów.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przed chwilą, .Bye.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ napisał:

Jestem za lecz paka choinka zły pomysł. Nigdy mi sie nie podobało że było widać pake z 2kilometrow. Można dodać też zamiast HE śnieżki.

Hmm to jest dobry pomysł :D A co sądzisz o modelach mikołaja dla adminów? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malina pisała tu o dalszych propozycjach co na forum na święta, a wy o serwerach piszecie, KOTY :lol:

Ja proponuję delikatnie pozmieniać (co za dużo - to nie zdrowo) logo + tło (whatever) ten spadający śnieg to trochę lipa pomysł, przynajmniej mnie się nie podobają takie kolorowanki i mocne przerabianie forum na każde święto. 

Ewentualnie przy nickach dodać czapeczki :) o ile to nie problem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Czarnula ;] napisał:

Malina pisała tu o dalszych propozycjach co na forum na święta, a wy o serwerach piszecie, KOTY :lol:

Ja proponuję delikatnie pozmieniać (co za dużo - to nie zdrowo) logo + tło (whatever) ten spadający śnieg to trochę lipa pomysł, przynajmniej mnie się nie podobają takie kolorowanki i mocne przerabianie forum na każde święto. 

Ewentualnie przy nickach dodać czapeczki :) o ile to nie problem

Jak forum trzeba na święta zmodyfikować lekko to serwerom takie coś też nie zaszkodzi :D. A z tymi czapeczkami koło nicków świetny pomysł ^^ 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli się wyrobię ze wszystkim to wszystkie efekty będziecie mogli zobaczyć 06.12, a jeżeli nie to prawdopodobnie w piątek/sobotę. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Efekty widać od przeszło tygodnia, więc temacik zamykam. Dzięki za pomysły! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.