Malinaa.

[REKRUTACJA] Opiekunowie

5 postów w tym temacie

Otwieram rekrutację na Opiekunów serwerów DD2 oraz 3Maps!

Potrzebuje 1/2 osób do danego serwera, która będzie się nim rzetelnie zajmować oraz czasem wesprze go finansowo. 

Szukam ludzi ogarniętych, którzy mają trochę wolnego czasu.

Wzór:

Imię: 
Link do banid:
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:
Znajomość amxx i panelu (0-10):
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):
Coś o sobie:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię: Damian    
Nick: n1 ;* ;( n1 ;* ;( n1 ;( ;(
Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:35109697
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chciałbym pomóc, oraz nabrać doświadczenia w tym co robicie, Dam z siebie wszystko, po praczy czy też i przed zawsze Czas jest, w sumie warto spróbować. :)
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Niestety nie.
Znajomość amxx i panelu (0-10): amx 9 zawsze pomoże amx support :D
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak, Oczywiście
Coś o sobie: Jestem osobą o stalowych nerwach, zarabiam pracuję na siebie, mam dużo czasu przed i po pracy ^^. Aktualnie się nie uczę, zawsze znajdę jakieś zaskurniaczki, interesuję się sportem, motoryzacją, Oraz Kulturystyką. Btw. Jestem Damian, mam 19 lat mieszkam w Poznaniu. ;) Aktualnie na codzień pracuję tak jak wspomniałem, moje hooby to Sport :D chciałem został kulturystą, lecz nie pykło. Co by tu jeszcze dodać, potrafię być szarmancki :D. Osoba na Poziomie, jak każdy człowiek często popadam w paranoję tzw słabe dni, praca wiadomo problemy itd. :) Więcej oczywiście dowiecie się jak mnie bliżej poznacie:D Grając kiedyś na innej serwerownii spotykałem się z głownymi założycielami sieci, jechało się 300km na piwo :D Ale było warto, myślę że tuteż będzie taka możliwość.Pozdrawiam Damian. :) ;*

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imię:

Karol

22

Nick:

Nie Fart

Link do banid:

http://banid.pl/kto?to=0:1:12626759

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: 

Krótko zwięźle i na temat, potrzebujecie pomocy, a miałem z tym styczność już nie raz, wiem jak wgrywać pluginy, wyłączać, konfigurować itd, potrafię ocenić co obciąża serwer itd, więc myślę że mogę się przydać :)

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:

Oczywiście

Znajomość amxx i panelu (0-10):

9-10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE)

Po 17 grudnia bez problemu :)

Coś o sobie:

Niektórym nie odpowiadał tekst który wziąłem od kumpeli, przerobiłem i dostosowałem pod siebie, wiec tak: Jestem w ujjj szczery, w miarę inteligentny, odpalony na 3maps, oraz stanowczy, dziękuję pozdrawiam !

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.