Jakobinek ♥

[PRZYJĘTE] Jakobinek redaktor ??

7 postów w tym temacie

Imię: Jakub

Staż na forum: od 9 lipca

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Widzę co się dzieje na forum i chcę pomóc Agacie. Co tu mam dokładniej napisać ? Nie mamy w tym momencie żadnego Redaktora. Do takiego czegoś nie powinno dojść.  Lepiej, żeby nie było ani jednego redaktora czy aby był chociaż jeden, który pilnie uczy się i walczy zaciekle o tą rangę ? 

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.):  Jestem skarbnikiem szkolnym. Wiele razy projektowałem gazetkę. Często pisze przemówienia, życzenia i wypowiedzi dla szkoły/ 

Próbny wywiad / news: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem za okresem próbnym. Widać, że mu zależy, dzisiaj odszedł Creating i potrzeba nam redaktorów. Mam nadzieję, że po otrzymaniu szansy nie spierdzielisz tego.

P.S. Pisz dłuższe prace oraz nie używaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi, bo to razi w oczy!

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wywiad dupy nie urwał, ale można dać szansę, bo widać zaangażowanie. Masz moje małe tak

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic dupy nie urwie, najpierw spina i wyzywa, wbijam ts to mikro nie uzyje :)

Ale jestem na tak, bo poza spinami do których się przyłączał jak był Sanczo to nic nie mam do niego, każdemu się należy szansa :)

Powodzenia !

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten wiek... Razi...

Pytanie,  co bycie skarbnikiem ma się do bycia redaktorem? 

Skarbnik tylko hajs zbiera i kupuje.

Wywiad taki o, bez szaleństw. 

Nie ma redaktora więc jestem za okresem próbnym

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

pn.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.