Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Admiral

[ODRZUCONE] Dołączenie serwerek :P tego jeszcze chyba nie było ;d

32 postów w tym temacie

A paczka z neta ściągnięta? To dlaczego w nazwie masz "UNIKAT"?

Powiem Ci tak.. Jeśli już chcesz robić COD'a to opłać kogoś kto na prawdę zrobi Ci pod serwer. Trochę to kosztuje, zależy jakie masz fundusze. A jeśli już o funduszach mowa to ile jesteś w stanie przeznaczać na serwer miesięcznie? Bo jeśli "50 na miesiąc mogę rzucić" to zdecydowanie jestem na nie. Żeby serwer rozkręcić to niestety, ale duże pieniążki trzeba na reklamę dać. :) Jeśli nie masz sporo kasy to odpuść sobie już na starcie, a jeśli masz to znajdź kogoś kto na prawdę zrobi Ci unikat, bo z pluginami z neta daleko nie pociągniesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego robisz spam,  że jest cod zaimplementowany z gotowej paczki.

Gościu jest 24.12 dej na looz 

A tak poza tym. Cod mod to badziewny pomysł.  DM + bf2 polecam :) Ludzie mogą kupować odznaki co oznacza profit :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wszyscy

Szczerze mówiąc, to nieważne jaki CodMod, każdy z nich to jedna wielka paczka, tylko z pozmienianymi pierdołami takimi jak klasy, czy wartości w silniku, system rang.

Każdy jeden CoDMod jest po jednych piniądzok.

@Malinaa. Nie bój nic, zbugowany serwer to sprawa techniczna, którą da się naprawić, pytanie czy opiekun potrafi dostrzec w kodzie konflikty, wszystko da się jakoś rozwiązać i poprawić. Często zależy to od ustawień silnika danego moda. Dobra konfiguracja jest raczej gwarancją stabilności. :)

@Wąski Serwer to serwer i można użyć go do wszystkiego. Maszyna, na której stoi HLDS z AMXX i dodatkami jako baza. Jeśli właściciel nie ma pomysłu, to nawet lepiej, bo jako pośrednio osoby odpowiadające za tą sieć, możemy zdecydować sami jaki serwer / mod najbardziej na sieci by się przydał.

@SzRaMa. Unikat.. wiesz jak to bywa. Marketing. Według każdego producenta to jego wyrób jest najlepszy i unikatowy, choć na rynku tego pełno. Co do pieniędzy - 50 zł to nie jest mała kwota, samo utrzymanie serwera będzie kosztować około 50 zł, a być może i mniej. Czego wymagasz od nastolatka, bulenia okrągłej stówy na miesiąc, która niejednokrotnie może być jego jedynymi pieniędzmi, kieszonkowymi? Chłopak ma 17 lat, nie ma stałego źródła utrzymania, czy stałej pracy i z własnego doświadczenia wiem, że to - według Ciebie niewystarczające - 50 zł to zapewne wszystko co może od siebie dać, niewykluczone, że poświęcając własne życiowe zachcianki. 17 lat to ciężki wiek. Zbiera się na prawo jazdy, średnio 2500 zł, zbiera się na samochód, dziś około 3500 zł na coś w miarę do jazdy. Co do reklamy, tutaj znów z własnego doświadczenia - unikalny serwer z unikalnym modem rozkręci się sam, bez potrzeby wytrzepywania skarbonki na pozycję na jakiejś tam liście, co niejednokrotnie kosztuje więcej niż cena przedłużenia serwera na hostingu - co od zawsze było tą najcięższą robotą.

Podsumowując, moje stanowisko jest niezmienne i jestem na tak.

Jestem na tak, ponieważ nigdy nie przestanę myśleć jak H@, za długo nim byłem.

Rozpatruję tutaj korzyści dla sieci, dla całego ogółu, dla Was, dla mnie, dla Maliny i oczywiście właściciela serwera.

Serwer można przyjąć, zbudować na nim dowolny mod, nie jest to narzucone z góry, choć przystając na lenistwo, możemy zostawić CoDMod.

Sieć nie należy do grupy tych ogromnych i gigantycznych, to też przyjmowanie serwerów jest nam jak najbardziej na rękę. Im więcej serwerów, tym więcej ludzi, tym więcej graczy, PageRank, prestiż, rozmiar, zasięg, wielkość, profesjonalizm.

PS.

@SZPREJ Nie samym profitem się żyje. Jeśli znasz zjawisko pay-to-win, to wiesz o czym mówię. Należy zachować granicę etyki administratorskiej i raczej zastanowić się 30 razy, zanim zniszczy się gameplay mikropłatnościami. Wiele serwerów było i wiele serwerów padło, przez właśnie takie czysto profitowe myślenie. Niestety czynnik p-t-w jest bardzo wysoki mówiąc o odznakach.

Odznaki dają bonusy, na które gracz musi ciężko harować i spędzić sporą ilość czasu, zaś nieco zamożniejszy gracz może je po prostu kupić i dostać natychmiast, co jest niesprawiedliwe wobec graczy, których albo nie stać, albo nie mają możliwości niczego kupić.

Serwer w takim wypadku zostanie zdominowany przez klasę zamożniejszą, która niestety nie grzeszy liczebnością co w efekcie może bardzo szybko zrujnować serwer.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

po.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderatora lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0