Skocz do zawartości
vequu

Nowa Ranga?! oO

Promowane odpowiedzi

vequu    183

Hej, Cześć, Witajcie! Podróżując po różnych forach znalazłem pewną bardzo ciekawą rangę, korzystną dla sieci. Konkretnie chodzi tu o rangę "reklamatora" (tam zwana Media Support Group). Zajmowała się ona głownie reklamowaniem sieci na innych forach, a konkretnie mieli oni przydzieleni opiekuna (odpowiednio opiekun MSG). Przydzielał im On zadania np. 10 reklam na tydzień lub trochę o dłuższych terminach np. 30 reklam na miesiąc. Oczywiście wchodziły też inne sposoby reklamowania sieci. Ranga nie pracowała też na marnę, bo w zamian otrzymywali vipa na wybranym przez siebie serwerze przez okres, gdy posiadali rangę MSG. 

Teraz pytanie do Was, byliby chętni na taką rangę? Czekam na waszą opinię :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
URLOP-Malinaa.    2,199

A ja poproszę o konkretne odpowiedzi oraz na koniec, o podsumowanie kto by w ogole na taką rangę startował. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wąski    239

Zawsze mało popularna, często usuwana.
Jeżeli faktycznie widzicie takie rangi to oznaka, że sieć jest mało rozwinięta i krótko istnieje (co oczywiście nie jest regułą).

W kwestii wprowadzenia czegoś takiego jestem neutralny - https://www.youtube.com/watch?v=ICM8hdUfZA8

Do strzelenia paru reklam w końcu nie trza mieć rangi. Co do vipa za taką pracę, można zaoferować np. 3 dni vip za każde 10 reklam.

EDIT. 

12 minut temu, SzRaMa. napisał:

Reklamy z botów itp oczywiście nie będą uwzględniane.

Z botów oraz oczywiście pseudo sieci siedzących na darmowych hostingach (cba.pl, xaa.pl itp.).

Edytowane przez Wąski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SzRaMa.    186

Całkowicie zgadzam się z Wąskim. Ranga zbędna według mnie. Lepszą opcją byłoby wprowadzić właśnie vip za reklamy np.:

- 10 reklam = Vip 3 dni

- 20 reklam = Vip 7 dni

Nie więcej, bo serwer nie będzie zarabiał. Dany użytkownik mógłby skorzystać z tej opcji raz na miesiąc lub dwa i wymienić na vipa na dowolnym serwerze. Reklamy z botów itp oczywiście nie będą uwzględniane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pyskata.    1,191

Oczywiście, że jestem na NIE bezsensu jest to iż mało osób byłoby na to chętnych lepiej zrobić to w formie dla przyjemności ewentualnie dogadać się z Malinaa by dostać za reklamy np vipa na forum na tydzień ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qij ju    121

Moim zdaniem także bez sensu, jak ktoś ma chęci i chce, żeby na serwerach grało więcej osób to może reklamować tak o, mi się wasze serwery podobają i codziennie oddaję 2 głosy na każdy serwer na setti, a podejrzewam, że jest tu kilka osób które mają konta i siedzą czasem na innych sieciach. Również jestem zdania, że pomysł z vipem za ileś tam reklam jest lepszy niż ranga. Poza tym reklamowanie z obowiązku szybko się będzie nudziło, nawet jeśli znalazłby się ktoś chętny na taką funkcję, a jak jest jakaś "nagroda" którą może dostać każdy, to może (chociaż nie musi) się to okazać bardziej efektywne. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.