Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
vequu

Nowa Ranga?! oO

10 postów w tym temacie

Hej, Cześć, Witajcie! Podróżując po różnych forach znalazłem pewną bardzo ciekawą rangę, korzystną dla sieci. Konkretnie chodzi tu o rangę "reklamatora" (tam zwana Media Support Group). Zajmowała się ona głownie reklamowaniem sieci na innych forach, a konkretnie mieli oni przydzieleni opiekuna (odpowiednio opiekun MSG). Przydzielał im On zadania np. 10 reklam na tydzień lub trochę o dłuższych terminach np. 30 reklam na miesiąc. Oczywiście wchodziły też inne sposoby reklamowania sieci. Ranga nie pracowała też na marnę, bo w zamian otrzymywali vipa na wybranym przez siebie serwerze przez okres, gdy posiadali rangę MSG. 

Teraz pytanie do Was, byliby chętni na taką rangę? Czekam na waszą opinię :P 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja poproszę o konkretne odpowiedzi oraz na koniec, o podsumowanie kto by w ogole na taką rangę startował. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze mało popularna, często usuwana.
Jeżeli faktycznie widzicie takie rangi to oznaka, że sieć jest mało rozwinięta i krótko istnieje (co oczywiście nie jest regułą).

W kwestii wprowadzenia czegoś takiego jestem neutralny - https://www.youtube.com/watch?v=ICM8hdUfZA8

Do strzelenia paru reklam w końcu nie trza mieć rangi. Co do vipa za taką pracę, można zaoferować np. 3 dni vip za każde 10 reklam.

EDIT. 

12 minut temu, SzRaMa. napisał:

Reklamy z botów itp oczywiście nie będą uwzględniane.

Z botów oraz oczywiście pseudo sieci siedzących na darmowych hostingach (cba.pl, xaa.pl itp.).

Edytowano przez Wąski
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkowicie zgadzam się z Wąskim. Ranga zbędna według mnie. Lepszą opcją byłoby wprowadzić właśnie vip za reklamy np.:

- 10 reklam = Vip 3 dni

- 20 reklam = Vip 7 dni

Nie więcej, bo serwer nie będzie zarabiał. Dany użytkownik mógłby skorzystać z tej opcji raz na miesiąc lub dwa i wymienić na vipa na dowolnym serwerze. Reklamy z botów itp oczywiście nie będą uwzględniane.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że jestem na NIE bezsensu jest to iż mało osób byłoby na to chętnych lepiej zrobić to w formie dla przyjemności ewentualnie dogadać się z Malinaa by dostać za reklamy np vipa na forum na tydzień ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem także bez sensu, jak ktoś ma chęci i chce, żeby na serwerach grało więcej osób to może reklamować tak o, mi się wasze serwery podobają i codziennie oddaję 2 głosy na każdy serwer na setti, a podejrzewam, że jest tu kilka osób które mają konta i siedzą czasem na innych sieciach. Również jestem zdania, że pomysł z vipem za ileś tam reklam jest lepszy niż ranga. Poza tym reklamowanie z obowiązku szybko się będzie nudziło, nawet jeśli znalazłby się ktoś chętny na taką funkcję, a jak jest jakaś "nagroda" którą może dostać każdy, to może (chociaż nie musi) się to okazać bardziej efektywne. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0