Skocz do zawartości
Nindża

CAV NAB na odwrót!

Promowane odpowiedzi

Nindża    438

Witam, miałem iść spać ale oglądałem koty w Internetach. Wbiłem przed snem jeszcze na moment i zobaczyłem to podanko: 

Może wy macie inne układy ale regulamin mówi jasno, że za VAC Bana jest perm. Osobiście nic do cb nie mam @vequu ale wiesz jak jest. @Malinaa. prosiłbym Cię o wypowiedź w tym temacie. Może to wyglądać że smęce ale VAC jest banem od Valve. Każdy może powiedzieć że dostał bana na ETS albo inne tego typu gry ale VAC jest banem! Róbcie co chcecie ale to już wygląda dziwnie. Inni dostają permy za VACa a tutaj jest wyjątek. Proszę o rozjaśnienie mi tej sytuacji i jasno sprecyzowanie użytkownikom forum za co dokładnie można dostać perma a za co nie. Nie zdziwię się jak  będzie nagonka na mnie za ten temat ale mam wyjebongo. Nie powinno być równych i równiejszych. Dobranoc. Przemyślcie to zanim coś napiszecie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2,322

Gracze z VAC na innych grach jakoś mnie nie obchodzą + banów za to nie ma. Jak widać w bansie jest ich do kupy 2, bo powiedziałam aby nie banować jeżeli na 1.6 nie ma VAC'a. :) A jeżeli ktoś chciał zbanować kogoś za to, bo bardzo podejrzanie grał to dostawał normalnego bany lub powód "VAC, wyjaśnij na forum". ;) Więc nie sugeruj, że są równi i równiejsi jeżeli nie sprawdziłeś bansa.

Punkt z regulaminu jedynie nie został usunięty.

Ktoś ma inne zdanie/podejście aby jednak banować proszę o wypowiedzi. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanq6    637

Ten punkt i tak miał zostać zmieniony, ale nie został.

Nawiązując do tematu, szczerze to nikt nie może mieć pewności za jaką grę dostał vac'a więc trochę to nie ma sensu. 

To nie jest kwestia ''równych i równiejszych'' przewijało się dużo osób z vac'em na serwerze i nikogo z tego powodu nie zbanowałem, ban w BL.pl owszem, bo wiadomo, że to jest związane z cs'em 1.6. Tyle z mojej strony, nie ma co drążyć tego.

Punkt powinien zostać przekształcony z 3. VAC, ban na BL/AC - PERM na 3. Ban na BL/AC - PERM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2,322

Nikt się nie wypowiedział, więc zmieniłam w regulaminie na: Bany z AC/BL odejmując VAC, dlaczego? nie będę banować kogoś na 1.6 bo np ma bana na inne grze, która może nic nie mieć wspólnego ze strzelaniem. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.