Skocz do zawartości
logout

Rekrutacja Blacklisted 1/2017

Promowane odpowiedzi

logout    665

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

Wzór podania:

Cytat
Nick:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

Szukam jednej bądź dwóch osób na stanowisko BL

Szukam doświadczonych osób, które są aktywne na forum.

Podania można składać do 07.01.2017

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vequu    190

Nick: vequu
Data rejestracji na forum: 28 Marzec 2k16
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:Myślę, że sporo ostatnio 
Doświadczenie w ocenianiu: Nie muszę chyba nikomu o tym mówić - byłem już tutaj BL 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie 
Dlaczego Ty?:Chcę wrócić na stare śmieci  Myślę, że wcześniej radziłem sobie całkiem dobrze, ale przez głupie zamieszanie zrezygnowałem. Mam nadzieję, że będę miał okazję na poprawę. 
Coś od siebie: Napiszę to samo co w podaniu o admina   Sylwek, mam 17 lat, ale to już wiadome  Na co dzień trenuje w Salosie Szczecin, gdzie też się uczę  (mam na myśli w Szczecinie)  Na ogół pochodzę ze Świnoujścia   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wąski    239

GlVQQ6K.png

Nick: Wąski, na serwerze z dopiskiem TDW
Data rejestracji na forum: Osiemnasty grudnia
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 4-6 godzin na komputerze + czas spędzany na telefonie.
Doświadczenie w ocenianiu: Przykro mi, ale nie bawiłem się nigdy w żadne BL. Posiadam doświadczenie związane z rozpisywaniem dem i nagrań hltv, gdyż  do władzy na sieci dorwałem się ciężką pracą na bliźniaczym stanowisku. Jako Administrator sieci otrzymałem w zakresie obowiązków opiekę nad rangą AntyCheat. 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem, posiadam zarówno doświadczenie z obsługą jak i strefą techniczną.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na waszych nie.
Dlaczego ty?: Oferuję doświadczenie, aktywność i skuteczność. Zawsze przydatna jest umiejętność załagadzania, bądź rozwiązywania konfliktów w  tematach. Przylazłem tu i będę siedział, więc chcę na rzecz sieci przeznaczać jak najwięcej pracy, a pracować umiem i lubię. 

Coś od siebie: Od siebie dodam, że nick to najgłupszy punkt tego wzoru, a żadna osoba zbanowana przeze mnie za czity nie została odbanowana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gtx    179

Nick: gtx
Data rejestracji na forum: 31 marzec
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: To zależy, teoretycznie forum mam odpalone cały dzień, a co jakiś czas sprawdzam co się dzieje, co nowego.
Doświadczenie w ocenianiu: Myślę, że jakieś tam mam, kilka dem w życiu już oceniłem, jeśli chodzi o ssy to tak samo.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Dobre pytanie, jestem tutaj na forum prawie od początku, konto założyłem dwa dni po Sylwii, można powiedzieć, iż za jej pośrednictwem, a że była wcześniej na randze u mnie na sieci, to zawitałem. Lubię oceniać dema, robię to od naprawdę długich lat, to już raczej nawyk i przyjemność niż jakaś tam praca, zarówno dema z 1.6 jak i go.
Coś od siebie: Troszkę porozmawiałem z pewnymi osobami i ogólnie ciesze się, iż tutaj jest taka, a nie inna atmosfera oraz, że w tej społeczności słowo faworyzacja jest kompletnie obce (czyli nie ma tego), nic więcej do dodania nie mam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
logout    665

Podejmuję decyzję bez testowania, ponieważ złożyły podania osoby, których już możliwości znam lub zdążyłem poznać. 

Podjąłem decyzję patrząc na doświadczenie, aktywność jak i sam charakter osoby, z którą chciałbym podjąć współpracę.

Osobami, które wybrałem i chcę dać im szansę są @gtx oraz @vequu. Gratuluję! :) 

Po adminów i konta do bans'ów zgłoście się do opiekunów serwerów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.