Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

kukutki    0

Coś o Tobie: Pochodzę ze Śląska zajmuje się serwerami do cs 1.6/minecraft/csgo/mta/tibia/metin i inne mam vps za 30 zl miesięcznie.Od czasu robię serwery

Inni Opiekunowie: Kolega SledziQ

Typ Serwera Medium Survival+Gry np Skyblock i inne

Ilość Slotów: Bez limitu

Link GameTracker Nie umiem zrobić coś mi wyskakuje jak ogarne zedytuje

Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć Bo chcial bym Serwer na jakieś sieci żeby mniec gdzie podanie na admina mogli pisać i takie tam regulamin

Dalsze plany na serwer: Na razie chce jakieś 1tydzien na serwie posiedziec wykupic reklame na ten serwer a potem się zobaczy

Rozkręcony Nie ale będzie

Kontakt GG 54442208 TS3

Przepisanie serwera na konto sieci Tak/Nie nwm oco chodzi ale powiem tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PluszaQ    234

Serwer nierozkręcony, śmiem twierdzić, że nawet nie do końca postawiony. Nie wiesz o co kaman z przepisaniem, nie ma gt, żeby serwer w ogóle zweryfikować. Nie masz planów dla serwera, nie wiesz nawet, czy będziesz go ciągnął dalej, czy po tygodniu olejesz sprawę. Dla mnie nie ma nad czym dyskutować nawet, podanie do kosza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FaQeR    71

Jesteś tu nowy na forum i odrazu podanie o przyjęcie serwera? A co, jeśliby nie przyjęli? Pójdziesz sobie pewnie na inne forum. A jeśli by przyjęli (co mało prawdopodobne), to pewnie nic z nim nie zrobisz i jak upadnie, to poprostu uciekniesz :P serwera nierozkręconego to nam teraz nie potrzeba. Najpierw trzeba go rozkręcić, a potem pisać podanie o przyjęcie serwera. Brak GT więc średnio bym powiedział

25 minut temu, kukutki napisał:

Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć Bo chcial bym Serwer na jakieś sieci żeby mniec gdzie podanie na admina mogli pisać i takie tam regulamin

A tutaj napisałeś, jakbyś nasze forum wziął pierwsze lepsze z google, więc tym bardziej szanse na przyjęcie serwera są znikome

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem podanie o przyjęcie serwera dość dziwnie napisane. Jak dla mnie na odwal sie następnym razem bardziej się postaraj. Nawet nie chodzi o to czy ktoś cie tutaj zna lepiej czy gorzej czy w ogóle zna, bardziej chodzi o to, że przychodzisz tu piszesz podanie - nie starając się byle by było.

Fajnie gdyby serwer MC był bo sama czasem gram. Ale z Twoim podejściem jestem zdecydowanie na NIE!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.