Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Twój Nick: Smerfetka1986
Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: sporo jesli mam tylko wolny czas
Znajomość TS3 (w skali 1-10): 6
Coś od Siebie (min. 5 zdań):mam spore doswidczenie w adminowaniu na ts bo mam admina u kolegi na tsie i mam tez swoj ts, wiec doswidczenie mam spore
Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): poniewaz przy sie wam doswidczony wieloletni admin
Kontakt: gg 52732474
Składka: jesli bedzie trzeba to jak najbardziej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saju    303

Ja bym był na tak, zdążyłem już cię poznać :) Łatwo nawiązuje się z nią kontakt, jest komunikatywna, bardzo przyjemnie prowadzi się z nią konwersację i łatwo się dogadać :) Ale co prawda dopiero się pojawiłaś i z jednej strony to sam do końca nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem wam szczerze, że długo myślałam nad tym podaniem.
Niby jesteś z nami krótko w sensie chodzi mi o to, że mało się udzielasz. Aczkolwiek jesteś bardzo miłą i dogadaną osobą. Z racji tego, że masz trochę doświadczenia i wiesz "co z czym się je" masz moje tak - chociaż na Ts to w sumie dużo nie trzeba umieć.

Ostatecznie Tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Opa.    133

Ja tam dużo na ts'ie nie przebywam, żeby oceniać, ale skoro masz doswiadczenie znasz się na tym to czemu nie? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może wyjdzie na to, że się czepiam, trudno. Ja jestem na NIE.

Cieszę się, że masz doświadczenie i chcesz pomóc, jednak to w żaden sposób nie zwalnia Cię z obowiązku stosowania znaków interpunkcyjnych. Ponadto jak wynika z podania masz 31 lat, a nie potrafisz ułożyć prostego, sensownego zdania. Po prostu podanie wygląda jakby było wyjęte ze śmietnika (przynajmniej dla mnie).  Co najciekawsze, składasz podanie o admina TS'a na Maliver, a pół godziny później w dziale "Serwery Counter Strike" reklamujesz swoje serwery (nie tylko TS3) - jak dla mnie to trochę dziwne.  

• Lubię to! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.