Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Grajek dMb    35

Twój nick:Suspect

Steam id lub IP:'STEAM_0:1:104355270'

Serwer:DD2

Data bana:2017-06-18

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CS-Maliver.PL
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na www.CS-Maliver'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:104355270'
[AMXBans] Your IP: '37.47.233.31'
[AMXBans] ===============================================

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): SSY W RAR: http://www43.zippyshare.com/v/D1Wbo5f7/file.html

Edytowane przez Grajek dMb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grajek dMb    35
Teraz, koks5 napisał:

Screeny mają być spakowane w jedną paczkę

Napisałem, że nie mogę spakować nie wiem czemu wgl nie pokazuje mi "spakuj w winrar"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grajek dMb    35
Teraz, koks5 napisał:

to unban nie będzie wzór jest to tak ma być

no jakos typ zrobił tak samo i unban dostał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bunny    386

A co tutaj się wyprawia? Wy jakiś nowy regulamin macie? Jak tak to podajcie do opinii publicznej.

12. Admin ma zakaz banowania osób z taką samą bądź wyższą rangą na serwerze.- wyjątkiem jest nadmierny brak kultury przez admina, używanie wspomagaczy oraz działanie na szkodę serwera.

@koks5 polecam zapoznać się ponownie z regulaminem admina, masz go tutaj ---> http://cs-maliver.pl/temat/10-regulamin-serwera-only-dd2/

Masz podejrzenie, że leci odpalony? Nagraj demo najlepiej, bo lepsza "jakość" niż HLTV. Dajesz potem komuś z BL albo opiekunom i wtedy oni się tym zajmują. Nie masz prawa mu dać perma, bo sądzisz, że coś ma. Myśl i stosuj się do regulaminu.

@Grajek dMb screeny mają być spakowane w paczkę .rar i nie ma odstępstw od tego.

@Różyk @URLOP-Malinaa. proszę o interwencję w tym temacie, bo ktoś sobie samowolkę odwala.

Kolejnym postem ma być wypowiedź opiekunów, bądź screeny spakowane w paczkę .rar skoro nie umiesz edytować postów. Inny post osób, które nie mają nic wspólnego ze sprawą albo nie wnoszący zupełnie nic będzie karany warnem. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
URLOP-Malinaa.    2,199

Wyślij nawet jakiemuś koledze na fb i poproś o spakowanie.  A jak nie to ja w dzien sprawdze ss, jak otworzę laptopa. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Różyk    605

Co do samego Koksa to zarzuty bezpodstawne, bo Grajek grał na innym nicku, więc w tym przypadku był zwykłym graczem. Wersja z Ssami mnie nie przekonuje kompletnie, bo tak mógłby napisać sobie każdy, bez podania konkretów i do tego na jednym z nich są jakieś dziwne kropki(może strzały, może znaczniki-do analizy z demkiem ale to rano, bo teraz w pracy jestem).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grajek dMb    35
12 godzin temu, Różyk napisał:

Co do samego Koksa to zarzuty bezpodstawne, bo Grajek grał na innym nicku, więc w tym przypadku był zwykłym graczem. Wersja z Ssami mnie nie przekonuje kompletnie, bo tak mógłby napisać sobie każdy, bez podania konkretów i do tego na jednym z nich są jakieś dziwne kropki(może strzały, może znaczniki-do analizy z demkiem ale to rano, bo teraz w pracy jestem).

Też je zauważyłem ale jakbyście chcieli to moge nagrać demko  jak gram ale gralem na steamie Na nicku Suspect ale jak chcecie demko to pisac pw

przez Bunny,

Prosilem zeby kolejny twoj post był, postem ze spakowanymi ssami. Tak nie było, więc nakladam +1 za niepotrzebna dyskusję oraz spam.

przez Bunny,

Prosilem zeby kolejny twoj post był, postem ze spakowanymi ssami. Tak nie było, więc nakladam +1 za niepotrzebna dyskusję oraz spam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
James    104

SSy spakuj i wrzuć, a nie żadne demo ... Przypominam, że masz na to 24h od kiedy dostałeś bana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanq6    613

Czasy modyfikacji w ogóle się nie zgadzają, screeny są robione w odstępie jednej sekundy, natomiast u ciebie wygląda to tak;

scr 1 - 13:07:28

scr 2 - 13:08:35

scr 3 - 13:08:22 (tutaj wynika, że trzeciego screena dostałeś 13 sekund wcześniej niż drugiego...)

scr 4 - 13:09:03

scr 5 - 13:08:54

scr 6 - 13:08:22

scr 7 - 13:08:55

Ewidentnie widać, że screeny były w jakiś sposób modyfikowane (edytowane, zmieniane)

Steam, nie steam.. ponownie nakładam bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.