Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Cześć, jestem Przemek mam 17 lat. Jestem osobą leniwą, ale wytrwałą w tym co robię, nie odpuszczam i zawsze dążę do postawionego celu.
Inni Opiekunowie: ----
Typ Serwera: JailBreak
Ilość Slotów: 16
Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.18:27030/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć: Dzięki dołączeniu do waszej sieci miał bym szansę rozwijać serwer.
Dalsze plany na serwer: Na początku serwer należało by rozkręcić: zdobyć stałych graczy, zbudować fajną atmosferę - i to zamierzam. Jak wiadomo slotów na razie jest malutko, więc jeśli tylko wpadnie jakieś siano z VIP'ów od razu zamierzam je powiększyć.
Rozkręcony: Serwer jest nowy, wiec na razie moim priorytetem było znalezienie sieci. Myślę, że najtrudniej będzie na początku, ponieważ serwery typu JB przyciągają stałych graczy, którzy chętnie wracają na serwer.
Kontakt: GG: 20935717
Przepisanie serwera na konto sieci (tak/nie): Tak

Kilka słów ode mnie...

Zdaję sobie sprawę, że po przeczytaniu powyższej treści pomyślisz sobie: odpada, 16 slotów? co to jest... i jeszcze nie rozkręcony. Ale uwierz mi, że warto jest dać szansę, bo wy na tym stracić nie możecie, a nuż wyjdzie z tego coś fajnego. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nindża    488

Podanie fajne, nieźle napisane. To tyle z plusami. Serwer nierozwinięty, a co za tym idzie - brak graczy. Pewnie brak reklamy. Fakt, owe serwery przyciągają graczy, ale dopiero wtedy kiedy jest reklama! Powiadasz o rozszerzeniu slotów kiedy wpadnie sianko z VIPa. Pierwej trzeba zainwestować w serwer, żeby spijać śmietankę. Przez pryzmat osatatnich "akcji" z serwerami, jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Bunny napisał:

Podanie fajne, nieźle napisane. To tyle z plusami. Serwer nierozwinięty, a co za tym idzie - brak graczy. Pewnie brak reklamy. Fakt, owe serwery przyciągają graczy, ale dopiero wtedy kiedy jest reklama! Powiadasz o rozszerzeniu slotów kiedy wpadnie sianko z VIPa. Pierwej trzeba zainwestować w serwer, żeby spijać śmietankę. Przez pryzmat osatatnich "akcji" z serwerami, jestem na nie.

Przepraszam najmocniej ale już późna godzina i przez nieuwagę zapomniałem dopisać... Reklamę planuję wykupić jakoś za tydzień bo aktualnie wydałem na zakup serwera.

przez Nindża,

Spoko, ale i tak nadal jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Destruktor    310

Ja tam jestem na tak, gdyż JB to jeden z najlepszych modów w cs 1.6

Każdy zaczynał, więc dajcie mu sznasę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vequu    187

Ile to już osób było i zapewniało, że reklama zaraz będzie (woooooo)! Mimo wszystko podanie fajnie napisane, co jest plusem ;) i tak jak już wspomniał ktoś powyżej zasługujesz na szansę. Wydajesz się dosyć ogarniętą osobą, jak na swój wiek i myślę, że dotrzymasz słowa. Masz moje tak :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2.458

Kupisz reklamę, zobaczymy jak poleci serwer i wtedy można myśleć o przyłączeniu.

Podanie zostawiam otwarte do następnego tygodnia, do tego czasu powinieneś wykupić reklamę. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
42 minuty temu, vixiara napisał:

Nie Polecam użytkownik skacze po forach i myśli że znajdzie sponsora ;/ 

Dzięki, ale przydał by się jakiś dowód ^<^

#sory za spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.