Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Destruktor    310
Nick oskarżyciela: Destruktor
Nick oskarżonego: Shiro
Powód skargi: Shiro uzywa caly czas reconnet. Tylko go kttos zabije na poczatku rundy to od razu wychodzi z serwera i wchodzi ponownie, i znow gra w tej samej rundzie
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): Mam swiadkow: @piotrekpl122 
Proponowana kara: To juz wy musicie podjac decyzje
Wyjaśnienia: Pisze ta skarge, gdyz jest to denerwujace i nie sprawiedliwe wobec innych graczy, to nie jest perwszy raz shiro jak tak robi, robi to czesto. Dzis zabilem go z awp na poczatku rundy i po paru sekundach on mnie zabija z awp (bo mam vipa i wybiera sobie bronie). Moim zdaniem powinien poniesc jakas kare i dobrze by bylo na serwer wgrac takie cos:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanq6    646

Zamiast napisać w propozycjach, aby wgrać anty rc(mimo, że już były pisane, ale jakiś czas temu, gdzie serwer mógł być robiony na nowo i nie było to wgrane) to piszesz skargę, bo ktoś wykorzystuje niedoskonałości serwera. 

Świadkowie to nie dowód, jak już go chcesz dać to daj demko, określony czas. ;) Do tego IP/SID, bo bez tego nikt Ci gracza nawet by nie miał jak ukarać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Elliot    350

Dodam, że wgrałem już na serwer plugin odnośnie blokowania reconnecta + wymuszanie poprawnych ustawień gracza :)

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2.458

Plugin jest wgrany jak sam twierdzi Tysiek, dodatkowo dodam, że w regulaminie jest zakaz reconecta, więc proszę na serwerze poprzez u@ zgłaszać to adminom, aby takich graczy karali.

Tak to nie ma sensu dawać mu bana na 5 minut jak równie dobrze teraz może nie być go na komputerze i kary nie odczuje.

Dzięki za zgłoszenie, będziemy mieć tego gracza na uwadze. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.