Skocz do zawartości

Informacje

• Nowy styl!

W dniu 2017-09-28 (tj. czwartek) został wgrany nowy styl na forum! Widzisz błąd/masz pomysł co zmienić lub dodać? Kliknij w Czytaj więcej!

• Darmowy VIP!

Chcesz otrzymać darmowego VIPa? Kliknij w Czytaj więcej i dowiedz się jak to zrobić!

Rekomendowane odpowiedzi

mano1920    14

No wiesz Kapi to już zależy od tych ludzi ile mają w głowie ;d będzie śmiesznie mam nadzieje a zawsze jest jakiś admin który ogarnie sytuację "hejtów" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2.691

A info to jak? Szczerze dla mnie nie jest to dobry pomysł, jest to typowy serwer do gry zespołowej, szybciej jest powiedzieć info jak napisać. ;) Dlatego osobiście bym zostawiła tak jak jest. :)

Jak ktoś nie umie zmutowac a nie ma admina to osoba, która specjalnie się drze czy wyzywa przeszkadza już całemu serwerowi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dabster    59

także jestem za dodaniem tego pluginu :P podaje się info słownie lub pisemnie i później można gadać sobie z każdym ^_^ to wątpię by zawadzało, a jak ktoś nie chce słuchać dodać opcje /mute ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tominter    18

A nie da się połączyć infa z późniejszą rozmowa z all. Sory ale grałem już na nie jedynym serwerze i te pluginy współgrają że sobą jak się nie mylę chyba że jest jeden połączony. Jestem na tak! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szaq    41

nie wiem co wy macie za problem... chodzi ci o słyszenie 2 teamu jak jest się na Dead tak by można było bedac w TT gadac z CT tak ?

no to przecież to już jest... ja normalnie gadam i slysze wszystkich

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mano1920    14
2 godziny temu, Szaq napisał:

nie wiem co wy macie za problem... chodzi ci o słyszenie 2 teamu jak jest się na Dead tak by można było bedac w TT gadac z CT tak ?

To Ty chyba jesteś Bogiem bo ja tak nie mam 😂

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MoonLight    10
3 godziny temu, Szaq napisał:

Co najwyżej możesz pisać ze wszystkimi xd 

A co do propozycji jestem za :D

A jak ktoś nie chce kogoś słuchać to w czym problem wejść w listę graczy i zmutować daną osobę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
James    299

Propozycję odrzucam/odkładam w czasie. Na serwerze niewielu graczy używa mikrofonu, a atmosferę można budować w swoim teamie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.