Skocz do zawartości

Informacje

• Nowy styl!

W dniu 2017-09-28 (tj. czwartek) został wgrany nowy styl na forum! Widzisz błąd/masz pomysł co zmienić lub dodać? Kliknij w Czytaj więcej!

• Darmowy VIP!

Chcesz otrzymać darmowego VIPa? Kliknij w Czytaj więcej i dowiedz się jak to zrobić!

Manius94

mp_c4timer

Rekomendowane odpowiedzi

Manius94    66

Zwracam się z gorącą prośbą o ustawienie czasu bomby na standardowe 35 sekund. W chwili obecnej bomba tyka 30 sekund i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że 9 na 10 rund po podłożeniu bomby wygrywają terroryści.. Prosty przykład: żeby dostać się na bombsite A z bombsite'u B potrzeba nam biegnąc z nożem 15 do 20 sekund , rozbrojenie z z defem 5 sekund , wiec na zabicie broniacych bs'a nawet do 10 terrorystów  mamy 5 sekund, a kiedy nie mamy nożyczek w chwili obecnej nawet nie opłaca się biec odbijać bs'a :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ireczek    148

Jak dla mnie odpada z prostego powodu. Dramatycznie obniży to dynamikę gry. Masz za słaby team, żeby przeprowadzić sprawną akcję, trudno. To tylko gra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Manius94    66

9 minut temu, Ireczek napisał:

Jak dla mnie odpada z prostego powodu. Dramatycznie obniży to dynamikę gry. Masz za słaby team, żeby przeprowadzić sprawną akcję, trudno. To tylko gra.

Ale przecież 35 sekund jest wartością standardową, to nie jest moje widzi mi się :ysz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinaa.    2.691

Zmienione na 35, gdyby jednak to się nie przyjęło proszę zgłosić post. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.