Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Jestem na tak +wiek +ogarnięty kolega +doświadczenie
 3. Jeśli mogę się wtrącić to skarga jest nie słuszna, a @Fokus pięknie im wyjaśnił dla użytkowników czyta się regulamin.
 4. Jak narazie jest 3maps gdzie raczej nie potrzeba nominacji -,- Asysty? Tez nie wiem czy beda potrzebne. @Malina ktos cos?
 5. Wczoraj
 6. Witaj chiololo5, zachęcamy do przeglądania i poznawania innych osób! Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać! Powodzenia!:)

 7. Moim zdaniem można dać szansę: +Doświadczenie jest +Pomoc zawsze się przyda
 8. http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395 360
 9. http://cssetti.pl/serwer/188.165.21.245:27260 119
 10. Regulamin jest ze starej sieci serwerów i tak był zakaz kampienia, ale my jako administratorzy wtedy zaproponowaliśmy, żeby zmienić podpunkt i dać możliwość kampienia ct przy zamrożonym tt, więc ten regulamin jest od 2 miesięcy. Na początku czytamy regulamin, a potem oceniamy czy ban słuszny.
 11. Witaj ACoCieToObchodzi, zachęcamy do przeglądania i poznawania innych osób! Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać! Powodzenia!:)

 12. sfinks więc to: CT może Kampic przy zamorzonym TT oznacza że i tak nie można kampić? Dalsza dyskusja raczej sensu nie ma poczekajmy na topsa
 13. Ale jest tak że ct nie może kampić przy zamrożonym tt.
 14. skąd mam wiedzieć co on mówił, taki jest regulamin więc do tego się stosuj
 1. Załaduj więcej aktywności
×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.