Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 10.02.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Takie tam tapetki na telefon z jakimś typkiem z CSGO w roli głównej. LINK DO TAPET (stąd można pobrać w normalnej rozdzielczości)
 2. 1 punkt
  nick: noob dog steam: niestety nieudało mi się skopiowac jego profilu steam, poniewaz wyszedł z serwera, jezeli go spotkam to z edytuje zgłoszenie serwer: CS:GO Arena 1vs1 demko:https://www.youtube.com/watch?v=sd1mD0T3rew rodzaj: auto bh, oraz prawdopodobnie aimbot
 3. 1 punkt
  Gracz zbanowany.
 4. 1 punkt
  Jednak pierogi Wercia
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Pokażę Ci jak znaleźć swoje SteamID. Najpierw musisz zdobyć link do swojego profilu steam. Przejdź do swojego profilu steam. Link możesz zdobyć na dwa sposoby: 1. Wystarczy skopiować ten link 2. Byle gdzie na profilu klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Kopiuj adres strony" Teraz wchodzisz na stronę ukaże Ci się takie okno W polu "Input" wklejasz wcześniej skopiowany link do profilu Naciskasz "lookup" i wyświetla Ci się między innymi te informację: Ciebie interesuję ta pierwsza "steamID" To jest właśnie Twoje SteamID.
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Nein Lukaaaszzzzzzz 🤷‍♂️
 14. 1 punkt
  http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1902082154-de_dust2.dem.zip 2:08 - block o schodek i dalej lecisz na bh 4:21 - lekkie zablokowanie pod górkę i dalej trzymasz klawisz od bh 4:25 - jakieś takie to bh nienaturalne, mało ruchu myszką robisz, a bh wchodzi perfekto 4:45 - tak jak Smilee piszę widać przeskok w 1/4 5:02 - bh całkiem fajne 5:17 - tutaj moja teoria odnośnie twoich strzałów z AWP. Czekasz na model widząc go przez ścianę i w idealnym timingu w niego strzelasz, to samo jest sekundę później, to jest moja teoria odnośnie tych strzałów, także 6:13 - bh takie słabe, widać że nie masz pojęcia jak je robić, latasz myszką w każdą stronę, pod górkę to tylko trzymasz klawisz, aby się nie zablokować 7:38 - dobre bh z AWP, po czym płynnie zmieniasz na deagla i lecisz na nim dalej, za mały rozbieg i lecisz z klawiszem 8:34 - słaby ten refleks u Ciebie Dobra, miałem to napisać rano jak wstanę, ale nie mogłem zasnąć także jest rozpiska. A odnośnie tego bana, to co dała Ci Malina. IP sieci komórkowej jest takie samo, dopóki nie wyłączysz danych i włączysz je za ileś tam godzin. Wiem jak to działa. Cheatowałeś na nsie, a nie sądzę by IP od tak się pokryło. IP w tym przypadku z sieci Play, trzyma się dość długo. Także tutaj nie wiem czego się burzysz, ale po zresetowaniu internetu przez osobę zbanowaną nie ma szans, aby IP pokryło się z dnia na dzień. @PoZeR/ @hanq6 jeśli macie wolną chwilę looknijcie gracza
 15. 1 punkt
  Aktualna wersja plakatu reklamowego. [img=https://i.imgur.com/NK6ndAw.jpg]

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.