Skocz do zawartości
WŁAŚCICIEL

Malina

Właściciel
 • Zawartość

  4.442
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  200
 • Czas Online

  13d 21h 48m 30s

Malina wygrał w ostatnim dniu 23 Maj

Malina ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3.753

O Malina

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Imię:
  Agata

Ostatnio na profilu byli

18.128 wyświetleń profilu

Muzyka profilowa

Chcesz ustawić muzykę u siebie w profilu? Zakup Premium!

 1. Malina

  - PRZYJĘTE - Podanie Na Admina

  Jest szybka rekrutacja, więc jak najbardziej. Zapraszam do mnie na pw w celu opłacenia składki oraz nadania uprawnień. ;)
 2. Malina

  Głosowanie na serwer DD2

  http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.74:27395 81
 3. Malina

  Głosowanie na serwer CS:GOMOD !

  http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.81:27060 84
 4. Malina

  Szybka Rekrutacja na Admina DD2

  No 2 lata Ciebie nie było na DD2 z tą posadą. Zapraszam do mnie na pw. ;)
 5. Malina

  Co wiesz o osobie wyżej?

  Gapa i lubi wypić!
 6. Malina

  Eminem - Not Afraid

  Ależ się tego słuchało! Lajkuję. ;)
 7. Przepisanie serwera jest koniecznie. Tym bardziej jak serwer nie jest rozwinięty i tego rankingu na GT w zasadzie nie ma. Dodatkowo potrzebna jest reklama. ;)
 8. Potrzebujemy troszkę Waszej pomocy na serwerze DD2! Chcesz się sprawdzić w roli Admina? Zachęcam do złożenia podania. ;) Wzór: Imię: Wiek: Link GT: Steam: Link banid: Składa (17,22 zł SMS 1 Msc. / 10,00 zł Przelew 1 Msc. / 20 zł PSC za 2 miesiące.): Wymagania: Wchodzenie raz dziennie na forum Co miesięczna składka Minimum 5 h przegrane na serwerze Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze Składamy podania pod tym tematem.
 9. Jak zauważyliście miejsca się zwolniły i przyda Nam się trochę pomocy. Wymagania są zaniżone, ze względu na to, że będziemy zdecydowanie patrzeć na aktywność oraz zaangażowanie w sieć, a dodatkowo na bezkonfliktowość. Wymagania: - 50 sensownych postów, - wiek min.16 lat, - ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, - brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, - dobra opinia wśród administracji, - znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', - 15 reklam sieci (ręcznie robionych), Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady! Wzór: Imię: Wiek: Co Cię skłoniło do napisania podania: Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Czy posiadasz konta na innych forach?: Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Linki do 15 reklam: Podania piszemy pod tym postem! Czas do 27.05
 10. Hejcia, kolejna strona z głosowaniem na serwery znaleziona! Głosujemy co 24h na 1 wybrany serwer! Linki: DD2: Głosuję. CS GOMOD: Głosuję. Dziękujemy!
 11. Hejcia, kolejna strona z głosowaniem na serwery znaleziona! Dodatkowo również na forum. Głosujemy co 24h na każdy serwer! Linki: Głos na forum: CS-Maliver.pl DD2: Głosuj CS GO MOD: Głosuj! Dlaczego nie ma wszystkich serwerów? Niestety nie można ich dodać, są jakieś błędy. Dziękujemy za głosy!
×