Skocz do zawartości
Po założeniu konta Administracja forum musi je zatwierdzić zanim będziesz mógł/a się zalogować.
 • Ilość treści

  668
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Yves

Zasłużony

6 obserwujących

O Yves

 • Ranga
  Forgotten.
 • Entries from Chatbox 0

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Jacob
 • Nick w grze
  Thacket.
 • Hobby
  Arogancja, chamstwo, szczerość, stalkerstwo, prawdomówność, konkret, merytoryczność - priorytety

Ostatnio na profilu byli

5430 wyświetleń profilu
 1. Yves

  Yves

 2. Tą ostatnią kwestię jeszcze bardziej urozmaiciłbym, rozwijając ją. Dlaczego? Dlatego, że ta część cytatu ma jeszcze inny sposób interpretacji, którą nie zauważyłem, a także bardziej dobitny kierunek, który pozwala na szersze wiązanie wszelkich faktów. Odniosę się tylko i wyłącznie do tej drugiej części, ponieważ każdy może mieć inne stanowisko w interpretacji. Zatem, wiedza - czy jest ona zawsze prawdziwa? Czy też może kilku ludzi potwierdziło daną tezę i tak się przyjęło? Na przykład historia I wojny światowej. Autor książki, z której czerpiemy wiedzę, nie ma 100% pewności, czy to on ma rację, bo niekoniecznie brał czynny udział w wydarzeniu. Dlatego opiera się na źródłach. Ale i czy one są wystarczające, by odpowiedzieć na pytania? Czy po prostu sam dochodzi do pewnych wniosków, które są nieprawdą? Mimo to książka powstaje. Przejdźmy teraz do poznania - odmienne stanowisko w przeciwieństwie do autora książki może mieć sam świadek zdarzenia. Przeczyta tę książkę i co stwierdzi? Że około 30% jest nieprawdą. I co teraz? I nic, bo takiemu człowiekowi może nikt nie uwierzyć. Sama ta książka w tym przypadku jest propagandą, a my ludzie jej ulegamy. Jest to dobry przykład, potwierdzający tezę w cytacie. Odnośnie pracy - zauważa się błędy interpunkcyjne, w konsekwencji nie zawsze stawiasz wielką literę. Praca podoba mi się, liczę na więcej.
 3. Lekturki i wzory sobie powtórz! :D

  1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
  2. tivi

   tivi

   No tak, cienrzaruwy, kurcze :| Zawsze byłem słaby z polskiego :|

  3. Yves

   Yves

   Ćenszarufy, widać polski trudny język -.-

  4. Tysiek
 4. Gdyby Sofokles znał cię osobiście lub twoją biografię, to napisałby więcej tragedii.
 5. Wnoszę prośbę o zdjęcie mojej osobie rangi, jaką jest Redaktor. Powrót na to stanowisko było błędem, który nie powinien mieć miejsca. Umowę z Agatą miałem, tak miałem, ale okazało się, że nie mam teraz czasu, jak wcześniej sądziłem. Po co mi ranga, skoro mam wrzucić jakieś pytanie, założyć temat tu czy tam i tyle. Nie znam nowych ludzi, gdyż czas na rozrywkę w internecie mam ograniczony, trzymając się zasady takiej, iż wchodzę na neta tylko za potrzebą. Przepraszam Agatę i Creatinga w szczególności, że zawiodłem, a także innych jeśli nie spełniłem ich oczekiwań. Bywają rzeczy ważne i ważniejsze.
 6. "Na wszystko kiedyś przychodzi czas. Coś się zaczyna, a coś kończy"

 7. Yves

  Happy

  Wszystkiego najlepszego Rudy Wielbłądzie!

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.