Skocz do zawartości

Yves

Zasłużony

Yves wygrał w ostatnim dniu 28 Sierpień 2016

Yves ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

467 Master Guardian II

6 obserwujących

O Yves

 • Ranga
  Forgotten.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Jacob
 • Nick w grze
  Thacket.
 • Hobby
  Arogancja, chamstwo, szczerość, stalkerstwo, prawdomówność, konkret, merytoryczność - priorytety

Ostatnio na profilu byli

4708 wyświetleń profilu
 1. Yves

  Yves

 2. Tą ostatnią kwestię jeszcze bardziej urozmaiciłbym, rozwijając ją. Dlaczego? Dlatego, że ta część cytatu ma jeszcze inny sposób interpretacji, którą nie zauważyłem, a także bardziej dobitny kierunek, który pozwala na szersze wiązanie wszelkich faktów. Odniosę się tylko i wyłącznie do tej drugiej części, ponieważ każdy może mieć inne stanowisko w interpretacji. Zatem, wiedza - czy jest ona zawsze prawdziwa? Czy też może kilku ludzi potwierdziło daną tezę i tak się przyjęło? Na przykład historia I wojny światowej. Autor książki, z której czerpiemy wiedzę, nie ma 100% pewności, czy to on ma rację, bo niekoniecznie brał czynny udział w wydarzeniu. Dlatego opiera się na źródłach. Ale i czy one są wystarczające, by odpowiedzieć na pytania? Czy po prostu sam dochodzi do pewnych wniosków, które są nieprawdą? Mimo to książka powstaje. Przejdźmy teraz do poznania - odmienne stanowisko w przeciwieństwie do autora książki może mieć sam świadek zdarzenia. Przeczyta tę książkę i co stwierdzi? Że około 30% jest nieprawdą. I co teraz? I nic, bo takiemu człowiekowi może nikt nie uwierzyć. Sama ta książka w tym przypadku jest propagandą, a my ludzie jej ulegamy. Jest to dobry przykład, potwierdzający tezę w cytacie. Odnośnie pracy - zauważa się błędy interpunkcyjne, w konsekwencji nie zawsze stawiasz wielką literę. Praca podoba mi się, liczę na więcej.
 3. Lekturki i wzory sobie powtórz! :D

  1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
  2. tivi

   tivi

   No tak, cienrzaruwy, kurcze :| Zawsze byłem słaby z polskiego :|

  3. Yves

   Yves

   Ćenszarufy, widać polski trudny język -.-

  4. Tysiek
 4. Yves

  Hejt park

  Gdyby Sofokles znał cię osobiście lub twoją biografię, to napisałby więcej tragedii.
 5. "Na wszystko kiedyś przychodzi czas. Coś się zaczyna, a coś kończy"

 6. Yves

  Happy

  Wszystkiego najlepszego Rudy Wielbłądzie!

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.