Skocz do zawartości

4ever

Zbanowany

4ever wygrał w ostatnim dniu 5 Marzec 2018

4ever ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Silver I

O 4ever

  • Ranga
    Świeżak

Informacje

  • Imię
    Łukasz

Ostatnio na profilu byli

164 wyświetleń profilu
  1. Chciałbym was powitać na początek i powiedzieć że dawno tego nie robiłem więc oceniajcie! Nowości na DD2 Król Marca 2018! @James zrezygnował z posady OP. @Kalmar nie jest już opiekunem! Opiekunowie: @Malina, @Różyk. Rezygnacje: @koks5 admin @GoLdi admin @mati84235 admin Opiekunowie: @Malina, @Sylwia, @GrZ3SiU Rezygnacje: @Mrs.Fuksiara Opiekun @Speeder admin @kocurek admin Opiekunowie: @Malina Rezygnacje: @D0cto4 aKa zUoO admin @Yukine! Opiekun. @Różyk Opiekun DD2 @GrZ3SiU AMX Support @Yukine! RedaktorSteamGroup @Szelc Opiekun serwera DD2 (GO) @Who Cares? Opiekun COD @Hi0bsPL Opiekun DD2 (GO) Gratulujemy! @Kalmar Opiekun DD2->>>Admin DD2 @Pi3K4R Redaktor->>>>Użytkownik @Broxzur Admin Only AWP->>>>Użytkownik @Szelc Opiekun DD2 (GO)->>>>>Użytkownik Również gratulujemy xd. Moderator OFF UBT ON Redaktor ON Redaktor FP ON Grafik ON Opiekun Serwera ON NA FORUM POJAWIŁO SIĘ DUŻO AKCJI CHARYTATYWNYCH! ZAPRASZAM DO BRANIA UDZIAŁU! Przykłady: https://cs-maliver.pl/temat/10589-pomoc-dla-jasia/ https://cs-maliver.pl/temat/1107-akcje-charytatywne-cs-maliverpl/ --------- Jak ktoś ma do zapodania suchara pisać pod postem --------- Nie wiem co jeszcze dodać. Chyba to by było na tyle Pozdrawiam

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.