Skocz do zawartości

Świąteczny styl jest jeszcze w trakcie prac, pojawią się jeszcze nowe rzeczy oraz zmiany! 🙂

Fokus

Właściciel Serwera

Fokus wygrał w ostatnim dniu 18 Listopad

Fokus ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

230 Gold Nova Master

7 obserwujących

O Fokus

 • Ranga
  Uwierz w siebie nie mnie.
 • Urodziny 03.02.1997
 • Inne grupy
  UnBan Team

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Imię:
  Norbert
 • Nick w grze:
  FOKUS *H12K
 • Hobby:
  Biel :)

Ostatnio na profilu byli

1.238 wyświetleń profilu
 1. Najprawdopodobniej dostałeś banneo, usuń cfg i jeżeli masz listip.cfg / banned.cfg to też usuń.
 2. A no tak, bo zapomniałem, że jeżeli celownikiem nie latasz po czyimś modelu to nie masz wh/esp XD. A jak nie ma szejka na aim bocie to też się wtedy nie korzysta.
 3. 1 DEMO 7:44 - czyścioch 10:01 skanujesz to miejsce zawsze jak ktoś tam jest, a gdy jest tam pusto to tylko jedziesz celownikiem i kierujesz w inne miejsce. 14:27, no faktycznie cały czasz ją sprawdzasz ;), ale twój celownik w każdej rundzie nie jest dłużej niż 0,5 sekundy. Tutaj nie miałeś prawa widzieć modelu i tak długo byłeś w celowany? 18:33 - czyścioch 2 DEMO 3:50 - prefire, lecą flesze i po paru sekundach skanujesz idealnie, gdy gość już chcę wyjść z bramy 5:50 - śmieszne wytłumaczenie XD 6:20 - skierowałeś w ziemie, żeby ss były czyste proste. Masz ESP i tyle w temacie.
 4. HLTV z 1shot1kill (http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1811102210-de_dust2.dem.zip) nie wczytało decydującego momentu, czyli pierwszej rundy. Dostajesz ub i wracaj do gry.
 5. Masz neostrade, dlatego dostałeś bana, bo twoje ip pokryło się z kimś kto ma bana. @EDIT Nie, nie dostaniesz ub. @Postrach Dziewic Masz non steam z protokołem 48, sciągnij sobie cs 1.6 v7 wgraj patcha v23 i będzie działać.
 6. Leci superka, lecz nieco bym pogrubił fonta IP ts
×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.