Skocz do zawartości

Świąteczny styl jest jeszcze w trakcie prac, pojawią się jeszcze nowe rzeczy oraz zmiany! 🙂

Fokus

Właściciel Serwera

Wszystko napisane przez Fokus

 1. Najprawdopodobniej dostałeś banneo, usuń cfg i jeżeli masz listip.cfg / banned.cfg to też usuń.
 2. A no tak, bo zapomniałem, że jeżeli celownikiem nie latasz po czyimś modelu to nie masz wh/esp XD. A jak nie ma szejka na aim bocie to też się wtedy nie korzysta.
 3. 1 DEMO 7:44 - czyścioch 10:01 skanujesz to miejsce zawsze jak ktoś tam jest, a gdy jest tam pusto to tylko jedziesz celownikiem i kierujesz w inne miejsce. 14:27, no faktycznie cały czasz ją sprawdzasz ;), ale twój celownik w każdej rundzie nie jest dłużej niż 0,5 sekundy. Tutaj nie miałeś prawa widzieć modelu i tak długo byłeś w celowany? 18:33 - czyścioch 2 DEMO 3:50 - prefire, lecą flesze i po paru sekundach skanujesz idealnie, gdy gość już chcę wyjść z bramy 5:50 - śmieszne wytłumaczenie XD 6:20 - skierowałeś w ziemie, żeby ss były czyste proste. Masz ESP i tyle w temacie.
 4. Fokus

  Fokus

 5. HLTV z 1shot1kill (http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1811102210-de_dust2.dem.zip) nie wczytało decydującego momentu, czyli pierwszej rundy. Dostajesz ub i wracaj do gry.
 6. Masz neostrade, dlatego dostałeś bana, bo twoje ip pokryło się z kimś kto ma bana. @EDIT Nie, nie dostaniesz ub. @Postrach Dziewic Masz non steam z protokołem 48, sciągnij sobie cs 1.6 v7 wgraj patcha v23 i będzie działać.
 7. Leci superka, lecz nieco bym pogrubił fonta IP ts
 8. Czy gorzej ma ten w trumnie, czy ten który ją niesie
  I ma swojego przyjaciela w niej.

 9. Grałeś na zbanowanym ip, wracaj do gry proponuje zmiane sieci bo ci sie ip zmienia i niektóre moga byc pobanowane. Najlepiej zresetuj router.
 10. Fokus

  Serwer CSGO

  Po co sklepik? Najlepiej dodać tylko najpotrzebniejsze pluginy, czyli rank,ws,knife i tyle. Moim zdaniem najlepszym serwerem jest 3 maps. @Malina Awp nie wypali, bo nikt prawie na takich serwerach nie gra. Zazwyczaj ludzie chcą się rozgrzać i pójść na faceit, albo pograć sobie meczyki for fun. Jest wielka masa serwerów 1v1 + te najbardziej popularne typu neogear. 3 maps, albo ffa jest najprościej zrobić, wystarczy dodać kilka pluginów (ws,rank), a takie serwery gdzie jest pełno pluginów i inne niestandardowe mapy mają zazwyczaj wysoki cvar i jest wrażenie "zacinania gry" co sprawia, że odechciewa się grać. Csgo w przeciwieństwie do 1.6, różni się tym, że gracze wolą grać "mixy", niż iść na serwer społeczności, więc lepiej iść w tym kierunku.
 11. Chyba pomyliłeś wersję cs 1.6, a csgo. Tłumacząc się, że celujesz w ciało i przypadkiem walisz w nogę, poprzez odrzut, albo w rękę, czy też głowę. @EDIT skoro dostałeś dwa razy ss, to ja na twoim miejscu bym nagrywał swojego pova. Potem wrzucił na forum i po kłopocie, żeby nie byłoby mowy o zlagowany hltv, rozdziałce itp.
×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.