Skocz do zawartości

Łukasz

Moderator

Wszystko napisane przez Łukasz

 1. Z tego co się orientuje to nie można tego zrobić, polecam w opcjach zmienić by pokazywało ilość graczy
 2. Było to wałkowane nie raz, nie dwa - następnym razem popatrz czy nie było podobnej propozycji. Oczywiście, jestem na NIE.
 3. Co do samej propki to ona była bardzo popularna jak ja zaczynałem grac, czyli jakieś z 12-13 lat temu, ale nadal ma swoich zwolenników. Zbyt nie obciąża serwera takie coś i jak dobrze pamietam można to sobie wyłączyć. Po jakimś czasie można zrobić poll’a z zapytaniem kto wyłączył i zrobić to ze 3 razy w różnych odstępach czasu i jest odpowiedz czy usuwac czy nie. Także ja bym spróbował 😁
 4. O kurdę, drugi Konrad. Nie jestem jeszcze gotow na tego jednego, ale dam rade 😆 Witaj, obyś grał jeszcze raz tyle 😊
 5. Cześć młody :D Miłej zabawy
 6. Nie widzę sensu. Masz na podobę "WTF" i to możesz dawać jako reakcję.
 7. Kim Ty w ogóle jesteś, nie znam Cie. Ledwo pojawiłeś się na forum i pchasz się na opiekuna. Pograj trochę jeszcze, złóż podanie na admina, zobaczą jak ogarniasz i wtedy ewentualnie staraj się o opiekuna. Od złej strony zaczynasz, a to nie jest mile widziane u nas. Oczywiście jestem na NIE. Pozdrawiam !
 8. Oczywiście, że takk - uwielbiam
 9. @MrDziadek sprawdź proszę w wolnej chwili czy wszystko działa. Jak nie to napisz, jak działa też napisz ^^
 10. Spojrzę na to około 16:00, co do wyłączenia muzyki to masz komendę „!res”.
 11. Nie. Jestem typem człowieka, że dopoki sam nie doświadczę przeróżnych zjawisk to w nie, nie wierze
 12. Okno otwarte na maxa, wiatrak odpalony na maxa, zimna woda i brak ciuchów 😁
 13. Bez Chrome’a i Messa nie ujadę 😆
 14. Rozumiem, że myszkę masz laserową a nie kulkową 😆 Używasz jakiejś kolorowej podkładki ? Ile gryzoń ma już latek ?
 15. Chyba sobie teraz żartujesz. Jak zwykle nie dostosowałeś się do zasad panujących na forum i robisz co Ci się rzewnie podoba. Odpowiedzi udzieliłeś w tym samym temacie co same pytania. Na co zareagowałem pisząc: - "tworzysz nowy temat z odpowiedziami. Zobacz jak reszta to zrobila", co dostałem jako odpowiedź od Ciebie ?: - "zrobiłem tak jak mi sie podobało na nie bede tworzył tematu i jeszcze raz pisał jak cos sie nie podoba to rezygnuje z forum elo jestem cizkim stanie zdrowotnym i nie bede robil". No człowieku nie jesteś u siebie i nie będziesz narzucał nam jakiś swoich zasad. Za każdym razem jak ktoś Ci zwróci uwagę, to robisz z tego jakiś atak na Twoją osobę. To nie jest pierwsza taka sytuacją, w której bierzesz udział i za każdym razem jest to samo. W obu wypowiedziach, ciągle piszesz, że "zrezygnujesz z forum", "elo". To Ci napisałem, że jak Ci się trzymanie zasad nie podoba to możesz iść, nikt Cie tu na sile nie trzyma: - "nie potrafisz się dostosować do zasad forum, to tak będzie. Nie podoba się to zegnam". Następnie napisałeś, m.in. że "jestem nikim" - co już pokazuję Twój poziom. Pomimo tego grzecznie napisałem: - "ja Cię nie obrażam więc zbastuj te konie" na co postanowiłeś odpisać?: - "z bastowac mozesz sie pluje na ciebie", po tym dostałeś ostrzeżenie za "wulgarność". Także ja Cie niczym nie obraziłem ani nie znieważyłem, a to, że jesteś chory to nie upoważnia Cie do robienia co Ci się tylko podoba. Tak dla jasności, Twój wpis nie został usunięty, tylko ukryty, gdybyś się tak nie szastał jak ryba bez wody, to bym Ci Twoje odpowiedzi przesłał w wiadomości prywatnej. Skarga to powinna iść na Ciebie, ale Ty nie widzisz w tym co piszesz nic złego i tu jest problem. Nawet tutaj z skardze mnie znieważyłeś Jak pisałem wcześniej pokazujesz jaki masz poziom kultury. Nie podjąłem żadnej decyzji, tylko przytaknąłem Ci na te Twoje gadania, że sobie pójdziesz. Podsumowując, gdybyś napisał normalnie, że nie wiedziałeś, zrobiłeś błąd, to bym Ci w tym pomógł, ale wolałeś okazać kolejny raz niezadowolenie, że ktoś zwrócił Ci uwagę. Załączam screen z naszych wypowiedzi
 16. Aktualnie nie ma nic do roboty na discord'zie więc odrzucę, ALE jeżeli będziemy potrzebować to się zgłoszę do Ciebie.
 17. Najlepszego młode dupy, spełnienia marzeń 😊

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.