Skocz do zawartości
D0cto4 aKa zUoO

Kupywanie Skinów poprzez SMS ?

Polecane posty

Witam!

Mam propozycję żeby dodać na serwer opcję kupienia skina poprzez sms w /sklepsms.

Krótko i na temat ceny danego skina ustawi Malina lub jakiś inny opiekun. Chociaż nie ma opiekuna to nwm XD

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

Jak dla mnie zbędne. A dodatkowo odstraszy to graczy. Na żadnym z serwerów nie widziałem czegoś takiego... Rozumiem Euro jak najbardziej, ale nie skiny ;D

Z 1.6 chcesz zrobić Globala nie realne... 

Ja jestem na Wielkie NIE.

Wybacz. XD

Później przyjdzie reset serwera i skinów nie ma.
Zgłoś się do mnie jak będę na serwie @LiaMa to Ci odpalę kilka skinów  i ze 100euro , bo mam chyba już wszystkie skiny .

Jak dla mnie zbędna opcja.

Hmmm.... Jest to ciekawy pomysł ale nie tak jak ty to napisałeś :d Moim zdaniem by było spoko dodać po jednym skinie do najpopularniejszych broni  i aby było można je tylko kupić i one by nie znikały po resecie :d  oczywiście aby to też nie była jakaś wielka cena ale warta skina :d

Dnia 22.04.2018 o 12:21, Hard Komornik napisał:

Hmmm.... Jest to ciekawy pomysł ale nie tak jak ty to napisałeś :d Moim zdaniem by było spoko dodać po jednym skinie do najpopularniejszych broni  i aby było można je tylko kupić i one by nie znikały po resecie :d  oczywiście aby to też nie była jakaś wielka cena ale warta skina :d

To już jest jakiś pomysł! Pomyślę i skonsultuje to z @Tysiek - zobaczymy co się da zrobić. Jak będzie to zobaczycie informacje na serwerze. ;) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.