Skocz do zawartości

Polecane posty

WŁAŚCICIEL

Mi się prace podobają! Liczę na podanie na posadę grafika. :1f60e:

• Dzięki 1

Całkiem fajne :3

Tylko szkoda ,że wszystkie podobne do siebie choć trochę :P

Chce zobaczyc jakiś awatarek albo sygnaturkę buziaki ;3 

• Dzięki 1

Nie składałabym podania na grafika, skoro masz go już na innym forum, na którym są dokładnie te same prace ;)

Słabo jest tak się przywitać na jednym forum mając admina ts3 i grafika na drugim, dając to samo. Nvm dla komplementów ludzi, którzy nie wiedzą, że to kopiuj wklej? A whatever, nie zrozumiem czegoś takiego. 

@whaim chodzi o to, że te prace się już pojawiały na innych forach, więc po co wstawiać je na kolejne? Ja również miałam redaktorów na innych forach i gdybym miała robić CTRL + V to tych recenzji tu by było od groma. Wolałam jednak napisać nowe recenzje, bo byłam na nowym dla mnie forum i pokazać na co mnie stać. Tutaj to jest takie meh. Natomiast we wcześniejszych postach było napomkniete o podaniu, dlatego odradzilam werci go składać. Myślę, że wyjaśniłam :) 

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1

10 godzin temu, trzecia napisał:

Nie składałabym podania na grafika, skoro masz go już na innym forum, na którym są dokładnie te same prace ;)

Słabo jest tak się przywitać na jednym forum mając admina ts3 i grafika na drugim, dając to samo. Nvm dla komplementów ludzi, którzy nie wiedzą, że to kopiuj wklej? A whatever, nie zrozumiem czegoś takiego. 

Nic z tego nie rozumiem, prace są jej więc je wrzuciła, nie ważne czy były one pokazywane na innym forum SĄ JEJ. nie będzie robić przecież co forum nowej galerii z nowymi pracami.

Wercia ani słowem się tutaj nie odezwała, że będzie składać podanie, więc nie wiem po co taki komentarz dałaś, tutaj oceniamy jej prace graficzne, nie jej osobę, kim jest, gdzie jest i co robi.

Prace są fajne, aczkolwiek w większości można zauważyć podobieństwo, to tak jakby słuchać jakiegoś wykonawcy muzycznego, który zmienia tylko słowa, bit zostaje ten sam i jest wrażenie jakby każda piosenka była taka sama mimo, że jest inna. Dodałbym więcej pomysłów, innych sposobów tworzenia tych grafik, aby nie wyglądały podobnie. To moja opinia. Podsumowując, wszystko jest fajnie zrobione, aczkolwiek chciałbym zobaczyć troszkę inne prace, które nie są cały czas wzorowane jednym stylem (?) jakoś tak, chyba każdy wie o co mi chodzi. 

• Lubię to! 1
  • Dzięki 1

Jakieś nowe pracę:

N15Tchz.png

bHSqYKN.png

Tło dla @Malina

tnOjBEv.png

Oraz pracę na konkurs:

xB0vaFg.png

dXHNs5T.png

dhS9ELv.png

• Super! 4