[DD2] Szybka Rekrutacja na Adminów ×
Konkursy na serwerze ONLY DD2 ×
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Turniej i tak nie dojdzie do skutku, nie na tym forum. Na początku wszyscy chętni, a jak przychodzi co do czego to zostaje garstka.

Załatw pierw serwer, a potem myśl co dalej. 

Planujemy turniej ze względu na urodziny sieci, dlatego śledźcie uważnie forum. :) 

Z serwerem nie ma problemu :)

10zł miesięcznie za prywatny 5v5 to żadne pieniądze :) Mogę wykupić.

Ważne czy są chętne osoby do grania mixów, bo ja z tego czerpię największą przyjemność:P Czasami przeraża mnie prawie 30 osób na serwerze :D To rzeź :P

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że na początku możemy zrobić max 4 drużyny. Więcej nie ma sensu, gdyż pewnie i tak będą problemy z frekwencją. Jednakże... jeśli zgromadzili byśmy drużyny to zostały by wyznaczone terminy meczy wcześniej ustalone z graczami drużyn mających rozegrać dany mecz. Jeśli w danym dniu drużynie brakowało by jednego zawodnika, OK, jeśli brakowałoby dwóch to wtedy drużyna przegrywa mape walkowarem. 

System rozgrywek mógłby być rozgrywane w trybie Bo3 do 16 wygranych rund. 15 rund połowa jak w cs go. W razie dogrywki byłoby rozgrywane dodatkowe 6 rund. ;) Wszystko się da zrobić. 

4 drużyny. Dwa mecze półfinałowe, mecz o 3, finał

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Premium+

i co tam jak tam? Odświeżam :) 

ARRRRRRRRRRRRRRR.jpg.4e6a332563c498a620b655d572d4e65f.jpg                                      iwxFq7P.png                                                                                                                                                          

Odnośnik do odpowiedzi

J/w jezeli bd chetni to dla mnie nie ma problemu z udzialem. A serwer wynajac to moze wystarczy dla adminow 1s1k napisac. Moze udostepnia serwer. Mamy wiele serwerow z tego hosta wiec nie powinno byc problemu mam nadzieje. Bardziej bym prosil, aby administracja sieci troche sie wypowiedziala co sadza na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.