Skocz do zawartości

#47 Wywiad z Tops


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5607bd5c27d7f.png

 

Witam, witam w kolejnym wywiadzie.

Dziś gościłam Właściciela Serwera JailBreak @Tops'a

Zapraszam do lektury oraz oceniania. :)

 

 

 

@Malina Witam Ciebie bardzo serdecznie! Cieszę się, że tak szybko znalazłeś dla mnie chwilkę na wywiad. Może zacznijmy na początku od przedstawienia się. Powiedz Nam jak masz na imię, ile masz lat oraz gdzie mieszkasz?

@Tops Na imię mam Sylwester, lat 20, mieszkam blisko Szczecina.

@Malina No tak w końcu sąsiad. :D Powiedz Nam coś o swojej miejscowości, jest tam coś ciekawego do zobaczenia? Jak spędzasz swój wolny czas w okolicach Szczecina? 

@Tops Dokładniej mieszkam w Policach, to bardzo blisko Szczecina. Chodzę jeszcze do szkoły w Szczecinie oraz tam pracuje... Co tam jest ciekawego , no na pewno Bulwary Gdańskie. Niedawno zalegalizowali tam alkohol, w końcu nie muszę się chować po krzakach, aby wypić piwko. XD Ogólnie to Szczecin ma sporo ładnych miejsc np Parki (Park Kasprowicza, Jasne Błonia).  W wolnym czasie lubię się spotkać ze znajomymi, lub pograć na kompie w cs'a. xD

@Malina Osobiście nie przepadam za Szczecinem, a Police kojarzą mi się z fabrykami. :DMoże teraz powiesz Nam coś o swoich zainteresowaniach? Posiadasz takowe? 

@Tops Czasami spotkam się ze znajomymi pokopać piłkę. Lubię programować cs'a, pisać do niego pluginy, często jak wchodzę na randomowe polskie serwery jb często widzę moje pluginy przy pobieraniu. Korzystają z folderów jbtops, sprawia mi to radość, że jest coś od de mnie. Choć ostatnio moje pluginy wypłynęły w internet bez mojej wiedzy więc troszkę słabiej.

@Malina Nie dziwie się, mogliby zapytać a nie brać jak swoje... Może masz jakiś plugin co dawał Ci dużo uśmiechu przy jego tworzeniu i jesteś z niego bardzo dumny? :D

@Tops Na pewno na początku jak się dopiero uczyłem pierwszy plugin co działał tak jak miał działać. Niby prosty, bo polegał na podmianie modelu ale bardzo się cieszyłem, gdy się udało. Ogólnie jestem samoukiem w amxx. Również dała mi sporo satysfakcji zabawa robinn hood day, to zabawa pod silnik cypisa. Polega na tym, że więźniowie dostałą luki i walczą pomiędzy sobą. Zapraszam na jb, to zobaczycie tą zabawę. Widzę ją już na wielu polskich serwerach i ogólnie troszkę głośno o niej było.

@Malina A może się skuszę i zawitam na JB. Również dołączam się do zaproszenia - wbijajcie na jb! Może przejdźmy do tematu szkoły. Gdzie się uczysz jaki to kierunek i dlaczego akurat ten wybrałeś? 

@Tops Jestem na ostatnim roku w technikum o kierunku geolog w budowlance. Czemu ten kierunek to sam do końca nie wiem, trafiłem tam przez przypadek bo późno złożyłem papiery ale troszkę pochodziłem i spodobało mi się.

@Malina Czasem przypadki wychodzą lepiej jak coś zaplanowanego. :D Planujesz wybrać się na studia, czy od razu praca po szkole?

@Tops Planuje iść do pracy, teraz w sierpniu będę robił uprawnienia na wózki widłowe oraz na spawacza. Uważam, że zawsze przyda się papier. Planuje też zrobić prawo jazdy na Tiry. Zawsze chciałem zwiedzać świat, a tirowiec nie dość, że sobie jeździ to w miarę dobrze zarabia. Również zastanawiam się nad pracą w Policach na zakładach chemicznych. Mam tam kolegę co pracuje 4 dni w tygodniu i zarabia 3,5 tys. na rękę, mi to starczy, tylko trzeba mieć uprawnienia na wózki.

@Malina O, bardzo fajne plany, przemyślane. Może powiesz Nam teraz coś o użyciu miłosnym? Masz wybrankę swojego serca?

@Tops Niestety obecnie nie mam dziewczyny, raczej nie zapowiada się by na razie sytuacja się zmieniła. xD 

@Malina Oho dziewczyny! A może masz jakiś swój typ kobiety? Opiszesz Nam ją, jaka ma być? :D 

@Tops Jakoś nie mam typu kobiety, miałem już troszkę dziewczyn no i każda była inna. Wszystko wychodzi w praniu.

@Malina O kurcze Alvaro Nam się trafił! Powiedz Nam jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny oraz dlaczego ten?

@Tops Ogólnie słucham tego co wpadnie w ucho, ale najczęściej to polski rap, słuchają go moi znajomi, na imprezach tez jest. Ostatnio zacząłem też słuchać rosyjskiego rapu.

@Malina Podasz może swój ulubiony utwór?

@Tops Ostatnio lubię słuchać zawsze jak pale e fajke.

 

@Malina A jakie filmy lubisz oglądać? Co ciekawego leciało u Ciebie na ekranie co mógłbyś polecić?

@Tops Nie oglądam. Jak ktoś coś poleci to obejrzę, rzadko oglądam sam z siebie. 

@Malina Teraz przejdziemy do świata cs, jakie były Twoje początki w cs. Kto Ci pokazał tą grę i co Cię w niej zatrzymuje do dziś?

@TopsO dawno zaczynałem. Nie pamiętam jak to się zaczęło, ale trzyma mnie serwer. Gdy by nie ten serwer to pewnie już bym nie grał tak często w cs.

@Malina Skąd wziął się Twój nick? Od zawsze taki był?

@Tops Nick Top mam tak jakoś od 2k14, skąd się wziął? Z mojej bujnej wyobraźni. xD

@Malina Skąd pomysł na serwer JB? Możesz Nam trochę o nim opowiedzieć? Kiedy zaczął swoją działalność?

@Tops Jak zaczynałem grać na serwerach około 9 lat temu. to pierwszy serwer na który wszedłem to jb. Bardzo spodobał mi się ten mod, miałem tam admina, jakimś czasie serwer zamknęli i stwierdziłem, że sam postawie serwer. Pierwszy serwer jb postawiłem w 2014r, lecz w 2016 sprzedałem, bo nie miałem wystarczającego czasu. Po roku czasu, dokładnie w 23 listopada za namową starych graczy, co do dziś mam z nimi kontakt znów założyłem serwer (ip co jest teraz dostępne) i tak istnieje do dziś.

@Malina O to już troszkę czasu. Powiedź co Ci się podoba na forum, a czego Ci brakuje?

@Tops Podoba mi sie zgrana ekipa :) Ogólnie jest spoko. Czego mi brakuje ? Nic nie przychodzi mi do głowy, tak ma być. :D

@Malina Ależ mi miło się zrobiło na serduszku!  Chciałbyś jeszcze jakąś funkcje piastować na forum, czy wystarczy Ci opiekowanie się serwerem? :D 

@Tops Na razie o tym nie myślę, powodem jest brak czasu. W przyszłości kto wie, może się porwę na jakąś posadę.

@Malina Powoli przechodzimy do końca wywiadu, chciałbyś pozdrowić kogoś? :D

@Tops Pozdrawiam całą ekipę forum, wszystkich maliversowych graczy Naszych serwerów. :whistle:

@Malina Dołączam się do pozdrowień oraz dziękują za wywiad! 

 

Dziękuję, że wytrzymaliście do końca! :cheese:

  • Lubię to! 2
  • Super! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Wszystko fajnie, super tylko szkoda, że ze Szczecina! 

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad osobiście mi się podoba, czekam na wywiad ze mną haha :D

Plus leci! :)4

Edit#1: Nie mogę dziś dawać reakcji xD dam jak bd mógł :)

  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Szafa gra

Fajny wywiadzik 

+ :)

  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tops to kozak wysłał mi kiedyś całe amx gdy admina pierwszy raz miałem napierdalałem z nim jak dziki dizk <3 tops wcześniejszego nicku nie podam bo mówiłes sam wiesz co ale i tak będziesz naszym grubaskiem

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, HIMEN napisał:

Tops to kozak wysłał mi kiedyś całe amx gdy admina pierwszy raz miałem napierdalałem z nim jak dziki dizk <3 tops wcześniejszego nicku nie podam bo mówiłes sam wiesz co ale i tak będziesz naszym grubaskiem

gubrasek z niedowagą 15kg :finna::finna::finna:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.