Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety przyszła pora kiedy muszę się pożegnać... 

Odchodzę bo nie mam wystarczająco dużo czasu na grę co widać po mojej ostatniej aktywności... Obowiązki, szkoła i "działalność" fotograficzna którą prowadzę zabierają mi znaczną część wolnego czasu. Mam nadzieję że kiedyś znajdę chwilę żeby tu ponownie wrócić 😉

Nie będę się bawiła w podziękowania każdemu z osobna ponieważ mogę kogoś pominąć i też nie każdy mnie pamięta. Więc dziękuję całej społeczności CSM za miłe przyjęcie i spędzone chwilę zarówno na serwerze jak i forum. 

Pozdrawiam i do zobaczenia ;* 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powodzonka, trzymaj sie 😉 

tenor1.gif

"Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce."

"Twoja miłość winna się dostosować do potrzeb innych ludzi, a nie twoich."

"Miłość nie jest skarbem, który się posiadło, lecz obustronnym zobowiązaniem."

"Miłość to rzeczownik oznaczający zobowiązanie."

"Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc."

"Miłość to rzeczownik oznaczający zobowiązanie."

"Zasypiać i budzić się przy kochanej osobie to tylko ułamek szczęścia. Dopełnieniem jest zagospodarowanie reszty."

"W każdym dobrym małżeństwie istnieje \'żelazna racja miłości\', której nie wolno naruszyć."

"Oto jest miłość: dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie."

"Kochając nie myśli się, by coś zachować dla siebie."

"Miłość to radość z cudzego istnienia."

"Kochając, wracamy do raju."

"Niedojrzała miłość mówi: kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Dojrzała mówi: potrzebuję cię, ponieważ cię kocham."

"Jesteś jedynym powodem, dla którego ja jestem. Jesteś moimi wszystkimi powodami..."

Odnośnik do odpowiedzi
  • Radek zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.