Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kOKS1998

Punkt do regulaminu.

Polecane posty

Mam propozycję aby dodać nowy punkt do regulaminu, wogóle nie wiem dlaczego niema tego punktu. 

Mianowicie:

x. Zabrania się wypowiadania w założonym przez Siebie podaniu.

x-punkt w regulaminie.

Mam nadzieje, że moja propozycja zostanie dodana.

Pozdrawiam kOKS1998

76561197967625335.png

Ja jestem na nie. To najdziwniejsza zasada jaką można wymyślać na forum i w ogóle gdziekolwiek. To tak jakbyś szedł do pracy i jedyną podkładką był formularz zgłoszeniowy.
Trzeba rozgraniczyć wartość odpowiedzi którą udzieli osoba która wypowiada się w swoim podaniu.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Ja jestem na nie. To najdziwniejsza zasada jaką można wymyślać na forum i w ogóle gdziekolwiek. To tak jakbyś szedł do pracy i jedyną podkładką był formularz zgłoszeniowy.

Trzeba rozgraniczyć wartość odpowiedzi którą udzieli osoba która wypowiada się w swoim podaniu.

Są tacy ludzie, co za każdą pozytywną wypowiedź mogą podziękować w osobnym poście i o to mi tutaj chodzi.

Dam ci przykład:

Ja napisałem podanie.

Ty się wypowiadasz pozytywnie.

Ja ci dziękuje.

Ktoś inny wypowiedział się pozytywnie.

Ja w osobnym poście wypowiadam się wdziękiem do Kogoś, że dał pozytywną odpowiedź.

I tak do zamknięcia tematu. 

Teraz rozumiesz o co mi chodzi? Na nie jednym forum spotkałem się z takimi użytkownikami. Więc moim zdaniem i tutaj powinien być taki punkt w regulaminie.

76561197967625335.png

Ja bardzo dobrze rozumiem o co Ci chodzi ale Ty nie rozumiesz o co chodzi mi. Odpowiedzi które Ty dałeś jako przykład byłyby karane ostrzeżeniami ale jest na pewno wielu użytkowników którzy w swoich podaniach potrafiliby konstruktywnie odpowiedzieć na krytykę która na nich spada.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Ja bardzo dobrze rozumiem o co Ci chodzi ale Ty nie rozumiesz o co chodzi mi. Odpowiedzi które Ty dałeś jako przykład byłyby karane ostrzeżeniami ale jest na pewno wielu użytkowników którzy w swoich podaniach potrafiliby konstruktywnie odpowiedzieć na krytykę która na nich spada.

Nie krytyka tylko negatywna wypowiedź ponieważ nie spełnia wymagań regulaminu danego serwera. Więc tutaj nie ma żadnej krytyki. Nie spełnia wymagań to po dwóch tygodniach niech napisze podanie jeżeli będzie je spełniał. Tyle w temacie i kończę spam. Niech inni się wypowiedzą.

76561197967625335.png

Jestem na nie, to jest bez sensu :D Mysle że każdy powinien mieć prawo do wypowiadania się w swoim podanku :D 

GG:53968161

A ja jestem na TAK. Dlaczego? Bezsensu jest robić spam, nabijać posty i robić chaos w podaniu. Wszystkie wartości, które chciałeś-(aś) zawrzeć w podaniu, powinny być napisane od razu. W razie gdyby ktoś chciał coś wytłumaczyć, może edytować swoje podanie i pod spodem napisać, np. EDIT: Tak nie jest - innym kolorkiem.

• Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

Jak dla mnie to niedorzeczne że pisząc podanie nie mogę się wypowiedzieć jeśli ktoś mnie o coś oskarża lub mówi zupełną nieprawdę.

A ja jestem na TAK. Dlaczego? Bezsensu jest robić spam, nabijać posty i robić chaos w podaniu. Wszystkie wartości, które chciałeś-(aś) zawrzeć w podaniu, powinny być napisane od razu. W razie gdyby ktoś chciał coś wytłumaczyć, może edytować swoje podanie i pod spodem napisać, np. EDIT: Tak nie jest - innym kolorkiem.

To samo chciałem napisać ;)

Dodam od siebie, że w momencie kiedy nie jest to uregulowane to ciężko jest ocenić czy dany post to już spam, czy nie ;).

Na nie w ogolę co to za pomysł ze się nie wypowiadamy  podaniach gdzie to kur*a mamy napisać , jak mamy się odnieść  do wypowiedzi użytkownika gdy z nas krytykuje  i nie ma racji , ja na NIE ;) czasami trzeba coś dopisać  gdy inni nie mają racji skończyłem xd

SxVRhBi.jpg

Jestem na tak.

Zamiast nabic posta, to można edytować swój post i tyle...

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg

Otóż też jestem za tym by dodać ten punkt do regulaminu, mamy opcję "Edytuj" - niepotrzebne nabijanie postów, powinno być wynagradzane warnem.

Ale czekamy na wypowiedź naszych smerfów CZERWONYCH :).

Dla mnie to jest kompletny bezsens. To jakbyś poszedł do pracy, ktoś oskarżył Cię powiedzmy o kradzież a Ty nie mógł się bronić. Niech zostanie tak jak jest. Zgłoszenie postu to jest 20 sekund roboty, a my, moderatorzy, jak zobaczymy, że ktoś faktycznie spamuje, to podejmiemy odpowiednie kroki

ddOQGML.jpg

Zostaje jak jest bo każdy może się wypowiedzieć w swoim temacie z tym, ze musimy podzielić to na post a spam ;) Jeśli ktoś będzie nagminnie pisał np. w swoim podaniu to tylko na jego niekorzyść oraz +1 warn za spam :) Odrzucam. #zamek 

* Pisząc do mnie na GG,STEAM bądź forum, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

* Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

wnV5VQy.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.