Skocz do zawartości

Świąteczny styl jest jeszcze w trakcie prac, pojawią się jeszcze nowe rzeczy oraz zmiany! 🙂

Polecane posty

Proponuje dodać edycje wpisów na chat dla rangi VIP wzwyż.

Dlaczego proponuje , ponieważ dostałem vipka i zauważyłem ,że takowej opcji nie ma.

A jest ona przydatna, bo po co spamować poprawkami pisowni, jak można edytować.

Tak wiem , edycja jest widoczna po odświeżeniu, ale jeśli ktoś wchodzi dopiero na forum to widzi odrazu edytowany post, a osoba która siedzi na forum akurat może kliknąć w F5 i ło.

Co inni na to?
Od siebie dodam, ze ta opcja kiedyś była ale została usunięta, aby VIP nie mógł edytować wpisów w sytuacji, gdy narusza regulamin i ktoś napiszę skargę.

Bywały sytuacja, że taki użytkownik edytował posty, a screeny nie zostały zrobione, więc nie dało się ocenić sytuacji. 🙂 

• Lubię to! 1

Więcej racji moim zdaniem ma Agata, ale Ty też dobrze do tego podchodzisz. Na szczęście nikt się do Ciebie nie przyczepi jak się poprawisz drugim wpisem. Myślę, że lepiej bez tej opcji.

Takowy przywilej posiada ranga Premium oraz rangi Administracyjne. Malina wyżej wymieniła powód dlaczego ranga VIP tego nie posiada.

Jestem za tym, żeby zostało tak jak jest, Agata już wspomniała było to kiedyś i zostało usunięte. 

Za wiele opcji byście chcieli szybko byście edytowali np niecenzurowane słowa, a więc tak jak wyżej jestem na nie. 

W każdym bądź razie czekamy na inne wypowiedzi @Tysiek @Happy 😉

Nie będę się rozpisywał bo wyżej już powiedzieli raczej wszystko co najważniejsze jestem na nie.

propkaodrzucona.png.516a6ddfc6a7392e3dcb

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.