Skocz do zawartości

Polecane posty

Czołem, z tej strony Dumbass, największy bot OnlyDD2.

Na starcie mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział.

Napiszę krótko i treściwie: co wy na to aby do serwera dodać do rotacji dwie mapy i wymieniać je powiedzmy raz w miesiącu? Myślicie, że jest sens? Generalnie napotkałem się chyba tylko na jeden serwer gdzie są mapy w rotacji, a może to być spoko opcją. 

Pozdrawiam!
Dumbek.

Moim zdaniem nie ma to sensu  😕

Zmieniamy mapy tylko w zimę, żeby był klimat, że śnieg itp 😛

1q9LR3f.png

@Banned Trollenbyło poruszane - okej. Ale czy było testowane? Wiesz, widzę, że ten klasyczny serwer co ma mapy w rotacji jest non stop okupowany przez graczy, a mimo wszystko będąc na nim nie zauważyłem żadnych super pluginów. Jeden serwer... DD2 mamy dziesiatki. 😄

A co na to @MICHAu? @Smilee?

Tylko, że u nas to DD2 a nie inne mapy. :) @Nescio co Ty na to? 

qlU3lUK.gif

Wtedy nie byłoby to już Only DD2, a chyba od zawsze nim był i na razie nic nie zapowiada się na to, aby serwer był zmieniany pod tym względem. Poza tym, przy takich propozycjach potrzebne jest znacznie większe zainteresowanie graczy. Dla mnie na nie.

Propozycja Odrzucona.

• Lubię to! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.