Skocz do zawartości
Różyk

Tabela + Terminarz LLW

Polecane posty

Kolejka: -
Zwycięzca: zavertymuo
Opis spotkania: Ogólnie meczyk się zaczął bez problemu i szybko. Wbiłem sobie na ts'a mówie dawaj bijemy się i się pobiliśmy tako na gołe klaty. Meczyk zaczął się na luzie, farmienie, lekkie obijanie się. Jako, iż grałem sobie małpiszonem to zdobyłem firstblooda na 4 levelu, a potem już było z górki, bo zdobyłem kolejne 2 kille, a Jasiek z 3 killami dopiero zaczyna się rozkręcać. Kolejne minuty gry to było pushowanie z mojej strony i szybka wygrana z lekkim oporem ze strony przeciwnika pod koniec.

1622113948_jojo.JPG.ba513e6e319c3f2f83733e223182509a.JPG 

1543265292_Beznazwy-1.png.7951bce4f620ed

https://imgur.com/a/7QdLTCv

Kolejka: - 6
Zwycięzca: NexON OFF
Opis spotkania:  dużo nie ma co powiedzieć w sumie ze względu ze Nasus był otwarty dla mnie wiec skupiłem się na puschowaniu i przy okazji lekkim obijaniu przeciwnika co dało mi zwycięstwo. spodziewałem się ze będzie zbanowany jak już nim 3 razy grałem a tu mila niespodzianka dla mnie :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.